סיכום שבועי

../images/Emo192.gifסיכום שבועי../images/Emo192.gif

שיר השבוע של נועם: שיר השבוע לא של נועם: אומן השבוע: אלבום השבוע: תמונה שבועית: משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: המלצה שבועית:
איך היה בל"ג בעומר? שיהיה לכם סופ"ש מקסים אהובים
תשנו הרבה..

דורן מ

New member
סיכום סיכום סיכום

שיר השבוע של נועם: בורח שיר השבוע לא של נועם: היהודים - אין לך מקום אלבום השבוע: נועם פנחסוב בתמונע משהו טוב שקרה השבוע: קניתי דיסקים משהו רע שקרה השבוע: ------------ המלצה שבועית: אין ליייי איך היה בל"ג בעומר? היה כיףףף עשיתי מדורה עם חברים בים סוף שבוע מעולהה!!!

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gif

שיר השבוע של נועם:אם הייתי
! איןאין השיר הזה הכי מדהים שיש! ו..לעוף
שיר השבוע לא של נועם:שי גבסו-ארים ראשי(נוסטלגיה משהו),ככה זה-מירי מסיקה(ביצוע מדהים!) אומן השבוע:מירי מסיקה אלבום השבוע: תמונה שבועית: משהו טוב שקרה השבוע:ל"ג בעומר,התחזקות קשרים עם אנשים מדהימים משהו רע שקרה השבוע:געגועים,כאבי ברכיים מטורפים
,אנשים מעצבנים,שתי חברות זונות,הוא$@#%#$ המלצה שבועית:אממ לנוח?זה חשוב! איך היה בל"ג בעומר?היה כ"כ כיייף:) ראיתי מלא אנשים מדהימים!

../images/Emo204.gifסופ"ש נעים ../images/Emo9.gif

שיר השבוע של נועם: דמעות יבשות, כל השבוע אני מזמזמת אותו! שיר השבוע לא של נועם: מטרופולין - אין לי מקום, Enrique Iglesias - Push אומן השבוע: אנריקה תמונה שבועית: מאתמול. משהו טוב שקרה השבוע: עברתי בגרות אחת בשלום, ל"ג בעומר ושראיתי אנשים.. משהו רע שקרה השבוע: לא ישנתי יותר מידי
איך היה בל"ג בעומר? היה ממש כייף, ראיתי הרבה אנשים טובים.

יאללה גמני../images/Emo13.gif

שיר השבוע של נועם: אין שיר השבוע לא של נועם: מצטערים-אביב גפן..
אומן השבוע: אביב גפן אלבום השבוע: אין תמונה שבועית:
משהו טוב שקרה השבוע: ההופעה של אביב באלפנט
ההופעה הכי טובה שהייתי בה בחיים.. משהו רע שקרה השבוע: ל"ג בעומר נוראי המלצה שבועית: אל תתנו לפחדים להניע אתכם. איך היה בל"ג בעומר? לא כיף, מעפן :| הודגש באמצעות מדגישומטיק

מסכמת.

שיר השבוע של נועם: לעוף
שיר השבוע לא של נועם: בואי אליי-אביב גפן אומן השבוע:אביב גפן אלבום השבוע: שומקום תמונה שבועית: אין לי כוח. משהו טוב שקרה השבוע:ההופעה של אביב בפורום,באר שבע:) משהו רע שקרה השבוע: השתכרתי בל''ג בעומר:S המלצה שבועית: אל תשתו וודקה ואז טקילה??!.. איך היה בל"ג בעומר? היה כיף עד שהתחלתי להסתחרר ולהקיא.. שיהיה לכם סופ"ש מקסים אהובים תשנו הרבה..

עונה

שיר השבוע של נועם: שמתי לב שיר השבוע לא של נועם: only hope מהסרט "סיפור אהבה בלתי נשכח" אומן השבוע: פירו - זמר ארגנטינאי אלבום השבוע:
תמונה שבועית:
משהו טוב שקרה השבוע: 100 ציון סופי במדעי המידע משהו רע שקרה השבוע: אין כזה עד כמה שזה נשמע מוזר המלצה שבועית: לא עולה לי כלום כרגע איך היה בל"ג בעומר? היה ממש כיף וממסטל
נשארנו עד 6 וחצי בבוקר

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifסיפור אהבה בלתי נשכחחחח../images/Emo99.gif

סרט מדהיםםםםםםםםםם

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif|Dולגול|רתמסכמשת!

שיר השבוע של נועם: כנראה שיר השבוע לא של נועם: לפעמים-היהודים אומן השבוע: היהודים אלבום השבוע: כללי תמונה שבועית:
משהו טוב שקרה השבוע: תיאטרון...וחתונה של בן דוד שלי משהו רע שקרה השבוע: הקאתי אתמול כל היום
המלצה שבועית: לכו עם הרגשות שלכם! איך היה בל"ג בעומר? וואלה טואוווווווווווווווווווווב! יותר מדי אלכוהול!! לפרט? (3 וודקה רד בול, 2 שוטים של טקילה, 1 מרטיני, 1 וויסקי, 1 בירה )

למעלה