פרק 7 - Victor/Victrola

SShaii

New member
../images/Emo192.gifפרק 7 - Victor/Victrola../images/Emo192.gif

[URL='http://']למרות שזה מתחיל רק עוד שעה D:[/URL]

ליאור XX

New member
תקציר הפרק

סרינה ודן מגיעים להחלטה שהם רוצים להישאר ביחד, למרות הקשיים במערכת היחסים שלהם. ג`ני מגלה את הסוד שהוריה כה התאמצו להסתיר ממנה. בלייר שוב נפגעת ממעשיו של נייט.

מה הסוד? פרק נחמד!!

קצת יותר מידי נשיקות וזה חח... אבל היה פרק דיי מותח!!! לא הבנתי למה הם צריכים לשלם מיליון דולר לשלם לערבות לא הבנתי מה הוא עוד עשה... אמ...הא ולא הבנתי מה הסוד שג'ני גילתה.. מה שהאמא בגדה באבא?!

ליאור XX

New member
הבנתי מה הסוד XDD

עלאק סוד חח
ואא איזה חמוד דןדןדןדןדן
אחד הפרקים היותר טובים של הסדרה. דן היה כזה חתיך הפרק
ונייט היה מזה מפחיד שהוא אמר למשטרה לקחת את אבא שלו הוא היה נראה כמו הרוקיסטים האלה המפחידים
ואיך ג'ני הייתה כולה מבואסת הרגה אותי

SShaii

New member
מישהו יודע איך קוראים לשיר שהיה בסוף הפרק?

כשצ'אק ובלייר התנשקו?

Just Freckles

New member
פרק ממש ממש יפה!

כמו שאמרו, קצת יותר מדי סטריפטיז, אבל לא נורא
אבא של נייט ממש מעצבן אותי. אין לו שום אהבה לבן שלו! דרך אגב, נייט היה ממש חתיך הפרק

ShirTwo

New member
לא מתתי עליו האמת, אבל הי, הוא עדיין היה חמוד

אעאעא בלייר כזאת יפה!

Keren 104

New member
בלייר באמת מהממת../images/Emo99.gif

דווקא אהבתי את הפרק. גם ראיתי באיזה ראיון עם לייטון שזה אחד הפרקים האהובים עליה. זה והפרק של הכריסטמס.

ShirTwo

New member
לא ראיתי את הפרק של הקריסמס...

אבל אני אראה אותו
די, אני לא רגילה שהיא שחקנית! אני רגילה לחשוב עליה בתור כלבה ביצ'ית וצינית XD זה מוזר לי בטירוף לראות איתה ראיון... כשהיא צוחקת ושמחה וזה, אני בהיתי במסך ותהיתי איפה התגובות הציניות.

Keren 104

New member
חחחח זה באמת מוזר לפעמים..

וכנראה לא ראית את הפרק כי הוא עדיין לא שודר בארץ..

ping93

New member
וואו, אף אחד לא עומד להגיב על צ'אק ובלייר?

כאילו, זאת הייתה התפתחות די מרכזית שם. כל הסצינות האחרונות - הריקוד של בלייר במועדון, צ'אק ובלייר בלימוזינה - היו מעולות, בעיקר בגלל הכימיה המעולה של אד ולייטון והמוזיקה שהייתה ברקע. פרק נהדר, שבעצם גרם לי להתחיל לאהוב כל כך את צ'אק. לדעתי הפרק הטוב ביותר ששודר עד עכשיו בסדרה (ואני רואה בקצב של ארה"ב).

ShirTwo

New member
צ'אק ובלייר...

האמת הם ממש מתאימים. למרות שלא נראה לי שבלייר אוהבת אותו, אבל הרי זה ברור שצ'אק מאוהב בה :) ממש אהבתי את איך שהקשר ביניהם התפתח וכל זה. ממש.

למעלה