ביקור חולים פה

dafgol

New member
../images/Emo193.gif ביקור חולים פה ../images/Emo193.gif

שרית מה עם הבנים
שרה מה עם רונצ'ו
נסעת בסוף לבית שאן
עדן איך את
אלו'ש איך את מרגישה
אניטה מקווה שהתאוששת גם פיזית וגם נפשית
זהבית מקווה שהתאוששתם קצת
סיון אם אתה קורא אז שולחת לכם
גדול , ואם אתה לא קורא אז גם
גדול ולכל השאר שתהיו לי בריאים

מצטרפת ושואלת מה שלום כולם../images/Emo35.gif

ולגביי..הרבה יותר טוב,רק חולשה נשארה. אפילו בישלתי היום - שרית עשיתי מתכון שלך עוף עם אורז בתנור, יצא
. וחברה שלי עם תינקת שלה באו אלי לצהריים. היה כייף.

dafgol

New member
שמחה שאת כבר יותר טוב ../images/Emo57.gif

עוף עם אורז בתנור נשמע טוב, מסובך להכין
אלה תרגישי טוב , תנוחי ותתאוששי

S r 35

New member
אנחנו במגמת התאוששות ../images/Emo57.gif

אבל רון ישאר גם מחר בבית, ליתר ביטחון - ההורים שלי ישמרו עליו. לבית-שאן נסעתי, (הייתה לי ברירה?) - אבל בסוף היה כנס די נחמד
פגשתי שם המון אנשים שלא ראיתי כבר המון זמן ובסוף היום גם צ'יפרו אותנו בסיור באתר העתיקות המהמם של בית-שאן. ! למי שלא היה שם (כמוני) וגם למי שכבר היה .. מאוד מאוד מומלץ
וכדאי לקחת סיור מודרך במקום. (אגב - למי שיש כרטיס "מטמון" של החברה להגנת הטבע, הכניסה חינם). שיהיה
טוב ולכולם כאן - תרגישו טוב

עכשיו שירז עם חום איתי בבית../images/Emo10.gif

עדיין מחכה לשמוע מה שלום כולם? אניטוש איך אתם?אורון? ליאן? שרית מה שלום קטנים שלך? ואוף עם אורז זה מאוד טעים.אני אוהבת את זה בכל צורה ביחד.. אז כבר אמצא מתכון של שרית(מקווה שלא איכפת לה..ז"א בטו לא איכפת לה שאזכיר את שמה עוד פעם ועוד פעם) ואם בא לך את מוזמבת לבוא לטעום בעצמך.עשיתי הרבה.כל דבר שטעים אני מכינה הרבה.להנות ממנו כמה שיותר

מתכון ובתאבון

עוף בתנור עם אורז – של שרית להשרות עוף ב: בצל חתוך לטבעות 2 כפות דבש 3 כפות סויה חצי כוס יין אדום (לקידוש) כמון כורכום מלח פלפל כף אבקת מרק בצל כף אבקת מרק פיטריות כף אבקת מרק עוף ראש שום שלם חתוך לשניים רוטב צ'ילי מתוק חריף 2 כפות רסק עגבניות לערבב הכול ביחד ולהשרות במקרר כשעתיים. לסדר בתבנית, פרוסות בטטה, פרוסות תפוחי אדמה, לפזר מעל כוס וחצי אורז לא מוכן, לשפוך 3 כוסות מים. לסדר מעל את העופות ולשפוך מעל את מה שנשאר מהתערובת. לשים עוד חצי כוס מים בתוך הקערה לערבב ולשפוך מהצד, לא על העוף. לתנור בחום של 200 מעלות כשעה ולהפוך לעוד שעה.

dafgol

New member
החלמה מהירה לשירז ../images/Emo57.gif

כשאגיע הביתה אעתיק את את המתכון- תודה. לא רוצה לבוא אליך לא להדביק ולא להידבק, מאתמול גם ברי לא מרגיש טוב, הוא מאשים את יובלי שהדביקה אותו בטלפון
עכשיו שניהם מצוננים ומנוזלים ומשתעלים .

צעדכנת בשם שרית ..

אז גם היא חולה במיטה וגם צריכה לטפל בשני הקטנים שלה ולעשות להם אינלציות.לא פשוט פה בפורום. יש מישהו בריא בכלל? החלמה מהירה לברי. הוא הלך לגן? ובטח לא רוצה לבדביק אף אחד. רק אמרתי תבואי לטעום ואם בא לך אשים לך בקופסא דרך דלת
.אבל שווה להכין אם אוהבים אורז ועוף

LANIT1

New member
כל משפחתנו משופעיים, איזה להתאושש

ליאן אתמול חום 39 אורון לפני יומיים 39 והיום גם היה עם חום מחכים שיעבור.. בקושי יש לי כוחות לטפל בעצמי עכשיו הקטנטונים האלה... מה קורה השנה? לא להאמין.. אף אחד לא זוכר מצב כזה.. בקיצור מתוקתי שנהייה בריאים ונתאושש במהרה בעצם היום הזה....... אמן

למעלה