ביקור חולים

dafgol

New member
../images/Emo193.gif ביקור חולים ../images/Emo184.gif

אז כן זה חורף וכן כולנו מצודדים , חולים קצת , הוירוס מבקר במחוזותינו....
החלמה מהירה לכל החולים והחולות
אורית מה קורה איתך
אלו'ש מה עם שירז
שרה , איך את הוא והבנים
עדן מחכה לעידכון ( כתבי לי במסנג'ר ואקרא יותר מאוחר ) ולכל דיירי ה
אני מאחלת רק בריאות , תשתו הרבה
חם , תתחבקו הרבה
עם אהובי
כם. אוהבת
אJי

S r 35

New member
אצלנו לא משהו ../images/Emo4.gif

הזוגי ואני על הפנים
היום ביקרנו שנינו אצל הרופאה: היא הורתה לנו להכין אחד לשני תה עם לימון ולהתפנן בבית - נתנה לנו חופש מחלה עד יום חמישי כולל. אצלי זה וירוס מעצבן. אצל הבעלול, כנראה דלקת גרון
בקיצור, אני בקושי נושמת. ישנתי במשך רוב שעות היום (מאוד עזר!) ותבורך חמותי הנפלאה והמופלאה שהתייצבה כאן עם סירים מהבילים: לי לא היה כוח לחשוב על אוכל בכלל, אין מה לדבר על בישולים. הילדודס קצת מנוזלים, אבל זהו ומקווה שגם לא יהיה מעבר לזה (ניר לא מרשה לי להתקרב אליו, הוא לא רוצה להידבק) - האמת, אני ממש לא בנויה גם למחלות שלהם עכשיו. זהו! אנחנו בבית (דווקא די נחמד כשבחוץ גשום ומגעיל). מקווה מאוד להתאושש עד יום חמישי. מאוד מקווה שהתכניות שלנו ישארו כרגיל ולא יהיו שיבושים
בריאות
לכולם
ודפנה תודה על ההתעניינות.

אממ אני יודעת?

יש לי עייפות מוגזמת,עומס מהלימודים,שיעול חזק,גרון,גב, בטן.. החבילה המושלמת לחורף..

S r 35

New member
אודי, חמוד, תודה על הברכה -

מאוד מחמם את ה
. אורית, יקירתי, מבינה אותך מאוד גם הזוגי ואני סובלים כמוך. אין ברירה, תורידי הילוך, תנוחי ותצברי כוחות. תרגישי טוב

בוקר אור!

יצא השמש איזה כיף. שיתיבשו כל החיידקים באויר סוף סוף.. שרה איך את מרגישה יום?עדיין נחה בבית? דפנוש ומה איתך? שירז היום רצתה ללכת לגן אז הלכה.אמרנו לגננת שתרים טלפון אם... אתמול רופא בדקה אותה ואמרה שיש רעשים בראות וצריך אינלציות ואנטיביוטיקה. אנחנו לא כל כך מהר משתכנעים לזה.אז הלכנו לסניף אחר לרופא אחרת שאמרה שזה 50 50 שצריך טיפול כזה.צריך לראות אם מתפתח משהו.או שזה ויראלי או לא. אז כנראה שזה לא מדבק! אז למה סתם לתת טיפול כזה??? אחר הצהריים היא הרגישה יותר טוב.
דפנה אם את צריכה עזרה לאסוף מגן או משהו אז תודיעי לי.יש לי איך. יום טוב לכולם ורק בריאות

למעלה