עידכונים בבקשה

dafgol

New member
../images/Emo193.gif עידכונים בבקשה ../images/Emo193.gif

מה קורה עם כולם? אלו'ש שרה יוליה אילנה מה קורה אצלכן? איך כולם מרגישים? בכלל מקווה שכולם בסדר, שאתם שותים מספיק מים והכל בסדר
שרית מה קורה אצלך? אתם בסדר? איך היה? שמרו על עצמכם
תהיו טובים
סופ"ש נעים
דפנה

O n y X

New member
חחחח אני שותה הרבה מים

במיוחד כאלה שבאים בצורת תה חם מאוד עם לימון

טוב הזה אני בסדר (חברה לשתות מים בחום הזה )

דרך אגב מה אתם עושים השבת הזאת יש תוכניות בעקבות גל החום או שאין כלום אני אישית ממליץ על מנוחה בבית עם מזגן (למי שיש כמובן ) וכמו שציינתי לשתות מים והמון (אני התייבשתי פעם אחת שהייתי בן 15 זה לא נעים הזה תחסכו מעצמכם )

S r 35

New member
אנחנו במגמת התאוששות ../images/Emo57.gif

אתמול - בשעות אחה"צ והערב ניר בעיקר ישן. הבוקר הוא עדיין לא היה במיטבו אבל לקראת הצהריים השתפר והוא אפילו אכל יפה ארוחת צהרים והלך אחה"צ לחוג השחיה שלו. עכשיו אנחנו מתפננים קצת אצל סבא וסבתא בקריות. מחר - לצערנו הרב (לאף אחד מאיתנו לא מתשק אבל אין ברירה) - אנחנו צריכים לעזוב את ביתינו הקט והממוזג לטובת מסיבת יום-הולדת בחיק הטבע עם מינימום צל, מקסימום ילדים רעש ובלאגן ואוכל "על האש". אנחנו מוזמנים למסיבת יום הולדת של חבר טוב של ניר וגם אנחנו חברים של ההורים. לא יכולים לא ללכת, למרות שהייתי נשארת בבית בכייף. ל כ-ו-ל-ם כאן תרגישו טוב ושהשבת תעבור בנעימים (רצוי במקום ממוזג או מקורר).

דם דניאלה מצטרפת לרשימת ....../images/Emo122.gif

החולים .....:( !!! היום קמה עם חום ועדיין טמפ' לא ירדה!!! אחרי שחזרתי מעבודה כל הזמן שמה את הראש עליייי !!!! מקווה שכולם מרגישים טוב !

dafgol

New member
גמנחנו...

אתמולב11:45 צלצלו להודיע לנו שרזי עם חום ....ומאמצע הלילה גם ברי עם סטרידו..... אין אין רגע דל......אבל לא משנים תוכניות...חמותי אצלינו עד מחר, אתמול מינגלנו...ככה שלהיום יש אוכל....אחה"צ ההורים שלי יקפצו אלינו גם.... הולכת לנוח ולהשלים קצת נירוונה ... לכולם המון בריאות
שבת שלום אJי

דפי... מה קורה לרז?

למה החום? זה וירוס או שיניים? מקווה שכולם סוף סוף יהיו בריאים
!!!!! אתם חסרים לנו !!!! נשיקות לבנים! ><

מה יהיה?למה מחלות לכולם?

באתי לשניה באפיסת כוחות לכתוב שאנחנו עוברים סיוט פשוט! חום גבוהה כאבים בכל הגוף, שעול ובלי אפשרות לנשום(במילה אדינה אם להגיד את זה) שנימן שוכבים בלי יכולת לזוז(לקחת שוב כדור בפעם אין סוף אז קמתי לרגע). מזל ששירז אחרי שבוע בדיוק סוף סוף קמה על הרגליים, אז היא דואגת לנו קצת -מביאה מיים ועוד.מקסימה. זהו לא ידענו שפעת כזאת או מה שלא יהיה ושלא נידע.גם לא אוייבים שלי אני לא חושבת שמאחלת לעבור מה שאנחנו עוברים כבר שבוע. אז אחלמה מהירה לכולם

frige

New member
שבוע של כיף

היינו 5 ימים בשפיים. ה"מלון" ממש ממש לא משהו, מזל שהיו שם עוד משפחות עם ילדים כך שהיה לילדים מה לעשות ועם מי לשחק. הדבר הכי טוב שהיה זה הכרטיסים לפארק המים לשם הלכנו 3 ימים ברציפות והיה ממש נחמד. הילדים נהנו ולא רצו לעזוב את המקום. לא לקחתי את הראל לטיול של הגן ביום שני משום שהוא העדיף להיות במלון וגם הרגל שלי ממש לא נתנה לי אפשרות לעשות את כל הדרך הזו בנסיעה. אתמול היינו בבריכה פה בתל-עדשים, עשינו מנוי והיה ממש ממש ממש כיף, כולנו מאוד נהנינו, חזרנו הביתה מכל השבוע הזה עייפים ושזופים. בערב היינו אצל גיסי בחיפה. שבוע נפלא לכולם.

frige

New member
וגם...

המון המון המון בריאות לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם. גם אני מנוזלת משהו עכשיו.
שרית

למעלה