חדשה =]

ayu 4 ever

New member
../images/Emo194.gif חדשה =]

היי קוראים לי אלינה ועוד 20 ימים אני בת 13 =] ויש לי שאלה לאיו יש חבר???

nadav1232

New member
ברוכה הבאה, אלינה! ^_^

ונוגה, זאת לא אלינה הזאת... XDD ולשאלה שלך, אממ.. אין לי מושג. גם אני תמיד שאלתי לעצמי את השאלה הזאת XD.

sonaku

New member
מזל''ט~ ו..איו? יענתו..איומי?XD

סליחה שאני שואלת אבל.. מזה הכינוי הזה?! השם שלה לא קצר מספיק? עוד קיצורים וזה יהיה רק א'! XDD

sonaku

New member
איו זה נחמד מאוד ^^;

עוד קיצור אחד ולא ישאר פירור מהשם שלה XD

dinora12

New member
../images/Emo210.gifברוכית../images/Emo70.gif../images/Emo140.gif../images/Emo175.gif

תהני ותעשי חיים אני מעיין עוד 13 ימים יש לי בת מצווה(בת 12
) תהני
:)

בוכה הבאה^_^

מקווה שתהני בפורוםD: אין לי מושג אם לאיומי יש חבר@_@ טוב, זה גם לא הדבר שהכי אמור לעניין אותיX: מצטערת^^; אה נדב, אני יודעת שזו אלינה אחרת כי אלינה-צ'אן לא רשומה בתפוזO: אבלבל..אני חושבת שאני מכירה עוד 2 אלינות שאוהבות אנימה!0_0 מזל טוב אלינה לעוד 20 ימיםD:

ayumi3000

New member
ברוכה הבאה ^_^

אז כן לאיומי יש חבר כבר מ - 2001 ולאחרונה הם עברו לגור ביחד ^_^. חבר של איומי הוא דוגמן וזמר בלהקה TOKIO (להקה שגם מאוד מצליחה ביפן) וקוראים לו nagase tomouya. הם הכירו כבר מזמן ששניהם שיחקו באיזה סרט יפני ב 1993 ויכול להיות שמאז הם מכירים ויש בינהם איזה קשר אבל איומי הצהירה על זה רק תחת לחץ ב 2001 בבלוג באתר הרשמי של פורום של המעריצים שלה (שזה בתשלום וצריך לגור ביפן בשביל להיות בזה וזה נמצא באתר הרשמי). וזה מה שאני (ועוד מליוני יפנים ומעריצים לא יפנים) יודעים אי אפשר להגיד יותר P: ...

למעלה