+
+
+
=מפגש

sonaku

New member
../images/Emo194.gif+../images/Emo69.gif+../images/Emo196.gif+../images/Emo68.gif=מפגש

נו,זו כותרת צומי מה לעשותD: מפגשפרוטס כנראה או ב29 או ב30. נראה לי שלרובנו זה יוצא מצויין כי יש לנו מספיק זמן להתארגן אחרי הכנס ^^ אז נפגשים בדיזינגוף סנטר,נכון? אני אחליט כבר עכשו על שער 4,כי הוא גדול ומרכזי ומשם אפשר ללכת לאוטאקו או כל מקום אחר. מי רוצה לבוא שישרשר
/
אני כנראה לא אהיה במפגש...אולי בפרוטס אני אבוא לבקר. מי שרוצה להצטרף גם לפרוטס,שיכנס לקומונה ^^ (ושילבש משהו מגניבD::) נמ,עכשו דברים שצריך להביא: קצת כסף. למי שיש אוטו אז רצוי לבוא איתו D: מנגות,דיסקים,פוסטרים ופיצ'יפקעס אחרים שאתם רוצים לחלוק איתנו בכייף~ זיכרו שדברים יקרי ערך לא כדאי כ''כ להביא. אם תאבדו זה על אחריותכם בלבד. אני ממליצה על תיק גב או משהו..כדי שלא תשכחו אם בכל זאת אתם רוצים להביא.^_^ אני מרגישה כמו אמא פולנייה עכשו ;; האג מי.;;~ ו..ו..המ. מצברוח טוב וכאלה~ ^_^ שיהיה לכם פאןפאןפאן~!~!~ ^___^

akane

New member
למה בתאריך הזה?

הרי בקומונה עפ הטבלה כמעט אף אחד לא יכול בתאריכים של ה29 וה30... אפילו את לא יכולה. מה ההגיון בהחלטה על התאריך הזה? מה עם ה23 לחודש? שבוע וחצי אחרי הכנס ותאריך שפנוי כמעט לכל הקומונה ובתקווה יהיה נוח גם לפורום הזה ~

akane

New member
והנה טבלת התאריכים הפנויים :X

מעט ימים, אבל ה29-30 לא נוחים ל5 בנות מהקומונה. בהתחשב בגודל הקומונה שלנו זה ממש הרבה ~_~; נועה, קורל, ניצן, אני ואת ם,ם וזכור לי שעוד מישהי לא יכלה :X

akane

New member
אבל הבית של לירון היה רק אופציה למשהו נוסף

להזכיר לך שהבתים של יותר מ3 בנות פנויים גם... E: חשוב קודם שיהיה מפגש שרוב הקומונה תהיה בו. זה לא יהיה נורא אם הוא לא יהפך למפגש בית לאחר מכן.

sonaku

New member
אז לאדעת.

מתי שבא לכם. אם זה לפני ה23 אני כנראה שם... תחליטו אתם כי כבר אין כ''כ הרבה זמן ._.

last day

New member
סורי, כנראה שלא אוכל , אבל זה יהיה לפני זה

אני בכיף אבוא D:

למעלה