התפקדות יולי

Keren 104

New member
../images/Emo195.gif התפקדות יולי ../images/Emo195.gif

שם: גיל: מיקום: פרק אהוב: דמות אהובה: מחכים כבר לעונה השניה? אם בא לכם לומר משהו, זה המקום :) -

PrincesSnoWhite

New member
מתפקדת../images/Emo195.gif

שם: נעה
פרק אהוב: 11
אין כמו כריסמס ספיריט
דמות אהובה: סרינה ודן..ביחד
מחכים כבר לעונה השניה? ברור
אם בא לכם לומר משהו, זה המקום :) - שמישהו יהרוג כבר את ג'ורג'ינה ספרקס

Robin Sparkles

New member
מתפקדת

שם:כרמית גיל:17 מיקום: פרק אהוב:התחלתי היום לראות מההתחלה ואני בפרק 4! אז כולם.. דמות אהובה:צ'ייס!
מחכים כבר לעונה השניה?כןכןכןכן אם בא לכם לומר משהו, זה המקום :) -

Just Freckles

New member
מתפקדת!../images/Emo9.gif

שם: נויה גיל: 13 וחצי מיקום: איפושהוא במרכז
פרק אהוב: 11 ו-16. איזה פרקים
דמות אהובה: נייט, סרינה ובלייר. (כל היפים, בקיצור
) מחכים כבר לעונה השניה? תנו לי לסיים קודם את הראשונה! אבל כן
אם בא לכם לומר משהו, זה המקום :) -

ליאור XX

New member
מתפקדת !

שם: ליאור גיל: 14 מיקום: ב"ש פרק אהוב: 11 ו -10 דן וסרינה
דמות אהובה: דן
מחכים כבר לעונה השניה? כן ברור ! אם בא לכם לומר משהו, זה המקום :) - מתי כבר עונה שניה אני במתח !!!

SShaii

New member
חחחחחחח

למה זה נשלח ריק?
שם: שי גיל: 16 מיקום: פרק אהוב: 16 או 15 D: היה פרק שממש אהבתי ואני בטוחה שזה אחד מהשניים
דמות אהובה: סרינה מחכים כבר לעונה השניה? כן =] אם בא לכם לומר משהו, זה המקום :) -
רוני!

לוידעת

New member
עונה...../images/Emo9.gif

שם:טל גיל:15... מיקום:מרכז פרק אהוב:לא זוכרת אחד ספציפי....הפרק הזה עם חג ההודיה והפלשבאקים היה חאמוד!וגם הקריסמס... דמות אהובה:נייט!
מחכים כבר לעונה השניה?בארוורר!! אם בא לכם לומר משהו, זה המקום :) -אממ......ג'נסן אקלס יפה שזה כואב???

מתפקדת ../images/Emo196.gif

שם: רוני , וזה לא עתיד להשתנות בחודש הבא D: גיל: כמעט 13 . אבל אני בוגרת לגילי > < מיקום: נס ציונה . פרק אהוב: אין אחד , אבל אני ממש אוהבת את הקטע שבלייר ביצ' על ג'ורג'ינה. דמות אהובה: בלייייייייר
מחכים כבר לעונה השניה? בטח . אם בא לכם לומר משהו, זה המקום :) - היום גשר

Keren 104

New member
מתפקדת :)

שם: קרן גיל: עוד מעט ;15 מיקום:-- פרק אהוב: הפרק של חג ההודיה דמות אהובה: בלייר מחכים כבר לעונה השניה? ברור אם בא לכם לומר משהו, זה המקום :) -

מור8718

New member
..

שם:מור גיל:21 פרק אהוב:לא זוכרת ,כולם דמות אהובה:סרינה,לפעמים דן מחכים כבר לעונה השניה - כמו כולם נראה לי אני רוצה להוסיף - אם אפשר לזרז את השידור של העונות השניות של מגרש ביתי וגוסיפ גרל זה יהיה נורא נחמד למי יש כח לחכות עד אז

RayoDeLuz

New member
מתפקדת

שם: קרן גיל: 18 מיקום: קנדה פרק אהוב: כולם דמות אהובה: ג'ני וסרינה:) מחכים כבר לעונה השניה ? יאפ אם בא לכם לומר משהו, זה המקום :) - תחייכו!

MeItOsH

New member
מתפקדת

שם:מיתר גיל:16 מיקום:נצרת עילית פרק אהוב:17 דמות אהובה:בלייר ודן מחכים כבר לעונה השניה?ברוווווווור אם בא לכם לומר משהו, זה המקום :ממ לא.

למעלה