התפקדות!

Lablabla

New member
נשתף פעולה - יש לי זמן

רגילה רגילה.. אז יש לי קצת זמן שם: כרמל ברק גיל: בקרוב 20 (אוץ', זה נשמע זקן...) עיר: בני יהודה, רמת הגולן (זה לא עיר, אבל למי אכפת) מחוז: צפון כמה זמן אני במשצים: אממ.. קורס משצים צפון 2003. קורס סיו"ן 2004 ב'! וקורס השרדות 2005! (כן כן, עשיתי הכל) מה אני עושה במסגרת המשצים: כרגע שומר על קשר עם חברים. מנסה להגיע לכנסים שיוצאים על חופשים מהצבא. ואין הרבה כאלה מה ארצה לעשות במסגרת המשצים: להצליח להגיע לכנסים
מה ניתן לשפר במשצים: את הפורום הזה איזה מחוז הכי שולט(!!!): צפון
המוטו שלי: האדם שבטנק יתלקח
מסר לאומה: --

כל הכבוד ../images/Emo45.gif

שאתה עדיין פעיל במשצים
אגב... מה אתה עושה בשביל לשפר את הפורום הזה? קרא לחברים שלך P: זה כבר יעשה פה משהו.

rotemsror

New member
../images/Emo152.gifמתפקדת

שם: רותם גיל: עוד מעט 15 מחוז: מרכז אימפריה
כמה זמן אני במשצים: עוד מעט שנתיים מה אני עושה במסגרת המשצים: מדריכה פש"צים חמודים ביותר, יוצאת לכנסים, יוצאת לימי שדה טיולים שנתיים וגיחות, מעבירה פעולות ומשתתפת בכל מיני ארועים חברתיים[?] של הבצפר מה ארצה לעשות במסגרת המשצים: להמשיך כל מה שלמעלה^ ולצאת למש"צים מתקדם ולצאת להדריך בקורס פש"צים מה ניתן לשפר במשצים: יותר פעילות! איזה מחוז הכי שולט(!!!):מרכזברור
המוטו שלי: תן חיוך הכל לטובה[: מסר לאומה: צמחונות מצילה חיים!

איך זה שלא שמעתי ממך

עד היום? את נשמעת אחלה של בתאדם. יאללה.. תיהי פעילה פה קצת
הפורום גוסס. באיזה קורס היית? 2006 או 2007?

rotemsror

New member
תודה חח../images/Emo9.gif קורס מש"צים 2007 מחוז מרכז

דרומי-אימפריה

rotemsror

New member
חח תודה

בד"כ אנשים חושבים אוטומטית שכל רמלאי הוא ערס. בקורס אנשים בכלל לא האמינו שאני מרמלה וזה היה מוזר חח

harhanegev

New member
בבקשה :

שם: יאיר בן-צבי גיל: 34 עיר: אילת מחוז: דרום הנגב כמה זמן אני במשצים: אני לא משצ מה אני עושה במסגרת המשצים: אני לא משצ מה ארצה לעשות במסגרת המשצים: אני לא משצ מה ניתן לשפר במשצים: לייסד את "מחוז דרום הנגב" איזה מחוז הכי שולט(!!!): מחוז דרום הנגב, כמובן המוטו שלי: "You can't be happy while your heart's on the roam, You can't be happy until you bring it home" (מהשיר greenfields של brother four , אם אינני טועה שיר בן 48 שנה) מסר לאומה: בואו לטייל בהרי אילת !

למעלה