יאללה חבר'ס, התפקדות פברואר

../images/Emo195.gif יאללה חבר'ס, התפקדות פברואר ../images/Emo195.gif

הגיע הזמן להרים את הפורום הזה!!!!
שם:
מאיפה בארץ?
אייסיקיו:
מסנג'ר:
פייסבוק:
אימייל:
שיר החודש של איתי:
שיר החודש לא של איתי:
דיסק החודש:
סרט החודש:
ספר החודש:
הופעת החודש:
תכנית טלוויזיה של החודש:
משהו שעשה לכם את החודש:
משהו שהרס את החודש:
האדם הדומיננטי עבורכם החודש:
ציפיות/בילויים לחודש הקרוב:
מצביעים בבחירות הקרובות?
למי / לא מגלים?
תמונה שלכם (
): פברואר מקסים, חברים... ענבר
.

אושRתי

New member
בהחלט !!!

שם: כמו הניק מאיפה בארץ?ירושלים מסנג'ר:כמעט ולא משתמשת בו שיר החודש של איתי:הרי את משוחררת שיר החודש לא של איתי:ואולי של גלי עטרי דיסק החודש: יש מלא ! סרט החודש:לא ראיתי סרט לאחרונה ספר החודש:לא אוהבת לקרוא ספרים הופעת החודש:הופעה של גלי עטרי - מומלץ תכנית טלוויזיה של החודש:חשופים - העונה השניה והישרדות 2 משהו שעשה לכם את החודש: כל מיני משהו שהרס את החודש:הגשם מצביעים בבחירות הקרובות?יאפ יאלה בלאגןןןןןןן

ady18

Well-known member
מתפקדת:)

שם:יעל גיל:24 עיסוקך בימים אלו?עובדת... מאיפה בארץ?מרכז הארץ:) אייסיקיו: מסנג'ר: פייסבוק: אימייל: שיר החודש של איתי:בטטות שיר החודש לא של איתי:כול מיני דיסק החודש: סרט החודש:בגנמין באטמן\דמודמים ספר החודש: הופעת החודש:איה כורם תכנית טלוויזיה של החודש:השרדות משהו שעשה לכם את החודש:חברים טובים משהו שהרס את החודש:בעיות שינה האדם הדומיננטי עבורכם החודש:ידיד טוב וחברים טובים ציפיות/בילויים לחודש הקרוב:השקה של אריק ברמן והדיסק(אתמול היה)ומפגכש עם איה כורם ומקווה שהפעם יסתדר של איתי אחרי המון זמן:) מצביעים בבחירות הקרובות?כן לא סגור עדין חח למי / לא מגלים?

כשהיה לי זמן לנגן ולשיר לך...

שם: שחר גיל: כמעט 17 עיסוקך בימים אלו? בעיקר שיעורי נהיגה, קצת לימודים איי גס.. מאיפה בארץ? איזור רחובות אייסיקיו: מסנג'ר: פייסבוק: shahar berger אימייל: שיר החודש של איתי: "לא בידיים שלך" בהקדשה מההופעה ביום שישי..
, בערך הכל חוץ מזה. שיר החודש לא של איתי: גלגלצים למיניהם, קצת אסף אבידן ועמית ארז. דיסק החודש: לגמרי השניים של איתי. סרט החודש: - ספר החודש: קציצות. הופעת החודש: איתי בקפה ביאליק, איתי בברנר, עמית ארז בבוקובסקי, אריק ברמן בזאפה. תכנית טלוויזיה של החודש: עקרות בית נואשות, מונית הכסף, גוסיפ גירל! משהו שעשה לכם את החודש: תל אביב למיניהם. כל מיני ימים עם יובל. גדנ"ע של ערבית. הלילה עם דר. הלילה עם דורון וענבל בקדרון. משהו שהרס את החודש: השיחה עם אבא באוטו לפני האזכרה. ימים ריקים מדי בכל המובנים, אנשים שונים. האדם הדומיננטי עבורכם החודש: יובל, דר, נטע ונועה. אה, דד כמובן
ציפיות/בילויים לחודש הקרוב: הופעות למיניהן, נסיעות, בגדים וכו'. מצביעים בבחירות הקרובות? אני קטנה
למי / לא מגלים? תמונה שלכם ():

ואין קוסם בסוף הדרך.

שם:
ענבר.
עיסוקך בימים אלו?
בגימלים
מאיפה בארץ?
אריאל.
אייסיקיו:
או-הא, מת מזמן.
מסנג'ר:
עזבו אתכם
פייסבוק:
אימייל:
שיר החודש של איתי:
אפילו לא אני, מים מתחת לגשר, הלוואי עליי, ילד טוב נשבר, אל תוותרי על הירח.
שיר החודש לא של איתי:
אין לי מה לתת, נ.ב, זמן ורחובות ריקים - תומר ממיה.
דיסק החודש:
סימנים של בוקר- תומר ממיה, מים מתחת לגשר- איתי פרל.
סרט החודש:
לא חושבת שראיתי.
ספר החודש:
לא קראתי.
הופעת החודש:
איתי בברעם, היהודים בבארבי, ברי בשהם ועברי בכפ"ס.
תכנית טלוויזיה של החודש:
הישרדות 2, החיים זה לא הכל, צחוק מעבודה.
משהו שעשה לכם את החודש:
הופעות, נסיעות, רגעים, אנשים, הפועל ת"א.
משהו שהרס את החודש:
צבא, בדיקות, המחלה.
האדם הדומיננטי עבורכם החודש:
יובלי, דורון, זמי, גל, שנשונה וליאן.
ציפיות/בילויים לחודש הקרוב:
לקבל את כל ההמלצות להעברת תפקיד בצבא, הופעה של שילה, של איתי, הפועל מול בית"ר, הפועל בדרבי. נסיעות לדרום ויומולדת לאמא+לאחי הקטן.
מצביעים בבחירות הקרובות?
לראשונה בחיי
למי / לא מגלים?
ליכוד.
תמונה שלכם ():
נו, טוב... בסיני

אז ככה

שם-אסף גיל-27 עוד חודש עיסוק-מחפש עבודה מאיפה בארץ-אשדוד פייסבוק-כמו פה רק באנגלית שיר של איתי-כבלים שיר לא של איתי-את טעם נרכש\אריק ברמן מתוך הדיסק החדש והמצוין שלו דיסק-אריק ברמן השני סרט-בנג'מין באטן תכנית טלויזיה-הישרדות\החיים זה לא הכל מצביע כנראה לביבי ציפיות-עבודה

חדש(סמוי פה כבר הרבה זמן)

שם:נוכח גיל:24 עיסוקך בימים אלו?עורך את הספר שלי שעומד לצאת לאור בהמשך השנה+העבוןדה בחו"ל מאיפה בארץ?מרכז,אבל רוב הזמן כרגע אני בחו"ל אימייל:[email protected] שיר החודש של איתי:הלוואי עליי שיר החודש לא של איתי:עיניים זרות-רונה קינן דיסק החודש:פורטה-היהודים סרט החודש: ספר החודש:תולדות האהבה הופעת החודש:של איתי(מחר!) תכנית טלוויזיה של החודש:- משהו שעשה לכם את החודש:חצי ספר ערוך!(לפי העורכת הראשית שלי) משהו שהרס את החודש:חופש קצר מדי לארץ(חוזר לחו"ל בקרוב) האדם הדומיננטי עבורכם החודש:עופר,הראש צוות שלי ציפיות/בילויים לחודש הקרוב:ההופעה של איתי מחר מצביעים בבחירות הקרובות?לא,אני אהיה בחו"ל ואין לי תמונות על המחשב כשהיה אני יעלה לכאן

אושRתי

New member
ברוך הבא ../images/Emo13.gif

על מה הספר ? ותהנה בהופעה מחר, נשמח אם תחזור עם חוויות

בגדול הספר הוא

פרוזה קומית על הצבא. אני לא יכול לפרט יותר מדיי כי אני חתום על הסכם סודיות עם ההוצאה לאור. בלי קשר אנחנו בדיוק מתכוננים להופעה בבארי(מבטיח לחזור עם תמונות וסיקור הופעה)

yuvizz

New member
טומטום...

שם:יובל עיסוקך בימים אלו?בצפר, עבודה. מאיפה בארץ?רחובות אייסיקיו: מסנג'ר: פייסבוק:yuval shefi אימייל:[email protected] שיר החודש של איתי:נראלי שמים מתחת לגשר, כל ילדה יודעת, לפנות עצב. שיר החודש לא של איתי:וואי לא היה ממש.. דיסק החודש:בנות- איתי. סרט החודש:ואלס עם באשיר. ספר החודש:ימיו ולילותיו של הדודה אווה שעדיין לא סיימתי לקרוא וממש התיש את חיי. הופעת החודש:היהודים בבארבי, איתי בקפה ביאליק, איתי בברעם. תכנית טלוויזיה של החודש:ממ משהו שעשה לכם את החודש:הופעות, עבודה וכו'.... משהו שהרס את החודש:שטויות.. האדם הדומיננטי עבורכם החודש:שחר, דר, ענברי. ציפיות/בילויים לחודש הקרוב:הופעות, עבודה. מצביעים בבחירות הקרובות?לא. למי / לא מגלים? תמונה שלכם ():

למעלה