Top 5ive - Vybz Kartel

ב ז ו ק ה

New member
../images/Emo195.gif Top 5ive - Vybz Kartel

לרגל הסטינג שהיה ועבר אני חושב שמגיע לו. 5 הטיונים של קארטל שאתם הכי אוהבים. מכל הזמנים. (אפשר גם לחרוג ולרשום קצת יותר אם ממש בא לכם..) Roll out!! שרשרו..

Carcass

New member
הופל'ק,אחלה רעיון....

Vybsy Versey Love סימפול של ברינגטון לוי,הפקה של arif cooper,הופיע באלבום j.m.t מ2006. Car Man צ'ון משוגע עם סימפול של ה theme של השוטר מבוורלי הילס, so dey change man like autoparts מאותו אלבום(j.m.t). Hot Fuck על הטקסי רידים גרסת 2006. Missing You Alot על הגארדיאן אנג'ל 07,צ'ון שנחרש כשהרידים יצא ועדין אני דואג לשמוע אותו פעם ב. על הנציגות של 08 התחרו חזק million by a morning ו workout,הוורקאאוט ניצח,אז workout workout riddim 08 בום בולנאט בום בולנאט בום !

ב ז ו ק ה

New member
שלי:

Vybz Kartel - Sweet to the Belly (2002) Vybz Kartel - Pussy Jaw(2002) - גניקולוג או לא? בתחילת הקריירה כמעט כל השירים שלו היו כאלה..Obsessed with the front. ואז הגיע J.M.T - השחרור הרשמי השני שלו. והתחלנו להבין שיש פה עסק עם די ג'יי רציני מאד: Vybz Kartel - Gun Session (2005 Vybz Kartel - Emergency (2005 ולסיום: Vybz Kartel - Sen fi me army Vybz Kartel - Nah Hold me down - לא יכלתי בלעדיו. פשוט מדבק ולא משחרר. GWAAN KARTEL!!!!

gully god

New member
צודק בהחלט

Vybz Kartel - Tic Toc Vybz kartel-picture this שתי שירים גדולים מתקופת up 2 di time שקארטל היה בעסקי הpum pum עד לסיכסוך עם בונטי ועזיבת alliance Vybz Kartel -Mofraudo טיון הdiss הכי mad שאני שמעתי אי פעם (כן "שמעתם" טוב) שורה אחרי שורה קארטל חובט במובאדו ללא הפסקה פשוט גאון.מכל הטיונים שהוא הוציא נגד מובאדו ואליינס את זה אני בחיים לא ישכח. Vybz Kartel - We Nah Run - Chiney K Riddim בשביל הכיף Weeeeeeeeeee Naaaaaaaaaaaaaaaaaaah go noooooo ware vybz kartel - my scheme שיר שמאוד unrated ולא קיבל את הכבוד שמגיע לו לדעתי שיר שנותן לנו מבט על החיים באי מנקודת מבט של Gangsta

Carcass

New member
אגב בקשר לתקופות שלו..

אני מעדיף אותו יותר היום,גם פחות אגרסיבי והרבה יותר חשוב - התמקצע על ענין הליריקה,השנינות והיכולות שלו,אומרים שמלחמה\קרב מגבירה את החושים וכ'ו בגלל כל האדרנלין וזה..כנראה פה בדיוק אותו דבר,הוא פשוט דיג'יי פי 100 יותר טוב מפעם מבחינה אישית. לדעתי bless פורום

התלבטתי הרבה אבל

(2003) new millennuim - אולי הטיון הראשון של קארטל ששמעתי, אי שם ב2004 במיקס של רמי גראמי "ספיישלים+עברית" שהוא מיקס ענק. קנה אותי מההאזנה הראשונה, וזה היה הרבה לפני שקארטל הפך למעצמה שהוא היום, ועדיין אחד הטיונים הטובים שהוא הקליט, בחיזוק של וויין מארשל בפיזמון. (2005) I Neva - לא יעזור, אחד הטיונים שלקחו את קארטל רחוק. פלואו קטלני, ליריקס שרק לו יש אומץ לירות בכזה נונשלנט... ומזכיר ימים פרועים בבארבי בדאנסים בינלאומיים שכבר אין היום מספיק מהם... (2006) Tic Toc מסיבות דומות לאלה שבחרתי בטיון הקודם. (2008) Cock Up Is A Ten על מקצב העסק הבלתי גמור. (2008-9) Last Man Standing\Don't Run ובימינו זה בעיקר הדיס המתמשך שלא ברור לאן הולך כרגע. אמרו כבר כל מיני דברים על הטיון הזה, לדעתי הוא ענק וגם הקליפ קורע. כמובן, יש עוד המון טיונים, אבל אם לחלק לחמישה בטופ - אלה.

למעלה