איפה כולם ?

dafgol

New member
../images/Emo196.gif איפה כולם ?

אילנה מה קורה? נעלמת ואני דואגת... שרית? היום זה היום ?
שוקילידה איך בבית החדש? יוליה לא ענית לי על המסר (התמונות מהממות) ....השמיעי קול אוריתו'ש מה נהיה איתך? ללי בכלל ירדה למחתרת
RBY מה איתך? איך המרגש? את צריכה משהו? אודי לא ענית לי....במה אתה מופיע? שירה? קריינות? נגינה ? שינון המון על הכל ומקווה שיסתדר עם המחשב אלו'ש אני יודעת שאת עסוקה אבל עדכני מה אצלכם... אניטו'ש - אדבר איתך בצהריים כמו שביקשת, מחזיקים אצבעות חזק חזק
עדן....טוב אותך אני רואה ושומעת אז אנל'א דואגת שרה אחותי מקווה שאתם מתאוששים וחוזרים לשיגרה, תהיו פה בחג? סיוי תודה על המסר והעידכון, רוצה לראות אותך פה יותר
יוסי מה קורה? מה חדש אצלך ? כמובן ג'ולן.....אוהבתותך המון המון
מי שכחתי ? רק אל תעלבו לי....... יש לי נסיבות מקלות....אני מרגישה קרחצאן וברי איתי בבית גם היום. יאללה תנו סימן......תביאו חברים\חברות גם
אJי

*סימן חיים*

אני נמצאת בלחץ של שביתות,ימים מרוכזים,בגרויות,מתכונות,מבחנים,חזרות ושאר ירקות. כרגע בבית
מקווה שכולם בסדר
או שלפחות יהיו בסדר

frige

New member
כן, כן, זה היום -עידכונים בערב../images/Emo57.gif../images/Emo25.gif

אני מופיע בקטע של הדגלים

טוב לא ממש תוכלו לזהות אותי.... גם ביום ראשון וגם ביום שני הקטע עם הדגלים הוא ראשון..

S r 35

New member
דפנה ../images/Emo140.gif אנחנו לא נהיה במגדל העמק בחג

יש לנו חבר טוב שגר בשד' קיש בחיפה (למי שיודע איפה זה). לבן-אדם יש מרפסת ענקית שצופה על כל מפרץ חיפה: נהריה, עכו, קריות, נשר וכמובן חיפה... הכל פרוש מול החלון שלו. כבר כמה שנים שכולנו - כל החברים שלו (ויש לו הרבה) על ילדינו וטפנו מתכנסים אצלו במרפסת מרחמים על כל אותם המונים שמתגודדים בצפיפות למטה ברחוב - וצופים במופע זיקוקין מרהיב בחסות כל ראשי העיריות בסביבה: עם ארוחה, כיבוד וחברה נעימה ברקע כמובן שגם השנה אנחנו מתייצבים כרגיל.
בחג עצמו נמנגל כנראה בגינה פרטית של חברים ביקנעם - שוב עם המון חברים וילדים (חלק מהם, אותן נפשות פועלות של הערב הקודם). במגדל-העמק אני צפויה להיות בסופ"ש הבא (הזוגי עובד
). אני אדבר איתך. אשמח מאוד להיפגש - מפגש פורום, אם יתאפשר וכמובן שגם איתך ומשפחתך = אנחנו תמיד שמחים לראות אתכם.

למעלה