עכשיו זה רשמי? מסוכן לעבור

ba r2 0 1 0

New member
../images/Emo196.gifעכשיו זה רשמי? מסוכן לעבור

בספיר בשישי בערב
איזור הדמדומים בקרבת קריית ספיר: חבורות רחוב מכים ילדים חסרי ישע בעבור כסף. הורים רבים פנו ל"לוקאל" ודיווחו על מקרי אלימות רבים בימי שישי בערב באיזור ספיר, בין השאר סחיטה במכות ובאיומים. מה דעתכם בנוגע לנושא? מה אפשר לעשות? והאם סיירת ההורים תוכל לסייע בנושא? אני אישית חושב שרוב המקרים נובעים משעמום. פשוט לבני הנוער בקושי יש משהו לעשות בעיר... אז הם נגררים לדברים אחרים. כמובן שריבוי מקומות בילוי לא היה מונע את התופעה, אבל וודאי מצמצמה. לכתבה

מזעזע..../images/Emo85.gif אבל לא מפתיע.

המקרים מזעזעים. לאן שהנוער הגיע =/ . אבל מצד שני,זה כל כך לא מפתיע. הרי ש- 1. כבר ידוע על מקרי המכות האלה כבר מזמן. 2.כמו שאמרת יבש בעיר.אין לנוער מה לעשות לכן התוצאה לפנינו. [..] נקווה לטוב.

אה ועוד סיבה.

השתיה שזורמת בקרבת בית ספיר זה כמו נהר |:.. ז"א יש המון שיכורים.

ודבר אחרון אחרון..

לפי מה שקראתי בכתבה,מדובר בכלל על רחבת הקניון. ורחבת הקניון זה כבר נושא אחר..

אותי אישית זה מפחיד מאוד

ואני נמנעת מלעבור במקומות כאלו, גם אם אני לא לבד. ממש מפחיד. הרחבה של הקניון היא גם מקום מיקוד מאוד גבוה של בני נוער שאין להם מה לעשות, אני אישית שונאת לעבור שם בחופשות או בשישי בערב.

למה לא עומדים שם שוטרים?

אני מסתובב שם בשעות אחר הצהריים. דבר ראשון - יסלחו לי רוכבי האפניים אבל זה ממש לא נעים שהם רוכבים שם. בפורים פיצצו שם חזיזים שכל אחד היה כמו פצצה קטנה, והאזעקה של החנויות התחילה לפעול. הזמנתי משטרה, הם הגיעו אחרי חצי שעה ואפילו לא יצאו מהאוטו. גם נתקלתי ברוכבי אופנוע (!!) שנכנסו לכיכר ערים. איפה המשטרה? יש לנו משטרה בכפר סבא ומה היא עושה? כלום!!!

tamas216

New member
איפה המשטרה בכל הארץ?

לא רק בעיה בכפר-סבא, משטרה מסורסת וקטנה קיימת בכל הארץ, היחס שוטר פר אזרח הוא אחד הקטנים, העולם התחתון חוגג, אבל אני מניח שיש להם דברים יותר טובים לעשות...כמו למשל להרביץ למתנחלים או לירות על פעילי שלום, המשטרה לא מקבלת תקציבים אבל בלי קשר השכר נמוך ואנשים מאד נמוכים הולכים להיות שוטרים ולרוב לא כאלו ברמה גבוהה.

אותי זה לא מעניין

משטרה צריכה לעשות את התפקיד שלה. אם לא, צריך להוציא בג"צ

המשטרה עושה את תפקידה כראוי

לרוב , הבעיה היא הסמכויות שניתנות לידיה והתקציבים שמועברים לה- את זה אגב את יכולה לשנות בתור בוחרת לפי מי שתבחרי לרשות המחוקקת בעתיד.

למעלה