"בלילות בהם נמחק חלום.."

../images/Emo199.gif"בלילות בהם נמחק חלום.."../images/Emo199.gif

"בלילות שנכתבו שורות הד הצחוק המתגלגל לו ואת מלח הדמעות.."
כל מה שאתם צריכים לעשות זה לזרוק את האסוציאציה שעולה לכם בראש, כמובן שורות משירים של נועם
.. השורה שהכי מעציבה אתכם: השורה שהכי מרגשת אתכם: השורה שהכי מעלה לכם חיוך על הפנים: השורה שהכי מצחיקה אתכם: השורה שהכי מחזירה אתכם אחורה למשהו שקרה: השורה שהכי מזכירה לכם מישהו: השורה שאתם הכי אוהבים: השורה שהכי מזכירה לכם הופעה מסויימת של נועם: השורה שהכי מזכירה לכם שיר של מישהו אחר: השורה הכי גאונית של נועם: השורה שאתם הכי אוהבים לשמוע בהופעה..: השורה שהכי נדבקת אליכם ביום יום: תודו שזה שאלון מגניב! יאללה תהנו. יום טוב

בריזר אבטיח

השורה שהכי מעציבה אתכם:" זה שוב הפחד שמפריע לך" השורה שהכי מרגשת אתכם:"אני יודעת לעוף"כבר יש בי שכבות של דמעות יבשות:" השורה שהכי מעלה לכם חיוך על הפנים:" שתסתכלי עליי את כבר תראי לבד.. יש לנו אותו חיוך כשאנחנו יחד" השורה שהכי מצחיקה אתכם:" או שתלכי עכשיו או שתכנסי כבר למיטה""..שכל החרא יעלה ואתמרמר כל השבוע"= רק בגלל תנועות הידיים של נועם בהופעות השורה שהכי מחזירה אתכם אחורה למשהו שקרה: "שמתי לב שכבר שעה אני בוהה בתקרה" השורה שהכי מזכירה לכם מישהו: "מגיע לביתך בבגדים זוהרים שלא תראי מה יש לי בפנים" השורה שאתם הכי אוהבים:" אקח מכקחול ואתחיל לצייר את מה שמפריע" השורה שהכי מזכירה לכם הופעה מסויימת של נועם: הפזמון של יופי.. בגלל ההופעה האחרונה השורה שהכי מזכירה לכם שיר של מישהו אחר:" השורה שאתם הכי אוהבים לשמוע בהופעה..:שכל החרא!!! יעלה ואתמרר כל השבוע השורה שהכי נדבקת אליכם ביום יום:..." אני יודעת לעוף"

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifאוי.. ששש בא לי!! יש במכולות?../images/Emo12.gif

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gif|מממ.. :-Bאז דודה שלי לא השקיעה מס

+פיק כדי למצוא..

Gal15il

New member
מיכלי! תרגישי טוב!

למי שלא יודע, מיכלי כתבה "בריזר אבטיח" בפורום והשתכרה מזה ממש (היא משתכרת בקלות) אחריי 4 שעות של הקאות לקחו אותה לבית חולים, שם עשו לה עירוי והיא בסדר עכשיו, אין מה לדאוג. תרגישי טוב מיכלי! אוהבתך! "אני נשבע באלוהים .. שזאת הפעם האחרונה."

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עכשיו את תקשיבי! שאני מדבר עכשיו את תקשיבי אני לא יכול יותר!!!!!!!!!1

Gal15il

New member
הלילות מלאים משקאות חריפים..

שימי לי תדיסקוגרפיה בשיתוף.

Miny2

New member
:) בוקר!

השורה שהכי מעציבה אתכם: "כ"כ מהר להתקשר את הפסקת ואז הייתי בוכה" השורה שהכי מרגשת אתכם: "הייתי נוגע בך בלי שום הקדמה כי את היית הדבר הכי נעים שהיה לי לאחרונה" השורה שהכי מעלה לכם חיוך על הפנים: "אני וכל המחשבות" השורה שהכי מצחיקה אתכם: "שמתי את הלב שילי אצלך בדירה אני מחכה כבר איזה חודש ואת לא מחזירה" השורה שהכי מחזירה אתכם אחורה למשהו שקרה: "מתקרב מתרחק נוגע לא נוגע" השורה שהכי מזכירה לכם מישהו:"אני תמיד עוצם עיניים שלא תראי אותי בוכה" "אמרת את הדברים כמו שהם רק כמעט וכבר שכחתי הכל" השורה שאתם הכי אוהבים: "כבר יש בי שכבות של דמעות יבשות" "יש לנו אותו חיוך כשאנחנו יחד" השורה שהכי מזכירה לכם הופעה מסויימת של נועם: "יופי , אומרים שיש לך יופי של יופי אז יופי לך" השורה שהכי מזכירה לכם שיר של מישהו אחר: ממ אין :) נועם יותר מידי מקורי. השורה הכי גאונית של נועם: "יש לנו אותו חיוך כשאנחנו יחד" / "שמתי את הלב שילי אצלך בדירה אני מחכה כבר איזה חודש ואת לא מחזירה" השורה שאתם הכי אוהבים לשמוע בהופעה..: "כמה חיכיתי לגשם הזה שירד עליי.." השורה שהכי נדבקת אליכם ביום יום: "קנו לך פרחים נורא יפים,בעיני הם היו נבולים" איזה שאלון יפה, ממש אהבתי אותו !!
יום מקסים!!:)

פלדלמן

New member
../images/Emo13.gif

השורה שהכי מעציבה אתכם: "אנסה להסתכל לך בעיניים" השורה שהכי מרגשת אתכם: "ועל מה שלא אחשוב אזכר רק בך"
השורה שהכי מעלה לכם חיוך על הפנים: "כמה חיכיתי לגשם הזה שיירד עליי" השורה שהכי מצחיקה אתכם: "אז בואי ואכין לך קפה"
השורה שהכי מחזירה אתכם אחורה למשהו שקרה: "או שתלכי עכשיו או שתכנסי כבר למיטה"
השורה שהכי מזכירה לכם מישהו: "קנו לך פרחים / נורא יפים / בעיני הם היו נבולים." (הם באמת היו נבולים! מאנייק!!)
השורה שאתם הכי אוהבים: "אני לא תמונה במגזין חודשי"
השורה שהכי מזכירה לכם הופעה מסויימת של נועם: "מוסיפה לי חיים חדשים למגירה" השורה שהכי מזכירה לכם שיר של מישהו אחר: "כ"כ מהר להתקשר את הפסקת" השורה הכי גאונית של נועם: "אז מה הטעם / להישאר מולך במסעדה"
השורה שאתם הכי אוהבים לשמוע בהופעה..: "אומרים שיש לך יופי של יופי" השורה שהכי נדבקת אליכם ביום יום: "כבר יש לי שכבות של דמעות יבשות"

עונה

השורה שהכי מעציבה אתכם: כבר עברתי את כל הדברים הרעים שאיחלת עלי השורה שהכי מרגשת אתכם: יש לנו אותו חיוך כשאנחנו יחד השורה שהכי מעלה לכם חיוך על הפנים: כנראה, ככה עדיף שיהיה שכל החרא יעלה ואתמרמר כל השבוע עד שיצא השורה שהכי מצחיקה אתכם: לא עולה לי כלום כרגע השורה שהכי מחזירה אתכם אחורה למשהו שקרה: אם הייתי רואה אותך עכשיו הייתי שואל אותך לאן נעלמת השורה שהכי מזכירה לכם מישהו: כבר יש בי שכבות של דמעות יבשות (עזבו, זה מורכב) השורה שאתם הכי אוהבים: יש לנו אותו חיוך כשאנחנו יחד השורה שהכי מזכירה לכם הופעה מסויימת של נועם: יש לנו אותו חיוך כשאנחנו יחד השורה שהכי מזכירה לכם שיר של מישהו אחר: אין כזאת השורה הכי גאונית של נועם: יופי, אומרים שיש לך יופי של יופי אז יופי לך השורה שאתם הכי אוהבים לשמוע בהופעה..: יש לנו אותו חיוך כשאנחנו יחד השורה שהכי נדבקת אליכם ביום יום: יש לנו אותו חיוך כשאנחנו יחד

"החושך הוא חבר שלי ברגעים הכי יפים.."

השורה שהכי מעציבה אתכם:"נמאס לכתוב על מי שמכאיב, הוא לא שומע, לא שומע.. לא שומע.." "מדביק אחרים בעצמי.."
השורה שהכי מרגשת אתכם:"אני חולה כשאני לבדי.." "הרגשתי שבשבילך זאת הייתה רק תקופה בחיים." "להתקרב רק לא לגעת" השורה שהכי מעלה לכם חיוך על הפנים:"יש לנו אותו חיוך כשאנחנו יחד.." השורה שהכי מצחיקה אתכם:"ותחשבי שאני הבן אדם הכי יפה *עלק* שפגשת." "שכל החרא יעלה ואתמרמר כל השבוע, עד שיצא!" השורה שהכי מחזירה אתכם אחורה למשהו שקרה:"אם הייתי רואה אותך עכשיו, הייתי מנשק אותך בכל הצוואר.." "שמתי את הלב שלי אצלך בדירה.." השורה שהכי מזכירה לכם מישהו:"סתם, רציתי לראות אותך היום.." "אני יודעת לעוף." השורה שאתם הכי אוהבים:"אני לא תמונה שטוחה במגזין חודשי" "כבר יש בי שכבות של דמעות יבשות.."
השורה שהכי מזכירה לכם הופעה מסויימת של נועם: "להרגיש אותך.." [מתוך סתם] השורה שהכי מזכירה לכם שיר של מישהו אחר: "ותחשבי שאני הבן אדם הכי יפה *עלק* שפגשת.."
השורה הכי גאונית של נועם: "כולם עוזבים כדי למצוא אהבה שתישאר." השורה שאתם הכי אוהבים לשמוע בהופעה..: "כמה חיכיתי לגשם הזה שירד עלי!" "סתם, התגעגעתי.." השורה שהכי נדבקת אליכם ביום יום:"היא מורידה אותי יותר נמוך ממה שהיא חשבה... היא רק חשבה.." הודגש באמצעות מדגישומטיק

דורן מ

New member
אוי זה שאלון ממששש טוב!

השורה שהכי מעציבה אתכם: "נשאר יותר מדי מקום במיטה" השורה שהכי מרגשת אתכם: "אני מפחד שלא תצאי לי מהמח" השורה שהכי מעלה לכם חיוך על הפנים: "יש לנו אותו חיוך כשאנחנו יחד" השורה שהכי מצחיקה אתכם: "זה לא היה יורד גם אם היית מנסה שבועיים שלושה" השורה שהכי מחזירה אתכם אחורה למשהו שקרה: "הרגשתי שבשבילך זו הייתה רק תקופה בחיים" השורה שהכי מזכירה לכם מישהו: "כמה קשה לאהוב אותך כשאת אומרת לי שכלום כבר לא ישנה" השורה שהכי מזכירה לכם הופעה מסויימת של נועם: "זו לא אחרת אני בוחרת מה יפה ומה נשי" השורה הכי גאונית של נועם: "יש לנו אותו חיוך כשאנחנו יחד", "תביטי על גברים ותחייכי, ספרי שהיה לך טוב איתי" השורה שאתם הכי אוהבים לשמוע בהופעה..: "שמתי לב שאת עושה אותי משוגע אם את רוצה עכשיו לחזור אני בסביבה" השורה שהכי נדבקת אליכם ביום יום: "היא מורידה אותי יותר נמוך ממה שהיא חשבה" איזה כיףףףףףףףףף :) מתי יש עוד בארבי? מישהו יודע?

המחצללת

New member
תאכלס שאלון טוב!.. :)

השורה שהכי מעציבה אתכם:"אתה צועק ואין מי ששומע מתקרב מתרחק נוגע לא נוגע" השורה שהכי מרגשת אתכם: "יש לנו אותו חיוך כשאנחנו יחד" השורה שהכי מעלה לכם חיוך על הפנים:"אלחש לך בסוד את השיר שאף אחד לא ישמע" השורה שהכי מצחיקה אתכם: "אז בואי ואכין לך קפה ותחשבי שאני הבנאדם הכי יפה" השורה שהכי מחזירה אתכם אחורה למשהו שקרה: "משחק אותה נחמד כאילו מתבייש" השורה שהכי מזכירה לכם מישהו: "ואני לבד אני וכל המחשבות" ,"אני לא תמונה שטוחה במגזין חודשי"(שיר זה מזכיר לי אותך, הבנת למה?..חחחח ענקי!) השורה שאתם הכי אוהבים:"עכשיו את פה כל כך יפה עוטפת אותי בזריחה" , "וטוב לי גם לקרוא בדעותייך משירייך הם יפים כמוך" השורה שהכי מזכירה לכם הופעה מסויימת של נועם: "היא מורידה אותי יותר נמוך ממה שהיא חשבה" השורה שהכי מזכירה לכם שיר של מישהו אחר: "אני יודעת לעוף" השורה הכי גאונית של נועם: "אז מה הטעם להישאר איתך במסעדה" השורה שאתם הכי אוהבים לשמוע בהופעה..: "זה לא היה יורד גם אם היית מנסה שבועיים שלושה" השורה שהכי נדבקת אליכם ביום יום: "יופי אומרים שיש לך יופי של יופי"

באתי רק בשביל השאלון../images/Emo9.gif

השורה שהכי מעציבה אתכם: "אני חולה כשאני לבדי" השורה שהכי מרגשת אתכם: "להתקרב רק לא לגעת, ושוב הפחד שמפריע לך"[אחד בתוך השני] השורה שהכי מעלה לכם חיוך על הפנים: "כנראה, ככה צריך שיהיה, שכל החרא יעלה ואתמרמר כל השבוע..."
השורה שהכי מצחיקה אתכם: "וטוב לי גם, לקרוא מדעותייך בשירייך הם יפים כמוך!"
זה נורא משעשע. השורה שהכי מחזירה אתכם אחורה למשהו שקרה:"כל כך רציתי לחבק, שלא תוכלי להתחמק, להתנתק" השורה שהכי מזכירה לכם מישהו: "אני רוצה אותך, רוצה אותך, רוצה אותך, לעיתים יותר קרובות..."]: השורה שאתם הכי אוהבים: "כולם עוזבים כדי למצוא אהבה, שתשאר" השורה שהכי מזכירה לכם הופעה מסויימת של נועם: אמ, הייתי רק בבארבי
אז אני מעריכה שכל "יופי" האחרון. השורה שהכי מזכירה לכם שיר של מישהו אחר: כל "דמעות יבשות". אני טוענת שזה שיר של עברי בכלל. השורה הכי גאונית של נועם: "יש לנו אותו חיוך כשאנחנו יחד" השורה שאתם הכי אוהבים לשמוע בהופעה..: "והמחשוף שלי הוא רק עניין אישי"
השורה שהכי נדבקת אליכם ביום יום: "הצל שלי הולך אלייך, חשוך עכשיו וכל חייך - רק תחשוב עליי..."

למעלה