להתעורר!

Nens333

New member
../images/Emo199.gif ../images/Emo133.gif להתעורר! ../images/Emo133.gif ../images/Emo199.gif

הפורום רדום לגמרי, בואו נעשה שירשור טיפשי ומעורר. אני אתחיל: אם רציתם להקליד gaga ושכחתם את המקלדת על עיברית, יצא לכם עשעש. או אם תרצו, ליידי עשעש
יאללה! לשרשר לפה שטויות ויציאות מפגרות (אני הבכתי את עצמי גם! תנו לטימטום לצאת!)

אני בעד לעשות דירוג סינגלים

אני יודע שזה נדוש, אבל ככה זה כשמעמם:p ו..סינגלים, לא שירים! זה קשה לדרג את כל השירים שלה... אז הדירוג שלי: Bad Romance Alejandro Edge Of Glory Judas Born This Way Poker Face Paparazzi Love Game Telephone Just Dance Eh Eh מה איתכם?

Nens333

New member
אשכרה הלכתי לויקיפדיה

לבדוק איזה מהשירים הם סינגלים...
הדירוג שלי: Paparazzi - אין מה לעשות, זה השיר שלי
Bad romance - בתחרות קשה עם פאפארצי וטלפון, וכבודו במקומו מונח. Telephone - הקליפ שידרג לי את השיר בכמה רמות. Judas - ההתמכרות החדשה שלי. Alejandro - מה לעשות, שיר טוב. Born This Way - לא יודע אם בגלל הסימליות של סינגל נושא מהאלבום השלישי, אבל דיי מוצלח בעיניי. Love Game - כשיצא נדבקתי אליו כמו קרצייה לכלב מסכן! עכשיו הוא סתם זיכרון מתוק. Just Dance - קלאסי! The Edge of Glory - הלך וירד ברשימה כל פעם שהגעתי לשיר אחר... לא כל כך מספק, אבל עדיין טוב. Poker Face - קלאסי 2! Eh Eh - חמוד חמוד, אבל מתוק מידיי. אם הייתי עושה את הרשימה עוד 10 דקות, היא הייתה נראית קצת אחרת... אבל בעיקרון פאפארצי בראש, ובאד רומנס וטלפון בשלישיה הראשונה.

mrShankly

New member
התחילה עם בחירות טובות... ../images/Emo26.gif

הסינגלים בראשון הם הכי טובים באלבום. בשני זה ככה-ככה. בבורן ת'יס וויי הבחירות מאכזבות (חוץ מג'ודאס) Bad Romance
- במילים שלה - שיר הקריירה שלה. Judas Alejandro Paparazzi Telephone The Edge of Glory Poker Face (You and I... הוכרז רשמית כבר לא? שוב, שיר טוב, אבל הייתי שם אותו בעדיפות 7-8) Born This Way - שיר טוב, אבל בין הפחות טובים באלבום. יצא רק בגלל שהוא כביכול שיר הנושא... אחרת לא ברורה לי הסיבה. Lovegame Just Dance Eh Eh... (אני אוהב את השיר, אבל עד היום לא מבין למה הוא יצא כסינגל... לא נראה לי שמישהו מבין. הוא גם די נכשל במצעדים. Beautiful Dirty Rich שהיה שיר הרררררררבה יותר טוב היה צריך לצאת כסינגל רשמי במקומו... או אפילו The Fame)

mrShankly

New member
לגמרי ../images/Emo45.gif

שני אלה הם היחידים שהייתי שוקל להוציא כסינגלים במקומה. אבל אולי עדיף בויז באמת, כי הוא יותר שלם כשיר...

למעלה