טלע XD

New member
../images/Emo199.gif

היי אני בעד להעיר קצת את הפורום, מי איתי ? יש כל הזמן עידכונים , המון המון יומני מסע , שער של ליאם בNME , יומולדת לbe here now לפני כמה ימים , יש המון דברים להביא אבל אין למי . אם יש פה בכלל מישהו ואתם רוצים להעיר את הפורום אז בואו נעשה את זה כבר . ראיתי בהיסטוריה של הפורום [תנסו לקרוא שם , זה נורא כיף
] שהזמנתם אנשים מפורומים אז בואו נעשה את זה, נביא לפה אנשים וחדשות וכאלה ונעיר ת'פורום ! אתם איתי ? [יש פה בכלל מישהו ?O: ]

טלע XD

New member
אגב,

תופתעו לדעת כמה אנשים שאוהבים , וחלקם אובססיביים [משומה כל פעם שאני באה לכתוב אובססיבים יוצא לי אואבססיביים . גם לפני כמה זמן כתבתי אואזניות במקום אוזניות . מוזר
] לאואזיס . אז אם נזמין אותם לפורום אני בטוחה שיבואו הרבה. השאלה היא שוב , אתם רוצים להקים ת'פורום לתחייה ?O:

sok777

New member
אני בגדול איתך

אני הגעתי לפורום והבאתי אותו מ3-5 גולשים לבערך 20-25 גולשים פעילים ולמעל 1000 הודעות בחודש... שזה מעל 30 הודעות ביום. הרבה! אבל אחרי שנתיים הגיע הזמן לעזוב כי אין לי כ"כ זמן להשקיע... אם תצטרכי עזרה אני אעשה כל מה שאוכל. צריך רק לפרסם ולהחזיר אנשים הנה...

טלע XD

New member
וואו , הבאת המון O:

אתה נשאר בפורום אבל ? אני לא יכולה לבד . את כל מה שאני יודעת על אואזיס בערך זה מפה X_X אגב, יש מצב שיש קצת מידע על כריס שארוק? אם לא היה את ויקיפדיה לא הייתי יודעת שהוא קיים . ת'אמת גם עכשיו אני לא בטוחה שזאת לא המצאה של ויקיפדיה , אפילו תמונה שלו לא ראיתי
בכל מקרה, אני מתחילה לפרסם ת'פורום .

sok777

New member
אני נכנס פעם ביום יומיים

בכיף מוכן לענות על כל שאלה.. אבל מעביר את השרביט. כריס שארוק המתופף החדש. מתופף מ-צ-ו-י-ן!! תופף עם רובי וויליאמס בעבר...

טלע XD

New member
יש במקרה איזה ביוגרפיה שלו כמו שיש לשאר ?

או לפחות תמונה ? מה אם אני אראה אותו ברחוב ואני לא אזהה ?O:

למעלה