אמנדה ערקה ל"נולד לרקוד"

../images/Emo2.gifאמנדה ערקה ל"נולד לרקוד"

נחשו מה עושה אמנדה בראונינג כשהיא לא עסוקה בלגנוב תכשיטים ולקשור קשרים עם טיפוסים מפוקפקים מהעבר? כן, כן, היא רוקדת!! ועכשיו ברצינות: יש ב"נולד לרקוד" מתמודדת בשם לידיה שמזכירה לי וליפעתי את אמנדה באופן שזה ממש מפחיד אותנו. אתם חייבים לראות אותה בתוכנית הבאה ביום רביעי ולשים לב להבעות פנים שלה שזה ממש אמנדה! הבאתי לכם סרטון קצר מהאתר ובו לידיה רוקדת עם איתי ריקוד קלאסי. שימו לב לסוף הריקוד כשהיא עומדת עם איתי בפני השופטים ואז רואים לה את הפנים ושמים לב לדמיון. אח... אם רק מקנזי היתה יודעת... כנסו לכאן: אמנדה בריקוד בלט

nimix

New member
איזה יופי ../images/Emo9.gif

עכשיו הלך לי התיאבון ....
(נא לשים לב להשתלשלות האייקונים שלי: מבט תמוה, בוקס , חבול, מזיל דמעה ואז כועס ...)

אני רצינית, צפו בתוכנית בבקשה

ביום רביעי (אחרי החדשות) ותגידו לי מה דעתכם.

nimix

New member
הרמוני..

את מבינה שלא צחקתי עלייך חלילה :( התכוונתי לגבי הדימיון לאמנדה, יש באמת דימיון קל , אני פשוט לא סובל את השחקנית.....ברוך שפטרנו :)

../images/Emo140.gif גמני לא סבלתי אותה...

במיוחד לא את האופי המוזר שלה... אבל עכשיו אני צריכה לקבל אותה בצורת רקדנית בלט בכל יום רביעי...

הנה תמונה שבה רואים דימיון../images/Emo12.gif

צילמתי לכם ב-
לא לטעות, זאת לידיה מנולד לרקוד

והנה עוד אחת../images/Emo26.gif

צריך להגיד למתמודדים שישמרו טוב על התכשיטים שלהם מאחורי הקלעים...

python 4

New member
מפחיד! אני אומנם לא רואה רקדן נולד

(בקושי צח"מ אני מספיק לראות..) אבל הדמיון אכן קיים.

ים כחול

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo5.gif../images/Emo12.gif אחרי ששלחת לי את האסאםאס

שלידיה דומה לאמנדה פתאום הבנתי למה לידיה מעצבנת אותי !!!!
גם כשרקדה נקשתי את שיניי באופן מוזר ..... אז תודה ריקי
בזכותך החידה נפתרה
ואיזה כייף שאני לא היחידה שחושבת שאמנדה היא יצור בלתי נסבל .... איזה אושר שהיא תעוף מהסדרה עם תקווה חזקה שלא תחזור גם!!! (כורעת על ברכיי לתפילה חזקה)

למעלה