זכרונות מראש גדול

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo2.gifזכרונות מראש גדול../images/Emo12.gif

תחזרו אחורה איזה חודש וחצי ותנסו להזכר איזה סצינה, קטע, פרק הכי אהבתם, הכי הצחיק אתכם וכדומה... שרשרו

ayeltush1

New member
כל הסיצנות שקשורות ליהונתן ושרון

פתחו על זה מלא שירשורים כבר גם רועי פתחל וגם אושרי אבל לא נורא חפיךךךךךךךךך

שיעל ניסתה להיתאבד

שיעל ניסתה להיתאבד, והפילה על עצמה את העציץ... זה היה נוראייייי ואז ממש שמחתי שזה ניגמר טוב!!!!! זאת הייתה סצנה נורא מרגשת..ועצובה...אבל סופה טוב!!=] אבל אני בכלל אוהבת את כל מה שקשור לספיר!!!היא השחקנית הכי טובה בעולםםם

yuviz

New member
קוקו

היא לא ניסתה להתאבד היא פשוט רצתה שאבא שלה ואמא שלה יחזרו להיות ביחד ויטפלו בה ביחד...

Danielle b3

New member
היא לא ניסתה להתאבד

היא לא ניסתה להתאבד... היא פשוט התרגזה שההורים שלה עדיין לא חזרו להיות יחד בטעות שהיא ניסתה לסדר ת'צינורות של העציצים נפל עליה עציץ.

הכיי מצחיק זה ש.....

רועי התחל לשיר.. "הבלוג של איתי, הבלוג של איתי אוהבים עד בלי די את הבלוג של איתי..."

בן!

היא ניסתנה להתאבד זוכר שהיא משכה בחוט ואז העציץ נפל והיא שכבה עוד על האדמה אין סיכוי שזה היתה תאונה!!!!!!!!!

נכון

גם אני בהתחלה חשבתי שהיא ניסתה להתאבד אבל היא ניסתה לסדר שם משהו ואז בטעות זה נפל עליה וזה פגע לה בראש... כאילו ניראה לי.......

אההההה...

גם ממש אהבתי את הקטע שאיילה ובועז יענו מיתחתנים(בחלום..) ואלחנן הרב.. זה היה קורעעעעעעע חחחחחחחחחח

shirel 1211

New member
זכרונות מ"ראש גדול"

אני זוכרת מ"ראש גדול" המון דברים, כאילו זה היה אתמול
יש גם כמה סצנות שלמדתי פחות או יותר את הטקסט שלהם בעל פה חחח...
ואלו הם הארועים:
הקטע שבו תומר משפיל את עצמו ושובר את המראה:
(אני לא שמה מרחאות כי לא בטוח שזה מילה במילה.) אתה חושב שאתה כזה תותח אבל בעצם אתה כזה לוזר... אמרו לך לא ואתה היית חייב לא להקשיב וכמעט הרגת עם הטיל את אלחנן. אמרו לך לא אבל היית חייבת להמשיך עם המכונית הזו... מצב מתוסבך... חחח
הקטע שתומר שבר לאיתי את האף, אבל איתי לא הלשין עליו. רועי תיהיה בריא
הקט שבו מור לקחה את יונתן לאולימפיאדת המתמטיקה ושגילו שהוא גאון. אלמה, מעשה טוב
הקטע שבו מור ותומר השלימו ושיחקו את "שרק" ועוד איזושהי דמות בפארק, אכלו ארטיק ותומר נישק את מור
התגעגעתי לתוכנית

למעלה