מי ראה מי שמע

dafgol

New member
../images/Emo2.gif מי ראה מי שמע ../images/Emo35.gif

שרה זהבית RBY יוסי ללי אני חושבת שאת שאר האנשים ראיתי פה השבוע ועם חלק דיברתי..... שרית תחזיקי מעמד ותרגישי טוב, מתגעגעים לך פה, אל תשכחי לראות היום את התוכנית
אלה איך את מרגישה ? מצטערת שלא חזרתי אליך ביום שלישי, בסוף לא הלכנו לשומקום, עדן לקחה את ברי ויובלי לספרייה. שבוע הבא אתם פה אצלינו אולי בצ'כונה? נעשה מפגש במגרש. אילנה מקווה שהתאוששת ואת מרגישה יותר טוב , מקווה שהבנים בסדר - עדכניני..... אניטו'ש מה קורה איתך? את חסרה פה.... יוליה אני מחכה לעידכון.... אורית מה מעשייך ? אודי סדר קצת חורף פליZZZZZ שינון מקווה שהכל בסדר אצלך. סיוי זרקי איזה מתכון לשבת..... ליה איך מתקדמות ההכנות והכל ? אופיר....מה נהיה איתך? מה מעשיך ? שוקילידה...שבוע הבא אחה"צ אתם באים אלינו לצ'כונה ? נארגן לילדודס חברותא ולנו יהיה זמן לקשקש csilmh מקווה שתצליח בקרוב להכנס ולהגיב פה, ומחכים לכם פה גם אחה"צ חן - שמחה שחזרת, נשמח לראות אותך פה תמיד ! warri0r מה קורה איתך? רותם נאלמת קצת....יש לך תמונות של הסוסים? מה קורה עם החפירות? דסי- מחכה לתמונות טריות של התאומים ושחף.... נורית - מקווה שהבנות בסדר , שאת והבנים בסדר, ספרי מה חדש אצלכם. דניייאלה ברוכה הבאה ו
לכלתי הצעירה עדן חברתי היקרה תודה על שתמיד את מציעה עזרה ותמיד בתמונה
ושוב
ענקי. מקווה שלא פיספסתי אפחד , ואם כן אז אני מתנצלת, יום קשה עמוס וגדוש עבר עלי היום, בכלל היה לי שבוע לא קל.....
ענקי לכולכם, תנו סימן שהכל בסדר
דפנה.

dafgol

New member
עלי לא ../images/Emo3.gif וגם אלי לא ../images/Emo6.gif

הבנים ישנים ואני מקווה שבקרוב גמני. היינו עם רזי אצל הרופא, חוזרים אליו ביום ראשון למעקב, כנראה משהו ויראלי... נדבר מחר

את משהו יקרתי.....אחת ויחידה......./images/Emo8.gif

שיהיה לך ולבנים ,לילה טוב וחלומות פז!!!!!
נשיקות ..... ><

../images/Emo124.gif, דפנוש בוקר טוב...../images/Emo24.gif מה שלומכם?

איך מרגיש רזי? איך עבר לילה? ומה איתך? אני יוצאת לעבודה שולחת הרבה....
. ו......
..... יום טוב....

dafgol

New member
הי יקירה

לא הצלחתי לתפוס אותך בחזרה בצהריים, היית לא זמינה. אצלינו....רזי עדיין קצת עם חום ומשלשל.....היינו אחה"צ עד הערב בטבעון אצל ההורים שלי ( שלחתי לך תמונות ) מקווה שמחר רז יהיה כבר מאושש יותר ובריא יותר
נדבר כבר מחר....מתה לישון
ות אני

לדפנוש...

מה שלומככם? מה שלום רזי מתוק שלנו? אנחנו נסענו
לים, היה כייף ..... דניאלה השתוללה, עשתה כייף חיים ואכלה...... כן, כן, כן יקירתי את החול !!!! וגם זרקה אותו לכל פינה חחחח
! טוב, אלך לנוח... מחר אני ב 08:30 בויצו! מקווה
שהכל יהיה בסדר הפעם !!!! חיבוקים ונשיקות ....

סליחה על העדרות הממושכת אני רצה בין רופאים

עימכן הסליחה על העעדרות הממושכת כשאדע מה קורה איידעכן דש לשרית נשיקות לכולן

../images/Emo140.gifאז מה יהיה לנו כאן היום??../images/Emo3.gif

בוקררר,,, מה שלומכן,,??? גם לי לא היה שבוע קל,,,גם זה יעבור. כל הכבוד דפנה על האיכפתיות שלך ועל הפורום הזה. שבת שלום אילנה של,,ניתאי וליאם

לולי72

New member
בוקר טוב לכולם וסוף שבוע רגוע

לכל האמהות לילדים כאן, ב - 19/6/07 יש במתנ"ס הצגה של יובל המבולבל ההופעה החדשה שלו, אני נורא רוצה לקחת את יובל רק מקווה שיהיו מקומות טובים, נברר זאת ביום ראשון. אז אם אתן רוצות, המתנ"ס הוא הכתובת. כמו כן, ביום שלישי וביום רביעי הבא, יש שעת סיפור בספריה בשעה 17:00 - 10 ש"ח לילד, זה בגלל שבוע הספר שמתחיל בשבוע הבא. ביום שלישי לירון ילך עם יובל ואני אולי אצטרף אח"כ וביום רביעי גם לירון יקח את יובל, אז דפנה הפעם בר ילך עם יובל ולירון.

מתייצבת למסדר../images/Emo195.gif

לא יודעת למה, פשוט לא מרגישה שיש לי מה לכתוב פה... קצת קשורה אבל הרבה לא ממש
אז אני רק פה מידי פעם קוראת, מתנצלת על ההעלמות. שבת שלום לכולכם

לולי72

New member
אורית בהצלחה במבחן

תנ"ך היה מקצוע אהוב עלי, הוצאתי בבגרות משהו בסביבות 90 - 92 אם אני לא טועה. המבחן לא קשה (לפחות לא היה בתקופתי).

שבת שלום לכולם../images/Emo70.gif

עשינו היום קצת שופינג.לא שלחנו את שירז לגן, כדי להשלים איתה קצת זמן של ביחד.הייתה מאוד מרוצה. קנינו כמה בגדים נחמדים . לירוני מאתמול שוב עם חום ונזלת. ממש מסכן קטן. אני עדיין עם כאב גרון אבל לפחות ללא חום. חבל שלא נפגשנו.היינו אצלכם בשכונה, ביקרנו את זהבית ובטי. מה שלום רזי? מה יש לו חום מחום? מה לגבי הצעה שלי לחופש הגדול? לא נתת התיחסות שלך בעניין.

למעלה