רשלנות במועדון ספינינג

../images/Emo2.gifרשלנות במועדון ספינינג

שלום לכם,אני צדוושת במועדון בפ"ת כבר 5 שנים.רוב הזמן אני הייתי מרוצה מהשיעורים .אלא שלאחרונה נכרת עיפות נוראית אצל המאמן הראשי .חודש שלם הוא לא דווש אלא ישב על אופניו והעביר את השיעור באופן הנחיתי.היה שיעור בו הוא עזב אותנו באולם ואמר שעליו לצאת לפגישה חשובה.....כעת הוא נסע לחו"ל ויש בהחלפות מדריכת ספינינג שהיא מתאמנת שעברה קורס מזורז ...נשאלת השאלה האם ראוי שאדם שלא הוכשר במסגרת מקצועית מוכרת יכול ורשאי להעביר שיעורים ?? כמו כן מה קורה אם חלילה מדווש נכנס למצוקה נשימתית?מי חונך מתאמנים חדשים?הרי זו ממש רשלנות לשמה. האם התקנון שאנו חתומים עליו מגן עלינו מפני מצב שכזה?האם יש גוף מןסמך אליו ניתן לפנות ןלהתלונן?

כמה דברים :

1) מה זה לכל הרוחות מדריך ראשי ? יש לו סגנים כמו לשריף? :) 2) דמיינתי אותו אומר שהוא יוצא לפגישה חשובה ומשם דרך החלון ממשיך לשדה תעופה ונעלם אל האופק :) ונעבור לשלב הרציני : 3) מה זה קורס מזורז? כעקרון קורסי הספינינג ברובם לא ארוכים במיוחד, אבל מגריכי ספינינג גם צריכים להיות מדריכי חדר כושר. אם היא אינה כזו יש בכך עברה על החוק.. לא יודע למי מדווחים על כזה דבר. 4) אני מניח שבמידה וקורה משהו אז יש אפשרות לתבוע מועדון שפעל שלא על פי חוק, אבל זה לא באמת עוזר לאותו אדם שזה קורה לו באותו רגע, חלילה...

בהמשך לרשלנות במועדון

מדריך הספינינג הוא גם הבעלים של המקום.למעט 2 שיעורים הנ"ל מעביר את כולם.קורס הספינינג שנערך היה בן 8-10 שעות לא יותר.זהו מועדון יחיד לא חלק מרשת מסוימת .האנשים שלקחו חלק הם מתאמנים מהמקום כאשר הדיל שנסגר היה קורס כנגד מתן שיעורים בהעדרו של הבעלים. אף אחד מהאנשים אינו מדריך חד"כ .הבחורה אותה הוא מינה להחליפו נמצאת בקורס מאמנים בוינגייט שיסתיים רק בחודש אוקטובר. אז זהו שאין למי לדווח ולמי לפנות...וישנה פרצה בתחום .וכמובן המתאמנים שיש להם מנוי נאלצים לסבול בהעדר כ"א מיומן ומקצוען. המצב ביש בעיקר למי שיש מנוי לתקופה ממושכת. מה קרוי חרא בלבן

מעליב

האמת הדיון הפנימי שאתם עושים ביניכם מעליב...באתי לחפש פתרון ואין לכם....

אל תעלבי

נראה לי שזו לא הפעם הראשונה שאת שומעת שבחיים אין תמיד פתרון לדברים.

../images/Emo7.gif

ובכל זאת אין גוף ארצי שאמון על הדבר הזה הקרוי ספינינג ויכול לקבוע גבולות והגדרות?

אני לא מבין מדוע להעלב

כתבתי לך תשובה מפורטת. מה לעשות איני יודע למי פונים ואם יש למי לפנות בענין זה. הדרך ההגיונית היא פשוט לעזוב כשנגמר המנוי.

Tami661

New member
בכל זאת כדאי שתעלי... יש סיבה לבקשה

ובקשר להודעתך המקורית, אני מניחה שאם את מדוושת שם 5 שנים - אז את מכירה אותי... וכאן אני מביעה את תמיהתי: "לאחרונה נכרת עיפות נוראית אצל המאמן הראשי..."?????????????????? האם ארבע שנים הן תקופה שראויה להיקרא 'לאחרונה'? ליבי ליבי איתך, אך משום מה יש לי הרגשה שהוא יחזור מחו"ל, יפזר כמה חיוכים וכל הבלון שניפחתם יתפוצץ בכל אופן, בתור אחת שפרשה כשהחלו שם סימני הדעיכה, אני יכולה לומר לך שלמרות שגם בהולמס לא הכל סוגה בשושנים - אין בכלל מה להשוות! הולמס פלייס זה הולמס פלייס ולא משנה איפה הוא ממוקם... לפני חודשים חידשו את כל האופניים באולם הספינינג, היצע השעות הוא רחב יותר, יש עושר חוגים ומכשירים וכל זה... בעלות חודשית יותר נמוכה מהכלום שאת מקבלת היום. אם בכל זאת תרצי את עזרתי בלהשיג מחיר נמוך יותר - את מוזמנת לפנות אלי במסר

אבישג7

New member
כאחת שמתאמנת בדיוק איפה שאת

אין לי אלא לאחל לך את תנחומיי הרבים..
ומ-4 שיעורים בממוצע לשבוע,אני עושה אולי אחד.. כי...
טוב נו.. כנראה שאת מבינה בדיוק למה.

לא מצליחה להבין בדיוק מה הסיפור שם

במכון המדובר הזה בפ"ת, אבל זה נשמע הזוי בכל קנה מידה.

למעלה