הפרק היומי - של אתמול

SupeRonit

New member
../images/Emo20.gif הפרק היומי - של אתמול ../images/Emo20.gif

1.מאיפה דרו מכירה את השודד ? שהרי הוא גדל בכלל בשכונה של לבנים
2.חשבתי שראול מצא שבריט לקחה את המפתחות לאחר ששתתה ,אז איך פתאום הוא היה איתה באוטו ? 3.אני היחידה בפלאשבק של ניקי מטקס הנישואים הראשון חשבתי שקול כומר דומה לקול של הקריין שמודיע על תחלופה של שחקן?

junny

New member
שאלות../images/Emo2.gif

1. דרו? מה היא עושה שם? 2. מפתחות? הם היו ברוחת ערב עם ההורים של בריט (שאגב לאחרונה אני ממש מחבבת אותה) מה נגמר שם? ואם כבר שאלות.. בילי נסע סופסוף? אימו המטורפת נרגעה? כי שניהם מעט עיצבנו לאחרונה

python 4

New member
פספסתי את שני הפרקים האחרונים

(בלקט של היום) - חבל שפספסתי את הפלאשבק של ניקי! זה צריך היה להיות ענק

../images/Emo47.gif בסיום הפרק של חמישי

אני מחאתי כפיים!
כל הסיגמט האחרון היה רק דרו/לילי/ניל/ליב/סרינה כשניל הודה שהוא זקוק לעזרה... איזו סצינות חזקות היו איתו בפרק הזה. סצינות של פעם בחצי שנה. הפעם האחרונה שהתרגשתי מסצינה ישראלית היתה פיליס שקילקלה בכוונה בבית המשפט והתפרצה על דיאן. למי שלא ראה - ראשון בבוקר. לא לפספס. בליסימו. חוץ מזה היה את המקלחת המפורסמת של ויקטור וניקי שראינו במפגש... גם אז זה היה לי יותר מדי, לא צריך שוב...

junny

New member
ראיתי את הלקט היום

סוף הפרק באמת היה חזק. ליב היתה נהדרת, דרו ביץ' כמו תמיד. לילי מקסימה- מתה כבר לראות אותה איתנו וניל בהחלט בפרקים חזקים לא יאמן שהצנון מסוגל לכל כך הרבה!

guy is me

New member
בהחלט פרקים חזקים../images/Emo58.gif

רק שלא יתחילו להימרח. מה ייסגר עם לורי ומקס?מתי ייעלמו ממסכינו? דבר נוסף:מתי דני ודניאל יחזרו?

junny

New member
לורי ומקס..

בהחלט מיותרים. הניסיון להרוס את החתונה של ויקטור וניקי. כל כך פשוט ולא מתוחכם. עוד לא הבנתי מה התוכנית הגדולה? מי שכן מדליק הם ויקי ודיאגו. הזוג הכי חם בגנואה מאז שפיליס מנסה להית טובת לב

venustudent

New member
באמת סצינות חזקות עם ניל

היחידה שקצת הרסה זו דרו עם המשחק הזוועתי שלה... אפילו לילי שנמצאת בסדרה שתי דקות משחקת יותר טוב ממנה.

sergew2

New member
אני מסכים...

דרו שיחקה מעולה!!! וגם לילי...רק שהיא עצבנה אותי קצת. בכל אופן, אני חושב שלא אוכל יותר להסתכל על מסך הטלויזיה אם ניל לא ייקח את עצמו בידיים!!! הוא נראה כאילו הוא הורחק מהציויליזציה ל20 שנה!
אלוהים איזה פחדדדדד!
לצערי הרב, את הפרקים אני נאלץ עכשיו לראות ביום שישי כי חזרתי ללימודים=((( שאלה לי.. האם דרו ולילי תישארנה?

../images/Emo47.gif כן

they're here to STAY!! ספוילר ליהוקי קטן: לילי תעזוב בסוף 2005 ותגיע לילי חדשה שהיא מאוד חמודה... אבל כיום באמריקה לילי המקורית (זאת של ישראל) החליטה לחזור אז פיטרו את לילי2 המסכנה והמקורית חזרה. וממש בימים אלה, החוזה של ויקטוריה רוואל (דרו) נגמר והיא החליטה לא לחדש אותו... כמה חבל. הפרק האחרון שלה בסדרה ישודר ב-1 באפריל (היא כנראה תסיים בבית חולים לחולי נפש.. טרגי).

sergew2

New member
או מיי גודנס..

אני מתאר לעצמי שעד שזה יקרה כאן, אני אשכח מזה לגמרי...

למעלה