מפגש פורום-פסח

Simply an Angel

New member
../images/Emo41.gifמפגש פורום פסח 2006../images/Emo41.gif../images/Emo189.gif

כן כן... הגיע הזמן לפתוח כבר את השרשור הזה...
מהסיבה הברורה ששבוע הבא מתחיל פסח... ולהסכים על תאריך למפגש זה לא דבר כ"כ פשוט... אז... החופשה תערך בין התאריכים 3.4.06-20.4.06 מי שיכול להגיע- שייסמן
ומי שלא (
)- שייסמן
פליז... תשתדלו להגיע... זו חופשת פסח... לא חופשה של כמה ימים... אז יש המון מבחנים, בחנים, עבודות, מגנים ובגרויות אחרי החופשה... אבל אי אפשר לוותר על יום לימודים אחד בשביל שנתראה? תנסו להגיע.. אל תאכזבו... אז יאללה... מי מגיע?
ומי שיכול להגיע- שרשרו את התאריכים שבהם אתם יכולים, או שאפשר לעשות אחרת... ולכתוב את התאריכים שלא נוחים לנו כדי שנפסול תאריכים ונראה עם איזה ימים נשארנו... מה שבא לכם.. העיקר שכבר נחליט...

Simply an Angel

New member
מירי... אני לא מבינה...../images/Emo189.gif

אני מודעת לעובדה שקיימות לא מעט התראות על ת"א... במיוחד בתקופה שבה יהיה פסח.. אבל למה שלא תבואי? את חושבת שת"א היא המקום היחיד שיש עליו התראות? כל הזמן יש התראות, אז את רוצה להגיד לי שדווקא הפעם זה יימנע ממך להגיע למפגש?

sapirushhhhhhh

New member
התאריכים היחידים שאני יכולה

זה ה-9,10,11,16 נראה לי גם הפעם אני לא אוכל לבוא=\

avitano

New member
יכול רק בחול המועד, אבל הממ

זה לא אמור להיות באשקלטאון? (אשקלון כאילו)

Simply an Angel

New member
לא משחקת אותה.. אני יודעת...../images/Emo189.gif

אבל אמרת שגם ככה נראה לך שהרבה לא יגיעו... אז חשבתי שמפגש אצלך זו כבר לא אפשרות..

moton

New member
אצלי זה די מסובך../images/Emo26.gif

אני לא יכול ברוב הימים אז אני אגיד מה אני יכול: 16,17,18,20 בחודש אלה הימים היחידים שאני יכול.. ואם אתם קובעים משהו שהוא לא בת"א - אז לא ביום של טב"ע ורצוי במקום שיש אליו תחבורה נוחה...

boopymylife

New member
../images/Emo127.gif

בשבוע הראשון של החופש. לא אכפת לי באיזה יום.

Simply an Angel

New member
אז בואו נפסול תאריכים... ../images/Emo189.gif

ב-12.4 אי אפשר... מכיוון שתאריך הזה נערך ליל הסדר... אז כבר שללנו יום אחד... בואו ננסה לשלול עוד תאריכים... לפי דעתי גם התאריך ה-3.4 יכול לרדת מהפרק.. כי זה רק היום הראשון לחופש... וגם התאריך ה-20.4... מכיוון שזהו היום האחרון לחופש... מה דעתכם?

הממפ../images/Emo134.gif

אני מתחילה את החופש ב-4.4
כי בגלל הגשר שהיה לנו בין יום כיפור לסוכות מחזירים לנו יום אחד על פסח

למעלה