סוקר טוב ויום נעים לכול החברותה

עליזה 63

New member
רק להיום:

התעוררות רוחנית לאחר שעברה עלינו התעוררות רוחנית כתוצאה מצעדים אלה… צעד שניים-עשר איך אני אדע אם הייתה לי התעוררות רוחנית? אצל רבים מאתנו, התעוררות רוחנית היא תהליך הדרגתי. יתכן שהמודעות הרוחנית הראשונה שלנו היא פשוט הערכה חדשה של החיים. אולי יום אחד נגלה פתאום את קול הציפורים המצייצות בשעת בוקר מוקדמת. היופי הפשוט של פרח עשוי להזכיר לנו שיש כוח גדול מאתנו שפועל סביבנו. לעתים קרובות, ההתעוררות הרוחנית שלנו היא משהו שמתחזק עם הזמן. אנו יכולים לחתור ליותר מודעות רוחנית פשוט בכך שנחיה את חיינו. אנו יכולים להתמיד במאמצים לשפר את הקשר ההכרתי שלנו דרך תפילה ומדיטציה על בסיס יומיומי. אנו יכולים להקשיב מבפנים להדרכה לה אנו זקוקים. אנו יכולים לשאול מכורים אחרים על ההתנסות שלהם עם רוחניות. אנו יכולים להקדיש זמן כדי להעריך את העולם סביבנו. רק להיום: אעמיק לחשוב על ההתעוררויות הרוחניות שחוויתי. אחתור להיות מודע לאלוהים. אקח פסק-זמן במהלך היום כדי להעריך את היצירה של הכוח העליון שלי.

../images/Emo182.gifפניני חכמה../images/Emo182.gif

אני מניח שהרבה יותר נוח להיות משוגע ולא לדעת על כך, מאשר להיות שפוי עם ספקות.
- ג'יי. ב. בורגין אוהבים

../images/Emo42.gifבוקר של יומטוב ואיכותי../images/Emo42.gif

אני אסירת תודה לאלוהים שאוהב אותי, על האפשרות לבחור להישאר במיטה הבוקר, ועל הנחישות להמשיך בדרך למרות הרצון המנוגד. אני אסירת תודה על בן זוג אוהב ומחבק, על משפחה תומכת ומעודדת ועל נוכחות של אלוהים בחיי. אני אסירת תודה על מקום עבודה ופרנסה, על חופש מהתמכרות פעילה ועל עוד יום נקי. רק להיום - שנה, חודש ועשרים ושישה ימי ניקיון
לילה ארוך של שינה לסירוגין עבר עלי, ואני עייפה למרות שיצאתי מהמיטה רק עכשיו. גם זה קרה בעקבות טלפון ונדמה שיכולתי להמשיך לישון עוד קצת, עד שכבר נרדמתי. הרצון המיידי שלי הוא להתקשר לעבודה ולבקש יום חופש, להישאר בבית עד שיעברו כאבי הבטן ואח"כ לסדר ולנקות, להכין לקבוצת צעדים בערב.. אבל זו תהיה התמכרות פעילה, זו תהיה חזרה על פעולות מן העבר וזה לא מקום שאני רוצה להיות בו. אז דחיתי אמנם למחר סידורים שהייתי אמורה לעשות היום, אבל אני אלך לעבודה כרגיל. מקלחת חמה וחיבוק ישנו לי את מצב הרוח, ואופטלגין יאפשר לי לעבוד היום למרות הכל. מאחלת לעצמי ולכולנו יום שבו החלמה במקום הראשון, ים של אהבה ושמחת חיים, ובעיקר בריאות. אוהבים

יום טוב לכוווולם../images/Emo13.gif../images/Emo118.gif

הצפור וגוזליה. על חוף הים, על סלע גבוה גרה צפור עם שלושת גוזליה. יום אחד ראתה הצפור שהים סוער מאד, הים משוגע. עוד מעט יגיעו המים אל הקן שלה ויקחו אותו איתם. הצפור נבהלה, מה תעשה? מיד לקחה את אחד הגוזלים ועפה איתו, לחפש מקום יותר בטוח. במעופה, פנתה אל הגוזל ושאלה אותו: "בני, כשאני אהיה צפור זקנה ועיפה ואתה תהיה חזק וגדול האם גם אתה תטפל בי כפי שאני מטפלת בך עכשיו?" השיב לה הגוזל מיד: "אמא, אני אהיה עבד שלך. אעשה כל מה שתבקשי" "אתה שקרן... כמו אבא שלך" אמרה הצפור ונתנה לו נקירה בצוואר. היא הושיבה את הגכוזל על עץ גבוה. "ושלא תעז לזוז מפה עד שאביא את האחים שלך" אמרה הצפור. היא חזרה אל הקן, הוציאה את הגוזל השני ושאלה אותו: "אמור לי בני, כשאני אהיה צפור זקנה ועיפה, ואתה תהיה גדול וחזק, האם גם אתה תדאג לי כמו שאני דואגת לך עכשיו " הכריז הגוזל "אמא, אני אעשה אותך מלכה!" אמו נתנה לו צביטה ברגל , הביאה אותו אל העץ הגבוה והלכה להביא את הגוזל השלישי. היא מצאה את הגוזל רטוב ומרעיד. מיד, הוציאה אותו מהקן ועפה איתו אל העץ. במעופה, שאלה אותו: "בני, כשאני אהיה צפור זקנה וחלשה ואאתה תהיה גדול וחזק האם גם אתה תטפל בי כמו שאני מטפלת בך עכשיו?" הגוזל שתק רגע ואחר-כך ענה: "אמא, את יודעת שאני אוהב אותך מאד. , כשאת תהיי צפור זקנה, לי תהיה משפחה על הראש ואהיה טרוד מאד בטיפול בגוזלים שלי. אני לא בטוח אמא, שיהיה לי הזמן והכח לטפל בך כמו שאת מטפלת בי עכשיו." האם נשקה לבנה ואמרה: "אמת דיברת בני. לא תוכל לטפל בי במסירות ובדאגה שבהם אני מטפלת בכם עכשיו כי תהיה עסוק בגוזליך שלך. אל תצטער בני, ככה זה בעולם זה הטבע. את האהבה והמסירות שאמא נתנה לך, אתה תתן הלאה, לילדים שלך. זה הטבע. "אז מה יהיה, אמא, מי יטפל בך כשאני אהיה עסוק כל-כך?" "אלוהים גדול בני, כמו כל הצפרים הזקנות, גם אני אסתדר". אמרה האם.

למעלה