סיכום שבועי

../images/Emo20.gifסיכום שבועי../images/Emo20.gif

מה שמעתם יותר השבוע? "מוניות" או "משוגעת"?" שיר השבוע שלכם: אלבום השבוע: ציטוט מוזיקלי שבועי: משהו מעניין שקרה לכם השבוע: משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית/ספר/סרט השבוע: מאכל השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: תמונת/פליקס השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: שבוע טוב...(לפחות למי שיכול...)

../images/Emo60.gifשבוע גרוע!!

מה שמעתם יותר השבוע? "מוניות" או "משוגעת"?משוגעת שיר השבוע שלכם:משוגעת,ללא ספק. אלבום השבוע:
ציטוט מוזיקלי שבועי:"כמו משוגעת שורטת קירות.." משהו מעניין שקרה לכם השבוע:כלום=\ משהו טוב שקרה לך השבוע:
משהו רע שקרה לך השבוע:חבר של נפרד ממני
שיר שלא הפסקת לשמוע:"משוגעת" התחדשות השבוע:
תוכנית/ספר/סרט השבוע:ליאור שליין עם הביצוע המהפנט של דנה. מאכל השבוע:פאי תפוחים משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:אין כזה. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:^^ תמונת/פליקס השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:
השבוע הכי גרוע שיכול להיות לי....

ג ב ש ו ש

New member
עונה../images/Emo13.gif../images/Emo88.gif

מה שמעתם יותר השבוע? "מוניות" או "משוגעת"?"-אממ לא יודע..את שנייהם
שיר השבוע שלכם:מאיה בוסקילה-שוברת שתיקה,עברי לידר-רק תבקש ומלא של נינט
אלבום השבוע:ריטה-רמזים
ציטוט מוזיקלי שבועי:"...געגועים קורעים את מיתרי ליבי.."
משהו מעניין שקרה לכם השבוע:אממ..שומדבר מיוחד
משהו טוב שקרה לך השבוע:גם כלום מיוחד
משהו רע שקרה לך השבוע:אבא של ידידה מאוד מאוד טובה במצב קשה בבית חולים
שיר שלא הפסקת לשמוע:השירים שכתובים למעלה
התחדשות השבוע:בגדים בגדיםם
תוכנית/ספר/סרט השבוע:כוכב נולד
רבעיית רן וסרוגים
מאכל השבוע:לא יודעS: חח משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:מכל מיני דברים נחמדים
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:חברים שלא ראיתי מזמן..[חודש
] תמונת/פליקס השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא:אממ אין כ"כ..מה שיבוא יבוא.. שתהיה שבת שלום ומהנה בעיקר

מסכמת ../images/Emo3.gif

מה שמעתם יותר השבוע? "מוניות" או "משוגעת"?" שתיהם
ציטוט מוזיקלי שבועי: לעוד הרבה זמן
"כמו משוגעת שורטת קירות, מתפנקת, משתוקקת, יפה בשבילך" משהו מעניין שקרה לכם השבוע: לשמוע משהו טוב שקרה לך השבוע: 'משוגעת' יצא:) שיר שלא הפסקת לשמוע: 'משוגעת' מהרגע שיצא
התחדשות השבוע: 'משוגעת'
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לפגוש את דנה סופסוף
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את דנה ועופר
תמונת/פליקס השבוע: פשוט אוהבת את דנה באקוסטי
http://www.youtube.com/watch?v=vLMTMv8v17Q&feature=related התוכניות שלי לשבוע הבא: הופעה - דנה , בגרות חוזרת באנגלית(למרות שבטוח עברתי, אבל שיהיה, זה קל), בגרות בלשון

מסכמת פעם ראשונה בפורום

מה שמעתם יותר השבוע? "מוניות" או "משוגעת"?" מוניות... שיר השבוע שלכם: עכשיו אני לא לבד - של נועם פנחסוב (פורום 2031) אלבום השבוע: מים מתחת לגשר - איתי פרל ציטוט מוזיקלי שבועי: "עכשיו כשתשמעי את השיר שלי ברדיו, תאמרי לבחור שלידך שעוד מעט יכאב לו" - נועם פנחסוב - עכשיו אני לא לבד משהו מעניין שקרה לכם השבוע: בגרות בקולנוע משהו טוב שקרה לך השבוע: יומולדת משהו רע שקרה לך השבוע: בגרות בלשון אבל הלך ממש לא רע שיר שלא הפסקת לשמוע: אין שיר ספציפי התחדשות השבוע:
תוכנית/ספר/סרט השבוע: חפיפת ראש.... ספר שהיה לי כשהייתי קטנה ובדיוק היום קראתי בשביל משהו שהייתי צריכה מאכל השבוע: סלט משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: הופעת בכורה של נועם פנחסוב ב"צוותא" אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: נועם פנחסוב ודנה כמובן (אמן) תמונת/פליקס השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: בעיקר לעבוד

למעלה