עדכונים וסטאף - דצמבר 2006

oracle

New member
../images/Emo20.gifעדכונים וסטאף - דצמבר 2006../images/Emo20.gif

חורף... קררר...
חגגנו יומולדת חצי שנה לפורום בחודש שעבר ^_^
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1578&msgid=89944686 מהברכות למדתי שיש כמה גולשים המוכנים לקחת על עצמם הפעלת פינה/פעילות, אך התקשו להעלות רעיונות. קבלו ח"ח אבל בואו ננסה לעשות את זה יותר יעיל...
נתחיל בקיים:
nadav1232 אחראי על "הכר את הפורום" כל יום שישי, ולאחרונה הוא גם היחיד שמעלה סקירות אלבומים.
מ א י י ק אחראי לתחרויות הסופרסטאר/ית.
אני פותחת שרשורי "שאלות, נצל"שים ואוףטופיק", שרשורי "חדשות שבועיים" ושרשורי "יומולדת שמח" לפי התאריכים המופיעים בלוח האירועים.
ועכשיו לשאלות:
מי מעוניין לקחת על עצמו את פינת החדשות השבועית? כל שעליו לעשות זה לזכור לפתוח את השרשור פעם בשבוע (רצוי להעביר אותה ליום שלישי כדי שלא כל כל הפינות יפתחו ביום שישי).
מי מוכן לקחת אחריות על שרשורי יומולדת? הדבר מצריך בדיקה יומיומית של לוח האירועים כדי לא לפספס אף אחד...
למי יש רעיון לפינה קבועה נוספת שהוא מעוניין לנהל?
מי מעוניין להעלות סקירת אלבום? ________________________________________________________________
הסקר התחלף!! אלו תוצאות הסקר הקודם: "והפעם, מהו הדף הראשי של הפורום בשבילנו?" הצביעו 19 גולשים 6 (31.58%) - "אני עובר/ת דרכו מדי פעם" 5 (26.32%9 - "עברתי דרכו פעם אחת" 3 (15.79%) - "אני עובר/ת דרכו פעם בשבוע" ו"מה זה בכלל הדף הראשי של הפורום? ם.ם" 2 (10.53%) - "אני עובר/ת דרכו בכל כניסה לפורום" 0 - "אני עובר/ת דרכו פעם בחודש" מהסקר הזה למדתי שלא כזה חשוב לעדכן את התכנים בדף הראשי... ^_^ בכל זאת, אמשיך להחליף את לוגו הפורום בכל 29 בחודש עד שכל הלוגואים היפהפיים שהכנתם יזכו לככב בדף הראשי. כשיסתיים הסבב (בעוד איזה שלוש שנים
) ישאר שם הלוגו של ויוי ספארו שזכה במקום הראשון.
הסקר החדש: "מי הלהקה/אמן הכי overrated ב-Jrock?" http://www.tapuz.co.il/forumspolls/showPoll_by_Forum.asp?forumid=1578 כולם מוזמנים להצביע!! ______________________________________________________________
בחנוכה יתקיים קון בעזריאלי~~ נרשמת התארגנות למפגש פורום בקון. מי מתכוון להגיע? מתי ואיפה תרצו שהמפגש יתקיים? נראה לי שכדאי להתחיל להזיז ענינים... ^_^ בקשר למפגשפיקניק, נחכה שהחורף יחלוף ונתכוונן על פסח או משהו כזה~~ זהו בינתיים, אם לא שכחתי כלום... (בטח שכחתי =/) כמו תמיד, לשאלות, טענות, הבהרות ותשבוחות, אתם מוזמנים לפנות אלי במסר אישי... אוראקל

אחלה סיכום!

אני רוצה לעשות סקירת אלבום ברגע שיתאפשר, וכמובן שאני רוצה להיות אחראי על איזו פינה קבועה... אני פשוט צריך לחשוב מה בדיוק יהיה הקטע שלה.

SShiRaS

New member
למה אני לא ישנה.. ;_;

אולי פינה של ראש בראש? כל פעם שיר נגד שיר אחר והצבעות? אההה.. לא יודעת, אני הולכת לישון ;_;

SShiRaS

New member
בשמחה..

אבל אני בקושי מכירה ג'ייפופ (שזה מה שרוב הפורום אוהב, לפי מה שאני רואה) וגם בקושי יש לי זמן מאז שהתחלתי ללמוד... *_*... מצטערת :(.. בכל מקרה מי שרוצה שיפעיל אותה...!

sonaku

New member
אוקיי אז ככה,ים רגוזה >: אנשים!

תתחילו להזיז ת'אצבעות ולהשקיע בפורום הזה >: אנשים שהתנדבו לכל מיני דברים לא יכולים להעלם פתאום Oס כל מי שהתנדב ל'הכר ת'פורום' לא יכול לברוח ^^; למרות שזה קצת מאוחר מידי להגיד את זה עכשו.. צריך עוד סקירות. ממ..אבל צריך לעשות גם רשימת סקירות של דברים שעשינו ולא עשינו. והרבהרבה JROCK וגם VK! איפה הוויז'ואל קיי שלי?;; צריך גם תחרות חדשה...יש הצעות?X: מיכאל,תעשה תחרות בין VKיים ^^ הו פליז הו פליז 3: *הולכת להצביע לסקר החדש* ובקשר למפגש... אז ככה,יש את המפגש בקון ואת המסיבת ג'יירוק...קיי?קיי. ומפגשפיקניק ידחה לפסח. למרות שאז יהיה צריך להביא אוכל כשר וזה O_ס אבל נשרוד! נאכל מצות ונהיה שמנים <: *העתק!* למקרה שכל זה ימחק לי/לא ישלח...

Nora Shu

New member
... וטף.

תעשי בעצמך. OO; אני רצינית. XD אל תבקשי ממיכאל לעשות לך תחרות בין אמני VK כשהוא לא מכיר אף אחד, ואלו שהוא מכיר הם מיינסטרים שבמיינסטרים, שזה טוב ונפלא אבל לא עדיף שמישהו שממש מכיר את הסצנה -כמוך, לדוגמא D; - יעשה את זה? ולא צריך להביא אוכל כשר לפסח. אני לעולם לא אוכלת כשר ושום פסח לא יעצור אותי!!! XP XP XP

sonaku

New member
ני יודעת ני יודעת ._.;

אבל אני עצלה!@#$^& ^^'' איזה תירוץ עלוב,הא? X: מה סך הכל הוא צריך לעשות? לכתוב כמה שמות של להקות? זה לא ביג דיל אפש לחשוב מה ביקשתי Oס המ,המפגשפיקניק יהיה באיזור שכלללללל הדוסים שם. מניסיון, כבר היה לי מפגשפיקניק שם י-י גם אני לא תכלס,אבל אולי יש פה אנשים ששומרים,אז צריך לכבד אותם ^^'

nadav1232

New member
תודה! ^_^ ו..

אני מוכן לקחת אחריות על שרשורי יומולדת ^_^

sonaku

New member
זה לא יותר מידי בשביל בנאדם אחד?

זה לא בסדר שרק אתה עושה כ''כ הרבה ואנשים אחרים לא מוכנים לקחת אחראיות על עצמם ולהתנדב!~ >: אתם יודעים מה,אני אהיה אחארים על שירשורי היומולדת!!~ ^___^; אולי סוף סוף אני אתרום משו מחלקי X:

nadav1232

New member
^^"

אממ אם את רוצה לקחת אחריות על זה אז סבבה XD ואני מסתדר עם זה שאני עושה את הדברים האלה וזה כיף ^_^

sonaku

New member
סבבה כאילו. אני מניחה שאתה

מסתדר אחרת לא היית לוקח עוד דברים ^^' אבל בכל זאת,יש עוד כמה אנשים בפורום הזה שצריכים קצת להתאמץ^^

oracle

New member
את סגורה על עניין שרשורי יומולדת?

אם כן, סבבה ^_^ לפי זה תדעי מתי לפתוח אותם... ד"א, אם מישהו לא מופיע ברשימה ורוצה להצטרף, שישרשר לכאן~~

sonaku

New member
הגיע הזמן שאני אתרום משהו ^^;

מה אני כבר צכה לעשות? לבדוק כל יום אם יש אומולדת >>;

מ א י י ק

New member
אני מכין דיסקוגרפיות../images/Emo9.gif../images/Emo211.gif

ואז אני מעלה לכם אותם בסופ"ש

pRiNcEsSa 10

New member
אממ..

אני מוכנה להיות אחראית על החדשות השבועיות. [אם אף אחד עדיין לא ביקש..]

oracle

New member
אף אחד עוד לא ביקש ^_^

קיבלת את המינוי~~ הפעם תפתחי אותה עדיין ביום שישי, אבל משבוע הבא נעבור ליום שלישי, אם זה בסדר מצידך.. פשוט כדי לפזר קצת את הפעילויות שלא כולן יתרכזו ביום שישי..

למעלה