על שירשורי פרקים וכדומה

always be me mc

New member
../images/Emo20.gifעל שירשורי פרקים וכדומה../images/Emo20.gif

תגידו זו רק אני או שמאז שהופסקו שירשורי הפרקים אז הפורום מתייבש בקצב מואץ?
לצערי זה לא בדימיון ולכן, על מנת שהפורום והבסיס המשותף לו ימשיך להתקיים אז אני מבקשת שתזכירו לנו אלו תוכניות אתם אוהבים, במה בפועל אתם צופים ואם לאחת התוכניות שמשודרת כיום בערוץ אתם מעוניינים שיהיה שירשור פרק שבועי(אם בכלל) אוקי? זה לא כל כך קשה נכון?
(ותיכף, בהודעה נפרדת אני גם אכתוב את ההעדפות שלי
)

always be me mc

New member
*ואם=והאם*

אבוי עם שגיאות הכתיב שלי
אבל אם כבר אני שולחת עוד הודעה אז בהזדמנות זאת אני אומר שהתוכניות האהובות עלי והמשודרות כיום בערוץ הן: בוסטון ליגל, וויל וגרייס, אמריקן איידול(שדווקא עם השעות שאני ישנה אני יכולה לראות את זה שוב
), קייל XY(למרות שהעונה השניה עוד לא הגיעה היא עדיין נחשבת כיום ולא כעבר), הטופ מודל וזהו בעקרון. את השאר או שאני לא אוהבת או שאני כבר פחות אוהבת
וכעת לתוכניות שהייתי רוצה שירשור עליהן : האמת שהכל אבל אני מוכנה להתפשר

danielle23

New member
הממ....

אז ככה.. האמת ששום סדרה אני לא רואה בקביעות. אני לא תמיד זוכרת שהן משודרות, ככה שלא חושבת שאני אוכל לפתוח שרשור. הסדרות שאני צופה בהן כרגע: האוס (אני כבר לא יודעת מה שידור חוזר ומה לא אבל אני תמיד נהנית לראות גם בפעם השניה והשלישית), בוסטון ליגל, וויל וגרייס
, המשרד, אמריקן איידול (לא רלוונטי כרגע). הסדרות שהייתי רוצה לראות שרשור עליהן, ובטח הייתי מגיבה: האוס - לא בטוח מגיבה.. כמו שאמרתי, אני כבר לא עוקבת אחרי השידורים בארץ. וויל וגרייס
חח ובוסטון ליגל - כי לכל פרק מגיעה תגובה XD

afterglow1

New member
../images/Emo26.gif

את רוב התוכניות אני לא רואה בצורה קבועה אבל אם יהיה שרשור אני בהחלט חושבת שאני אוכל להגיב :p קבועים: גיא פינס בובות (אני יודעת...
) בוסטון ליגל המשרד (סופ"ש) וויל וגרייס טופ מודל לא קבועים, אבל מבינה מה הולך בסדרות/תוכניות האלה: ימי חיינו צעירים חסרי מ(נ)וח מתחילות מחדש ד"ר פיל

always be me mc

New member
תודה על התגובה../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

אני אחכה שעוד יענו(ואני מקווה שעוד יענו), ונראה כבר מה אפשר לעשות :)

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifעונה

התוכניות שאני רואה: בובות (*מאוד מביך*) בוסטון ליגל וויל וגרייס קייל XY (כנראה שהיא נחשבת) אמריקן איידול (אם ישדרו את עונה 7) הטופ מודל הבאה (הולכים לשדר עכשיו עוד עונה לא?) התוכניות שכדאי שיהיה להם שרשור פרק: בוסטון ליגל קייל XY הטופ מודל הבאה בקשר לשאר הסדרות, אני פשוט לא רואה איך אפשר לעשות להן שרשור פרק מסודר
חוץ מבובות בעצם, אבל לי פשוט אין כ"כ מה להגיד על טלנובלות..

always be me mc

New member
אוקי אז בינתיים עם 4 קולות לכל סדרה

יוצא שהכי ראוי לפתוח שירשור ל"וויל וגרייס" ו"בוסטון ליגל"
ובהנחה ש"בוסטון" תפוסה(למרות שאני באמת צריכה לברר על זה), אז מי רוצה לפתוח ל"וויל וגרייס"?

always be me mc

New member
רגע רגע

שרשור שבועי הכוונה לכך שכל פרקי השבוע יהיו בשירשור אחד נכון? ושרשור יומי זו כל הודעה בנפרד רייט? המ .. האמת שאין לי דעה נחרצת בנושא מה שאתם חושבים שיותר טוב אז נעשה

afterglow1

New member
שאלתי בגלל שנראה לי ששרשור יומי זה

קצת עמוס... לא כולם יספיקו לענות ו-5 שרשורים על אותו נושא זה ייראה כאילו הפורום עוסק רק בוויל וגרייס. אפשר לעשות גם 2 שרשורים.. נגיד, ביום שלישי על כל הפרקים מימים א'-ג' ושרשור שני שיסכם את הפרקים של ימים ד'-ה'

afterglow1

New member
אני יכולה לפתוח שרשור היום

עם תקצירי 3 הפרקים מהיום עד ליום ג' ותשרשרו תגובות ודעות על הפרקים מי בעד?

למעלה