צהריים טובים ברוח הכנות לחג הפסח

EMANUELA XD

New member
../images/Emo20.gifצהריים טובים ברוח הכנות לחג הפסח../images/Emo20.gif

צהריים פורום יקר
מה שלומכם היום.? נא להתעורר
פסח בפתח ומתחילות ההכנות לחג נקיונות - שופינג - מוזמנים או מזמינים ? עוד לפני שאנו הולכים לקבל את ברכת החג בפורום מדנה האינטרנשיונלית שלנו. מוזמנים ביחד להכנות חגיגיות.והצעות לפורום וכו' וכו'.. הדלקתם את המחשב
בבקשה תנו דקה אחת מעצמכם ...תנו סימן שאתם כאן !! מוזמנים להרים את הפורום ולקבל את הדיווה האינטרנשיונלית דנה אינטרנשיונל.- לא יהיה נעים לראות את הפורום ריק
המשך יום טוב עמנואלה..

EMANUELA XD

New member
../images/Emo237.gifסדר במחשב הבאתי לכם כתבה

המחשב שלי בלאגן אחד גדול הגיע הזמן לעשות סדר,מצאתי את הכתבה הבאה שאולי תעניין אותכם שוב לקרא יש גם תמונות מדהימות לא רוצה להיות יותר דיווה חשבתם שאם הפכו את דנה אינטרנשיונל לשופטת ב"כוכב נולד" היא תיישר קו ותתנהג יפה? צדקתם. מי שהיתה הילדה הרעה של סצנת הבידור הישראלי כבר לא מעוניינת בתואר, תודה ששאלתם, היא מעדיפה פשוט לעבוד אני אתן לך את משפט היום", אומרת לי דנה אינטרנשיונל אחרי שיחה של שעה בערך, כשהיא מגששת במבט לעבר המנהל האישי שלה, שי כרם, שיושב לידי ומשחק בנייד שלו. "לא יודעת איך תקבלי את זה, אבל אני חושבת שמותר לי להגיד את זה אחרי 15 שנות קריירה". היא משתתקת ואז אומרת "דנה זה על פי דרישה". אה, אני מהרהרת לעצמי, עכשיו הכל ברור. אולי הייתי צריכה פשוט להגיש בקשה לפני הראיון, ואז אולי הייתי מקבלת את הבנאדם שדמיינתי, במקום את האשה הכנה והמיושבת משהו, שיושבת אצלי עכשיו בסלון. החיים יכלו להיות הרבה יותר קלים אם הייתי מקבלת את דנה שאני מכירה מ"כוכב נולד", הצוהלת, הרכה, הקלה. אבל זה לא קרה והלקח נלמד. דרישות צריך להגיש, ובזמן קישור להמשך הכתבה

EMANUELA XD

New member
../images/Emo237.gifהודעת הפורום יום שלישי

אהלן חברים יקרים לא נעים להכנס לפורום לכתוב הודעה ואין עונה אני מודעת שתקופת דנה אינטרנשיונל רגועה והכנות לחג הפסח,אבל חשוב שנמשיך לכתוב בקיר הפורום כדי שנשמור על קיום הפורום. אנא בבקשה מכם תתחילו לעורר את הפורום והראו יותר עניין ואכפתיות אפשר לשתף את הפורום בעוד נושאים שיכולים לעניין את הפורום - לפחות בתקופה רגיעה זאת הפורום לא אמור להראות חסר חיים רגע לפני שהפורום עומד לקבל את ברכת חג שמח מדנה אינטרנשיונל קדימה להתעורר לפני שאחתוף התקפת הורמונים עליכם
קדימה חברים הראו אכפתיות מצידכם יום טוב עמנואלה

../images/Emo41.gif היום יש שידור חוזר של יום בחיי דנה בהוט

בהוט בידור ישראלי , ערוץ 7, בשעה 22:30 .... למי שרוצה לראות =]

EMANUELA XD

New member
../images/Emo140.gifשני תודה על העדכון - כוכב נולד

נראה לי שאחרי יום העצמאות

nerod 72

New member
סביר להניח סוף אפריל ..

אחרי כל החגים לא לפני זה בטוח....

למעלה