שאלון אישי

../images/Emo20.gif שאלון אישי ../images/Emo20.gif

בואו נכיר קצת יותר טוב אחד את השני
שם : תאריך יומולדת : איזור מגורים : השיר שאתם הכי אוהבים : התוכנית שאתם הכי אוהבים ( אהמ אהמ גוסיפ
) :
הסרט שאתם הכי אוהבים : מה המשפט הכי חכם שאמרו לכם בחיים ? הדמות מגוסיפ גירל שאתם הכי אוהבים : מה הצלצול שלכם בפלאפון ? המקצוע שאתם הכי אוהבים בבצפר : המקצוע שאתם הכי שונאים בבצפר : המבחן האחרון שהיה לכם היה ב : ולסיכום : איך הגעתם לפורום הזה ?

jasika siton

New member
עונה :)

שם : ג'סיקה תאריך יומולדת : 24.9.92 איזור מגורים : מרכז השיר שאתם הכי אוהבים : אמ .. ואו יש מלא, אבל אחד מהשירים שעולים לי לראש זה avril lavigne - nobody's home התוכנית שאתם הכי אוהבים ( אהמ אהמ גוסיפ ) : כמובן - גוסיפ גירל והוליווד הילס :) הסרט שאתם הכי אוהבים : אמ, גם יש מלא .. 28 שבועות אחריי, ילדות רעות ועוד .. מה המשפט הכי חכם שאמרו לכם בחיים ? " משפט סיני חכם אומר, שאין לך מה להגיד - תגיד משפט סיני חכם " חח לא סתם, אמ .. לא יודעת, בערך כל מה שאמא שלי אומרת לי D: הדמות מגוסיפ גירל שאתם הכי אוהבים : בנות - בלייר, בנים - נייט :) אבל כעיקרון את בלייר יותר .. מה הצלצול שלכם בפלאפון ? " " ..Ohh like it like it " " המקצוע שאתם הכי אוהבים בבצפר : לשון ותאטרון .. המקצוע שאתם הכי שונאים בבצפר : מתמטיקה, נראלי שהמורה כבר לא זוכרת מי אני D: המבחן האחרון שהיה לכם היה ב : לשון ולסיכום : איך הגעתם לפורום הזה ? אמ, חיפשתי גוסיפ גירל בגוגל ואז הגעתי לכאן ..

RayoDeLuz

New member
עונה :)

שם : קרן :) תאריך יומולדת : 27 לאפריל איזור מגורים : קנדה השיר שאתם הכי אוהבים : אין שיר אחד יש מלא
התוכנית שאתם הכי אוהבים ( אהמ אהמ גוסיפ ) : גוסיפ, 90210 ועוד מלא
הסרט שאתם הכי אוהבים : אין אחד מה המשפט הכי חכם שאמרו לכם בחיים ? אין משהו ספציפי.. הדמות מגוסיפ גירל שאתם הכי אוהבים : סרינה
מה הצלצול שלכם בפלאפון ? סתם רנדומלי המקצוע שאתם הכי אוהבים בבצפר : אין בית ספר ^^ המקצוע שאתם הכי שונאים בבצפר : כנל המבחן האחרון שהיה לכם היה ב : לוזוכרת היה מזמן לפני שנה ולסיכום : איך הגעתם לפורום הזה ? ראיתי שמחפשים מנהלת לפורום הזה בהודעות הנהלתיות ואז הצעתי את עצמי למנהלת :)

Robin Sparkles

New member
עונה

שם :כרמית תאריך יומולדת :7.6.91 איזור מגורים :מרכז השיר שאתם הכי אוהבים :המון התוכנית שאתם הכי אוהבים ( אהמ אהמ גוסיפ ) :איך פגשתי את אמא,עקרות בית נואשות ועוד הרבה הסרט שאתם הכי אוהבים :מלך האריות 1 מה המשפט הכי חכם שאמרו לכם בחיים ? הדמות מגוסיפ גירל שאתם הכי אוהבים :נייט מה הצלצול שלכם בפלאפון ?busindre reel המקצוע שאתם הכי אוהבים בבצפר :אנגלית ומדעי החברה המקצוע שאתם הכי שונאים בבצפר :אזרחות המבחן האחרון שהיה לכם היה ב :סוציולוגיה ולסיכום : איך הגעתם לפורום הזה ?הייתה קמונה ואז פתחו פורום אז עברתי

liat012

New member
עניתי../images/Emo9.gif

שם : ליאת תאריך יומולדת :6\21 עוד ארבעה ימים! איזור מגורים : מרכז
השיר שאתם הכי אוהבים : וואי ניראה לי hearless או brocken Strings התוכנית שאתם הכי אוהבים ( אהמ אהמ גוסיפ ) : חוץ מגוסיפ
אממ ניראה לי שמסודרים\מועדון לילה. הסרט שאתם הכי אוהבים : ניראה לי סיפור אהבה בלתי נישכח או דמדומים. מה המשפט הכי חכם שאמרו לכם בחיים ? לא יודעת. הדמות מגוסיפ גירל שאתם הכי אוהבים : צ'אק ובלייר נו זה שניים ביחדD: זה הולך בנפרדXD מה הצלצול שלכם בפלאפון ? feeling good של אדם שבמקור זה של MUSE המקצוע שאתם הכי אוהבים בבצפר : ניראה לי מתמטיקה. המקצוע שאתם הכי שונאים בבצפר : ניראה לי שאו היסטוריה או של"ח. או תנ"ך אני שונאת את המורהXD המבחן האחרון שהיה לכם היה ב : שלישי לשישי . אבל זה לא היה באמת מבחן. ולסיכום : איך הגעתם לפורום הזה ? לפני שנה בערך התחלתי להתמכר ואז חיפשתי ומצאתי את הפורום שבעיקרון יש לי את תפוז כבר 4 שנים [שיו זה המון!] ובעיקרון ראיתי שלושה פרקים מגוסיפ שזה שודר בהתחלה בהוט והתמכרתי והייתי חייבת לדעת ספוילרים וסתם נורא כיף פה

Slow Cheetah

New member
אני ^^

שם : לילך תאריך יומולדת : 30.7.93 איזור מגורים : בישוב ליד ירושלים השיר שאתם הכי אוהבים : משתנה כל קצת זמן, אז זה לא רלוונטי התוכנית שאתם הכי אוהבים ( אהמ אהמ גוסיפ ) : גיבורים, סורי הסרט שאתם הכי אוהבים : הנסיכה הקסומה, אני חושבת מה המשפט הכי חכם שאמרו לכם בחיים ? הרבה
הדמות מגוסיפ גירל שאתם הכי אוהבים : ג'ני או צ'אק מה הצלצול שלכם בפלאפון ? משהו מפוטר פאפט פאל'ס
המקצוע שאתם הכי אוהבים בבצפר : אנגלית (אני פשוט טובה בזה, אז לא צריך לעשות הרבה XD) ומדעי החברה המקצוע שאתם הכי שונאים בבצפר : מתמטיקה, לשון וכאלה המבחן האחרון שהיה לכם היה ב : בגרות בהיסטוריה
ולסיכום : איך הגעתם לפורום הזה ? פשוט מצאתי אותו

זוהר57

New member
עונה

שם :זוהר תאריך יומולדת :13.12 איזור מגורים :תל אביב השיר שאתם הכי אוהבים :MICHAEL ANDREWS-MAD WORLD ו-FOREVER YOUNG-YOUTH GROUP התוכנית שאתם הכי אוהבים ( אהמ אהמ גוסיפ ) :האנטומיה של גריי הסרט שאתם הכי אוהבים :יש יותר מדי אבל שמש נצחית בראש צלול מה המשפט הכי חכם שאמרו לכם בחיים ?אל תתכחש לשגעונות שלך - זה מה שעושה אותך מיוחד הדמות מגוסיפ גירל שאתם הכי אוהבים :דן ונייט מה הצלצול שלכם בפלאפון ?south park kyle's mom המקצוע שאתם הכי אוהבים בבצפר :ביולוגיה המקצוע שאתם הכי שונאים בבצפר :מתמטיקה המבחן האחרון שהיה לכם היה ב :מזמן ולסיכום : איך הגעתם לפורום הזה ?אני בקושי זוכרת מה אכלתי בבוקר אז איך הגעתי לפורום חח

אני =)

שם :רוני תאריך יומולדת :18.12 איזור מגורים :באר שבע! השיר שאתם הכי אוהבים :יש הרבה! התוכנית שאתם הכי אוהבים ( אהמ אהמ גוסיפ ) :גוסיפ,אי.אר ועוד הרבה.. הסרט שאתם הכי אוהבים :בת הים הקטנה ומלך האריות. מה המשפט הכי חכם שאמרו לכם בחיים ?אמרו הרבה.. הדמות מגוסיפ גירל שאתם הכי אוהבים :צ'אק! מה הצלצול שלכם בפלאפון ?הפלאפו שלי מת! המקצוע שאתם הכי אוהבים בבצפר :אנגלית וספרות המקצוע שאתם הכי שונאים בבצפר :מתמטיקה! המבחן האחרון שהיה לכם היה ב :הבגרות בהבעה. ולסיכום : איך הגעתם לפורום הזה ?לא זוכרת..

../images/Emo60.gif../images/Emo26.gif

שם :מעין תאריך יומולדת :4.10.89 איזור מגורים :שפלה השיר שאתם הכי אוהבים :LISTEN TO YOUR HEART התוכנית שאתם הכי אוהבים ( אהמ אהמ גוסיפ ) :גם גוסיפ ונמלטים
הסרט שאתם הכי אוהבים :סיפור אהבה בלתי נשכח מה המשפט הכי חכם שאמרו לכם בחיים ?מה שקורה קורה לטובה הדמות מגוסיפ גירל שאתם הכי אוהבים :בלייר מה הצלצול שלכם בפלאפון ?HERE WITH OUT YOU המקצוע שאתם הכי אוהבים בבצפר :אומנות המקצוע שאתם הכי שונאים בבצפר :מתמטיקה המבחן האחרון שהיה לכם היה ב :לשון ולסיכום : איך הגעתם לפורום הזה ?דרך פרסום בתפוז

אבייה 77

New member
עונה.:)

וד"א, חדשה- נעים מאוד.:) שם : אביה:) תאריך יומולדת : 11.10.94 איזור מגורים : מרכז השיר שאתם הכי אוהבים : מ ל א :) התוכנית שאתם הכי אוהבים ( אהמ אהמ גוסיפ ) : ברור שגוסייייפ ! והוליווד הילס(לורן.3>) , 90210 , חצויה ועוד.. הסרט שאתם הכי אוהבים : דמדומים, ללא ספק. מה המשפט הכי חכם שאמרו לכם בחיים ? אל תתווכח עם טיפש. הוא יוריד אותך לרמה שלו, וינצח P: הדמות מגוסיפ גירל שאתם הכי אוהבים : 1? =\ בלייר? ג'יני? צא'ק? נייט? שאלה קשה .. מה הצלצול שלכם בפלאפון ? barbi girl בגרסת הרוק.. :) המקצוע שאתם הכי אוהבים בבצפר : נאממ.. אנגלית, אזרחות, ספורט.. המקצוע שאתם הכי שונאים בבצפר : מת' . רק בגלל שלא הולך לי בגיאומטריה .=\ אה, וכל מה שקשור למדעים.. המבחן האחרון שהיה לכם היה ב : תנ"ך. בעע ולסיכום : איך הגעתם לפורום הזה ? חחחח בדיוק היום דרך החתימה של מישהי בפורום אופנה.

למעלה