של מי השורה הזאת- הקאמבק

../images/Emo20.gifשל מי השורה הזאת- הקאמבק../images/Emo70.gif../images/Emo20.gif

במסגרת פינות ישנות חוזרות, החלטתי להחזיר את הפינה - "של מי השורה הזאת" בה מדי שבוע נתמקד בשיר אחד וכל אחד יגיד איזה שורה\קטע הכי אהוב עליו בשיר
עקב תחלופת האנשים בפורום מאז הפעם האחרונה שהפינה הזאת היתה (ועקב כך שאני לא זוכרת איזה שירים עשינו
) אנחנו פשוט נתחיל מההתחלה ^_^ והשבוע.... Sunshine המילים נמצאות ממש כאן...
http://keanemusic.com/keane-view-track.php?rnd=7GUO/6gitPjLfkZMhN0zGSPeo/p8A6lo09Mn6iugpDg=

אוקיי אני אתחיל... ../images/Emo3.gif

אז השורה האהובה עליי משתנה כל הזמן לפי המצברוח בשיר הזה, אבל נראה לי שמה שאני הכי אוהבת זה: I hold you in cupped hands And shield you from a storm כמובן שזה מתקשר להמשך: Where only some dumb idiot Would let you go אבל זה בעקרון החלק שאני הכי אוהבת, גם מבחינת המצלול
ואף פעם לא הבנתי האם טים באמת שר את השיר הזה, או חלק מהשיר הזה, או מה נסגר עם השיר הזה

זה שיר שקצת מסובך להגיד מה הקטע שהכי אוהבים..

אבל אם אני חייבת לבחור אז And only some dumb idiot Would let you go (ואגב, ה-And וה-Where משנים את הקטע הזה לשונה לחלוטין.. P= )

צודקת אבל ניסיתי לחשוב על שיר שלא עשינו

למרות שאפילו את זה נראה לי עשינו
בא לך לבחור את השיר הבא?

M a a y a n K

New member
אני גם חייבת להגיד

שקשה לבחור שורה אהובה, אני בעיקר אוהבת את הלחן. אבל אני בכל זאת אבחר ב- But if I'm one thing Then that's the one thing I should know

גם צודקת ../images/Emo13.gif אני אוסיף ש...

לפעמים בעיני המילים הן חלק מהלחן (קשה לי להסביר) ובקטע שבחרת זה במיוחד ככה

למעלה