10 הדברים והפעם.. חטיפים וממתקים

always be me mc

New member
../images/Emo20.gif10 הדברים והפעם.. חטיפים וממתקים../images/Emo211.gif

יאללה כדי להעיר את הפורום(וגם כי חשבתי שהיה נחמד אז), אני רוצה להמשיך עם הפינה שעדי(
) התחילה על ה-10 דברים של חברי הפורום. כאמור אחרי סיבוב מוצלח שבו התבקשתם לכתוב 10 דברים שאנחנו לא יודעים עליכם: (http://157.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=891&msgid=103870045 ) החלטתי לעשות סיבוב על משהו שרוב הילדים בעולם אוהבים והוא ממתקים(וחטיפים
) הפעם אתם כאמור אמורים לרשום את 10 הממתקים/חטיפים ובקיצור ג'אנק פוד שאתם מאוד אוהבים לאכול
אתם לא צריכים לדרג אלא פשוט לציין 10 דברים ואם אפשר אז גם להגיד למה ומה אתם אוהבים בחטיף
אני כבר אגיב מחר כשאחזור הבייתה כי למען האמת העייפות מנצחת אותי ואני כל כך קרובה לדמיין גמל שלמה מהלך לי על המסך

afterglow1

New member
האהא! ההתמחות שלי! ../images/Emo211.gif

יהיה קשה אבל אני אבחר את ה-10 שאני ממש אוהבת:
דוריטוס חמוץ חריף. אכלתי את זה ממש בטעות והתמכרתי... החולשה
כל דבר עם הכיתוב קינדר מתקבל בברכה.
במבה (אבל יש רק סוג אחד שאני באמת אוהבת)
צ'יפס (רגיל, בטעמים, הכל הולך)
עוגיות אוריאו (מצופות בשוקולד לבן בלבד.)
דגני קראנץ' - כן כן זה דגני בוקר בלה בלה בלה... אני אוכלת את זה כחטיף לכל דבר
ביסקוויטים.. כן, תקראו לי "אולד פאשן" אבל אין כמו ביסקוויט טוב.
פופקורן בטעם חמאה
חמאת בוטנים (סנדביץ' עם חמאת בוטנים וריבה, עוגיות חמאת בוטנים... כל דבר)
קרקרים ובייגלה (אני יודעת.. אני יודעת..
) טוב, יצאתי לגמרי שמנה... מה אני יכולה לעשות... אני אוהבת אוכל ואוכל אוהב אותי בחזרה! יחי השומנים, ליל"ט

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifD:

אין הרבה דברים שאני תמיד אוהבת.. רוב הזמן אני אוכלת את מה שבא לי באותו הרגע אבל ננסה: 1. אוראו |ריר| וכל מילה נוספת מיותרת
2. קליק קורנפלקס מצופה שוקולד. כי יש שם שוקולדD: 3. האני נאט צ'יריוס. כמו שזאת שמעלי אמרה, זה דגנים, אבל אני אוכלת את זה כחטיף. 4. העיגולי שוקולד עם סוכריות כמו שיש בקנדילנד. 5. עוד משהו כזאת שמעלי-כל דבר עם המילה קינדר
6. דוריטוס בטעם נאצ'ו מקסיקני. פעם מישהי הביאה כזה לבית ספר (ביסודי) וקרה משהו ממש כמו פרסומת
7. יש משהו שאני לא יודעת איך קוראים לו.. אלה שני שוקולדים קטנים עם קוקוס בפנים בעטיפה כחולה כזאת. 8. קרמבו וניל. במיוחד הביסקוויט. 9. הממ.. אני לא בטוחה איך קוראים לזה, אולי ליקוריץ? המקל האדום הארוך עם המילוי הלבן. 10. אגוזי
האגוזים לא משהו אבל השאר כ"כ טעים..

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gifאעע זה יפתה אותי ללכת לאכול ../images/Emo6.gif

המהמהמ. 1. תפוצ'יפס. הדבר הזה ממש ממש ממכר! 2. פררו רושה
3. קולה? אני מכורה לזה 4. שוקופאי מהבורגראנצ' 5. פופקורן חמאה 6. קינדר בואנו XD זה כזה טעים טוב האמת אין לי עוד

always be me mc

New member
עונה../images/Emo141.gif

1. פסק זמן
- אין זה פשוט מעדן שוקולד כל כך כל כך טעים עד שאפשר להינמס ממנו
2. פרינגלס רגיל- פשוט תענוג ממכר(בדומה לפוקפורן אם לא יותר), שאני נהנית לאכול בכל סופשבוע ואפשר לומר שזה מעין תחליף עבורי לתפוצ'יפס שאני לא ממש אוהבת
3. קליק- ממתק שוקולד שבאמת מדליק וכיף לאכול
4. פררו רואשה(או איך שלא כותבים את זה)
זה כל כך טעים שזה פשוט חטא לאכול את זה
אין לי שמץ של מושג ממה זה בדיוק עשוי אבל הטעם הוא טעם גן עדן
5.כיפלי- וזה באמת כיף לי לאכול כן?
זה משהו שאני אוהבת לנשנש ובמיוחד את הכדורים הכתומים הללו למרות שגם הטבעות(בצל?) לא רעות בכלל
6. במבה- זה תמיד כיף לאכול למרות שזה עשוי מחמאת בוטנים(שמשום מה רק המחשבה עליה בתור ממרח מעוררת בי חלחלה
) 7. פוקפורן
אחלה חטיף
חבל רק שזה שורף בשפתיים אם מלקקים
8. כמו שאמרו מעלי. כל דבר של קינדר וכי כל דבר של קינדר הוא מתוק וטעים
9. חטיף בייגלה 10. מרשמלו במיוחד כשהוא היה על האש

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifאני יודעת ממה עשוי פררו רושה../images/Emo6.gif

פעם קראתי את זה על קופסא וזה לא יצא לי מהראש. אני כבר לא זוכרת איך זה הולך, אבל אני עוד זוכרת מה יש שם. חקרתי בעצמי

חחחחחחחח גנבת לי הכל../images/Emo6.gif

למרות שהפרינגלס שמנת ובצל יותר טעים
ואיה זה באמת שורף שמלקקים

always be me mc

New member
האמת?

שהשמנת ובצל(אם אני זוכרת נכון), זה באמת טעים אבל אני לא יודעת אם זה בהכרח טעים יותר(כי טעמתי את זה השנה רק פעם אחת או שתיים בניגוד לרגיל שאני אוכלת בכל סופ"ש), ולכן ציינתי לשבח את הרגיל כי הטעם שלו זכור בפי יותר
וגניבה? זו המומחיות שלי
סתם
אבל שמחה לראות שיש לנו טעם דומה(תרתי משמע
)

afterglow1

New member
ד"א, אם אנחנו עוסקים פה בממתקים

האם אני היחידה שאוכלת רק את הקצפת של הקרמבו? אני בטוחה שיש עוד כמוני. למה מסתכלים עלי מוזר בגלל זה? מה זה האפליה הזו?

afterglow1

New member
את השוקולד אני אוכלת, כמובן ../images/Emo13.gif

אבל ההיי לייט זה הקצפת.. אף פעם לא אהבתי כ"כ את הביסקוויט. לא מבינה על מה הרעש...

afterglow1

New member
לגיטימי לגמרי ../images/Emo3.gif

גם אני לא מתה על קרמבואים... רק כשאין משהו יותר אטרקטיבי, קרמבו זה תחליף נחמד.

למעלה