known your smile

Lilo the fairy

New member
../images/Emo20.gifknown your smile../images/Emo20.gif../images/Emo23.gif../images/Emo141.gif

היום תתארח כאן
נטע – נ ט ו ש 12
אתם כבר יודעים מה עושים
סדר המתארחים
ביקי – KiShKooSh אושרית – oshriti123 ליאור – Simply an angel שיר – Dark Force ליאור – boopymylife עדי – כלה להשגה סיון – סיו לאב אוהד אלישע דניאל – מאעד מור – Mor the only אלונה – אנונה2 שי – שושית המתוקית אביטל – Be a bee דנית – דנדן לאב אורי שיראל – Shirelush מוטי – moton מור – מור תייר שני – שני לאב צאד מעיין – Feaky love אור – אורוש לאב שירי דקלה – Butterfly of wind זיו – זיו בן שטרית חן – Chen010189 ליאור – liorushb כרמל – כפרות שלי מיטל – מיטל עבד תמר – תמרוש5 שיר – סוודר בסדר
כל מי שרוצה להצטרף שיכתוב כאן ואני אצרף אותו.

ש-א-ל-ו-ת-!

היי נטוש מה שלומך? מה אתה הכי אוהבת לאכול? מה את בחיים לא תכניסי לפה? איזה סרט טוב ראית לאחרונה? ספרי משהו על עצמך שאנחנו לא יודעים. זהו יום נעים מותק

נטצ'ה|]פרח|../images/Emo99.gif../images/Emo19.gif

היי....מה איתך
בובה למה עזבת את הפורום
מה את חושבת על אוהד
אלישע
מה את חושבת על אורי
אומנותי
מה את חושבת על הפורום
מה את חושבת על אנשי הפורום
צבע אהוב
10 דברים שההית לוקחת לאי בודד
באיזה קומונה ופורומים את עוד נמצאת

נטושששששש....../images/Emo99.gif

מה קורה? איך עבר היום? מה התחביבים שלך..? מה המוזיקה שאת אוהבת לשמוע? איזו זמרת? זמר? תוכנית אהובה עליך.? שחקן.? שחקנית.? דבר מטורף שעשית? ספר אהוב? סרט אהוב? צהבע אהוב? חיה אהובה? מאיפה את בארץ? גיל? מים או אש? בריכה או ים? כריות או קליק? ביייוששש אוהבת

אנונה2

New member
שלשום היא עזבה../images/Emo95.gif

את פורום טלנובלה בע"מ, את כל הקומונות שהיא הייתה בהם עזבה הכל
נטנט יא רעה

m i r u s h i

New member
היא לא עזבה ולא נעליים XD../images/Emo108.gif

עכשיו היא בצ'אט טב"מ גם אתמול היא כתבה פה אתמול בערב לא עזבה XD

boopymylife

New member
שאלות..

בת כמה? מאיפה? תחביבים? שיר אהוב? זמר/ת אהוב/ה? שחקן אהוב? (חוץ מאורי) צבע אוהב? מאכל אהוב? מה היית לוקחת איתך לאי בודד? מה בחיים לא תעשי? מה החלום שלך?

YaelFromHell

New member
../images/Emo54.gifתוסיפי אותי בבקשה

*מהיום אני מתחילה אשכרה לכתוב בפורום ולא רק לקרוא בלי להגיב* האמת שאני מבלה איתכם כבר הרבה זמן (עוד מהקומונה) רק אף פעם לא הגבתי...

למעלה