זוהי הודעת פרידה..

python 4

New member
../images/Emo201.gifזוהי הודעת פרידה..../images/Emo7.gif

לכל מי שעדיין קורא את זה.. הפורום הזה, שאני חבר בו מיום הקמתו, קיים כבר קצת יותר מ- 6 שנים. הוא נוסד אחרי שהוחלט לפרק את פורום "אופרות סבון" המיתולוגי ולתת פורום לכל אופרת סבון. בששת השנים האלה הוא עבר תחת ידיהם של שלושה מנהלים - שחר
, המנהל המיתולוגי והמשקיען, פומיקי מחליפתו ואני שקיבלתי לידי את הניהול לפני כשלוש שנים. וכמה עצוב לי שאני צריך להיות זה שכותב את ההודעה הזו, על סגירתו של הפורום. בשש השנים האלה ניהלנו דיונים אינספור על כל דבר שזז ביקום האלטרנטיבי שבו ממוקמת ג'נואה סיטי. ניתחנו אלפי פרקים, ירדנו לעומקם של מאות דמויות, צחקנו, התרגשנו, ובסוף גם נלחמנו על המשך שידורה של הסדרה. למרבה הצער, נכשלנו במאבק הזה - הסדרה ירדה, ולמרות הצער שבדבר הוחלט בתפוז שלפורום אין זכות קיום כל עוד הסדרה לא משודרת. לפיכך, אנחנו מורידים את המסך מעל הפורום הזה. הפורום אומנם נסגר, אבל כל ההודעות שכתבנו פה - הכל נשאר כאן. ואם יום אחד הוט יחליטו להחזיר את צח"מ לאוויר, אולי אנחנו נזכה לחזור לפה למקום הזה בדיוק ולהמשיך בדיוק מהנקודה שבה הפסקנו. כי כמו שאומר הפתגם הידוע -
Join us again, for the young and the restless

venustudent

New member
../images/Emo201.gif

עצוב, אני מקווה שנוכל קצת לשמור על הקשר בין הצופים בדרכים אחרות כמו הקבוצות בפייסבוק (יש קבוצה של הסדרה צעירים חסרי מנוח והקבוצה שהקמתי בנסיון למאבק
).

מירקוש

New member
../images/Emo7.gifעצוב,עצוב,עצוב,,,,,,,,,,,,,

טוב אני חושבת שאתה צודק נכון לעכשיו. הלוואי וניפגש פה שוב בזמן הקרוב,כולי תקווה. תודה רבה לך על הניהול המוצלח,מקווה לראות אותך כאן מנהל במרץ את הפורום כאילו שלא קרה שום דבר.

sergew2

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo201.gif כמה עצוב לשמוע.

ההרגשה היא כאילו דלת נסגרת אחר דלת. תחילה הסדרה, עכשיו הפורום...:( בכל אופן, אצלי הלינק לפורום תמיד נשאר במועדפים, כך שאם(כש) הסדרה תחזור, נחזור לפה כולנו יחד :)

nimix

New member
תפוז האלה לא מבינים עניין

כל כך הרבה פורומים סתמיים (ויסלחו לי אותם פורומים סתמיים...) ואפילו פורומים לסדרות שכבר לא משודרות או לשחקנים שכבר לא משחקים או לא בחיים בכלל... אז ככה שאני לא מקבל את התירוץ שלהם שכל עוד הסדרה לא משודרת אז אין זכות קיום לפורום אבל מה לעשות, אלה החיים ירון תודה רבה לך על הניהול! ותודה לכולם על ההשתתפות והדיונים וכל מה שקשור. ואני באמת מאמין שאנחנו נחזור לכאן במלוא העוצמה ואז נחזור לשרשור הזה ולא נדע אם לצחוק או לבכות :) בינתיים חג פסח שמייח לכולם ואל תשכחו: יש לנו ארץ נהדרת!!

סגירת הפורום

בעקבות סיום שידורי הסדרה, ועקב רמת פעילות נמוכה, הוחלט על סגירת הפורום בשלב זה. אנו מודים לpython 4 על ניהול מסור, נעים וחם ועל הפיכת הפורום לבית עבור קהילה חמה ומקסימה.
המשך גלישה נעימה ב
אנשים

למעלה