עצוב לי,

• פותח הנושא frige
  • פורסם בתאריך

frige

New member
../images/Emo201.gifעצוב לי,

אז זהו שבסוף לא הולכת לחברה שלי היום לטייל איתה. למה? אז זה הסיפור: חברה מאוד מאוד טובה שלי, חברת ילדות מקסימה. דודה שלה נפטרה היום. הדודה הזו, אישה מקסימה, מדהימה, טובה, התחתנה יחסית בגיל מאוחר עם אהוב ליבה, הוא לפני כ-3 שנים נפטר מסרטן בעמוד השידרה והיא נשארה עם 2 ילדים לבד. אמש גם היא נפטרה מסרטן לאחר שנאבקה במחלה כמה חודשים. הילדים, אחח הילדים הללו, בני 14 ו-12, נשארו יתומים, עם המון משקעים על אובדן אב ואם בתקופה כל כך קצרה. פשוט קורע את הלב. עכשיו מחפשים להם משפחה אומנת. האם ניסתה לחפש להם בעוד הייתה בחיים, כעת נותר לנו רק לקוות שהם ימצאו משפחה טובה וחמה. בהתחלה חשבתי ישר שאנחנו ניקח אותם, אבל זאת פרוצדורה לא קלה וגם האם העדיפה שהם ישארו במרכז הארץ, היכן שהם גרים. פשוט כואב הלב, משפחה נפלאה שככה התפוררה. יהי זיכרם ברוך.

לולי72

New member
אוי, אוי, אוי

זה לא המשפחה שהייתה כתבה עליהם לא מזמן בידיעות אחרונות? כי אני זוכרת שקראתי מקרה מאוד דומה למקרה שאת מתארת. כמי שמכירה מקרוב את הנושא הכאוב והעצוב הזה, הלב נשבר לרסיסים, בת דודה שלי בחורה צעירה בת 27, אמא שלה, דודה שלי, לא זכתה אפילו למעמד של להיות איתה מתחת לחופה, מאוד קשה, גם דודה שלי נפטרה צעירה יחסית, רק בת 53, זה שובר נורא. יהי זכרם ברוך

frige

New member
הי עדן,

כן, זו היא, סיפרתי לך על זה בטלפון כשדיברנו, כן עליה מדובר. עצוב ביותר. הילדים שלה בני 14 ו-12, הבת לפני כחודשיים חגגה בת מצווה. מכירה את המחלה הזו מהדודות שלי ז"ל, שתיהן נפטרו בגיל 50+. פשוט מחלה נוראית. רק בריאות לכולם.

../images/Emo7.gifגם אני ראיתי אותה בטלויזיה ואת הבת כמובן

בצורה מסוות של הפנים וממש כאב שילד מאבד את ההורה שלו--- הדמות הכי מרכזית וחשובה בחיים, וכך חשבתי לעצמי באותו הערב עד כמה הילדים אומללים ועם מה הם צריכים להתמודד,

dafgol

New member
עצוב כל כך ...

מכירה את הסיפור מהתקשורת. ליבי עם הילדים האלה. יהי זכרה ברוך

למעלה