תלבטות לגבי המשך לימודים

../images/Emo201.gifתלבטות לגבי המשך לימודים

שלום לכם ומזל טוב על הפורום החדש, ברצוני להתייעץ איתכם בדבר מה. אני בוגרת חינוך ובי איי כללי (מאונ' ת"א). אינני מתחברת במיוחד לתחום החינוך וזו למעשה הסיבה שבגללה בחרתי לא לעשות תעודת הוראה (כי לא רציתי להיות מורה). הסיבה העיקרית שבגללה עשיתי את התואר בחינוך, היא על מנת שיתאפשר לי להמשיך לתואר שני בתרפיה באומנויות (במכללת לסלי קולג', שם מבקשים תואר אקדמאי ראשון לא משנה באיזה תחום). עם זאת, אחרי כמה ימים פתוחים בלסלי קולג' גיליתי שיש לי לעשות הרבה השלמות כדי ללמוד את התואר השני, נוסף לכך ששנה אקדמית עולה שם בסביבות ה-8000 דולר. אני כרגע לא עובדת ונקרעת בין המחשבה האם ללמוד תואר נוסף בתחום שאני נמשכת אליו (עיצוב פנים, תרפיה במוסיקה, או עבודה סוציאלית), או האם ללמוד קורס שאינו בבחינת תואר, אך יקנה לי עבודה בזמן מהיר יותר כמו גרפיקה ממוחשבת. בהמשך לשיקול האחרון, של לימודי גרפיקה ממוחשבת, רציתי לשאול האם לימודים של מס' תוכנות גרפיקה (כמו פוטושופ פריהנד ופלאש) יכול להיות מספיק על מנת למצוא עבודה טובה בתחום, או שיש ורצוי ללמוד תוכנות נוספות? ברצוני להוסיף שאני גם מתעסקת בכתיבה ועד לפני מס' חודשים ניהלתי (מבחינת שיתופי פעולה, שיווק ותוכן חלקי) אתר לוח באינטרנט, כך שחשבתי שאם אלמד גרפיקה אוכל לשלב את התחומים.. אשמח לקבל ייעוץ ממכם על הנושאים ששטחתי. בתודה לכם מראש,

למעלה