אשלי החוצפנית!

../images/Emo202.gifאשלי החוצפנית!

(וסלח לי פייטי!) אומנם גם אני תמיד סגדתי לשם איילין דייויסון אבל הפעם אני ממש לא מבינה אותה. ההתנהגות שלה ממש אנוכית. לבראד סוף סוף יש סיכוי לחדש את הקשר עם הבת המתוקה שלו קולין ומה שיש לה להגיד זה רק:"אני חושבת שהגיע הזמן לשלוח את קולין לגור בבית אבוט..." ממש לא מתאים לאשלי הנדיבה החמה והאוהבת שאנחנו מכירים. ואתם בטח מתפלאים לראות אותי כאן אה?
היום סוף סוף ראיתי צח"מ ב"לייב", יש לי את כל פרקי שבוע שעבר מוקלטים וזה מדהים שלא הייתי צריכה לעבור עליהם כדי להבין מה הלך היום...
יפעתי, מיקי, פייטון, צהובי,עידיתוש, אורטלוש, נונוש ושאר החברים כאן, מה נשמע???
התגעגעתי

אורטלוש ועידית...../images/Emo207.gif../images/Emo30.gif

אורטל מתוקה, קבלי ביטול על מה שביקשתי ממך במסר, הכל הסתדר בסוף לטובה!
ועידיתוש, ממש שמחתי לשמוע ממך! ואני הכי שמחה שאת שוב כאן כדי להשאר!

taish

New member
לא קיבלתי את המסר...../images/Emo10.gif

ריקו'ש, אין לי דרך לדעת למה את מתכוונת, כי משום מה לא קיבלתי ממך שום מסר... אני מבינה שזה כבר לא רלוונטי, אבל אני אשמח אם תשלחי לי אותו שוב כדי שאבין על מה דובר ואדע שהכל בסדר עכשיו.

taish

New member
בכיף-בכיף ../images/Emo140.gif + ../images/Emo207.gif

אם אנחנו כבר בענייני מסרים/אי-מיילים - מיקי, קיבלתי את האי-מייל אתמול ושלחתי לך אחד בחזרה. מקווה שקיבלת!

pumiki25

New member
יפה שלי! ../images/Emo23.gif

קראתי, והתרגשתי. יש רשות לצטט לטלי? (אני רצינית. היא צריכה לקרוא בעצמה עד כמה את מדהימה)
יש חדש - אעדכנך ASAP. אוהבת המונים-המונים-המונים, ומחבקת

taish

New member
Permission granted ../images/Emo127.gif

לא רק שאת יכולה לצטט לטלי, אלא זה אפילו מאוד יחמיא לי אם תעשי את זה!
מחכה לעדכון. אוהבת המון!

taish

New member
../images/Emo24.gif ושלחתי לך אי-מייל נוסף

שהעתקתי ושלחתי אותו גם כמסר, כי אנחנו כבר יודעות שלא תמיד ניתן לסמוך על תיבות האי-מייל שלנו
.

pumiki25

New member
אורטל'וש שלי! ../images/Emo24.gif

רק עכשיו הצצתי לחשבון ה"ג'אנקי" (
) שלי, וקראתי. אכתוב לך מחר ברגע שאוכל, מקסימונת - רוצה לכתוב בראש צלול. בינתיים, שולחת לך ים של חיבוקים, והרבה אהבה. איתך!

דבירית

New member
היי ריקוי, מסכימה בהחלט בנוגע לאשלי

שמרגיזה אותי לאחרונה במיוחד בפרק האחרון. חוץ מזה איני מבינה את ההגיון שבדבר. הלא היא אמרה שקולין מנסה לחבל ביחסי סטיב ואמה, אז מה היא חושבת ? שאם קולין תמז\ר לבית סבה היא תחדל מזה. כמו שאמרת עד שלבראד יש סיכוי לחדש את הקשר עם בתתתתו והיא העיקר מבלה הרבה עם ויקטור ומקבלת ממנו עיצות בנוגע לנישואיה. מעניין מה בראד היה חושב על זה לו ידע. העצבים שלי על אשלי החלו00 עוד מזמן כשרק החלה לגלות סימני התנגדות לכך שבראד יייצורר קשר עם בתו. זה באמת לא מתאים לה וחשבתי שזה יעבור עם הזמן. ספןוילר למטה היום מתחייל המשפט של נייט. איזה מתח

Kalla

New member
אשלי מרגיזה אותי כבר ממזמן.

בערך מאז ששארי שאטוק (ככה קוראים לה?) החלה לשחק אותה.

באסה. היום לא הקליטו לי, ודווקא

חיכיתי לראות מה אוליביה תעולל למלקי מאחורי דלתות בית המשפט... לא נורא. אדאג שיקליטו לי מחר בבוקר.

python 4

New member
דווקא זה לא היה ההיילייט של הפרק..

אלא הקטע שבו ויקטור, האיש, האגדה, השפם, מדגים לנו בלי שום התראה מוקדמת ידע מדהים בספרדית: באמצע ארוחת הבוקר הוא פונה למיגל ואומר לו - "מיחל, יו אקוסטרסו קון טודו מוחרס אן חנואה-סיאודד. אסטה ליברה אסטה נוצ'ה?" (שמתורגם בערך ל- "מיגל, הביצים שהכנת ממש טעימות. אפשר את המתכון?") מישהו מוכן להסביר לי מה עבר עליו?

ים כחול

New member
ריקיייייייייייייי../images/Emo24.gif

לדעתי אשלי תמיד הייתה אגואיסטית זוכרת איך חטפה בשיא החוצפה את קול מויקטוריה ?? בחיים לא אשכח זאת ... חוצמיזה אהבתי את אשלי לפני שנים רבות .... הייתה אחת פוזלת לפניה והקודמת לה הייתה מקסימה וגם התנהגה באצילות . כעת הדמות והשחקנית לא לטעמי בכלל
טוב הכל ענין של טעם בטח תחלקו עליי

למעלה