בפרקים הבאים

• פותח הנושא nimix
  • פורסם בתאריך

nimix

New member
../images/Emo202.gif בפרקים הבאים ../images/Emo58.gif

ג'ק מתחנן בפני איזבלה שתספר לו כל מה שהיא יודעת. סילבה מודיע לו שהמשפט של פיליס הוקדם. דיאן מציעה לאשלי שקייל ואבי ישחקו יחד. אשלי מרגישה שדיאן משתמשת בילד כדי להפעיל מניפולציות על אחיה. מייקל מציע ללארי להגיש תביעה על הטרדה מינית נגד ג'יל. ויקטוריה מגלה ל
איך התאהבה בדייגו. דייגו מגלה לראול על העסקה שוויקטור הציע לו. ראול מציע לו להחזיר לוויקטור את הכסף. בדרכו לפגוש את ויקטוריה דייגו נשדד ומוכה קשות בסמטה.
ג'ק מתעמת עם דיאן לגבי מה שפיליס שמעה. דיאן מודה שזייפה את התאונה, וגם מודיעה שהיא עוזבת את העיר. פיליס מבינה שזמנה אוזל ומבקשת מג'ק לעשות הכל כדי להשאיר את דיאן בעיר. שרון פוגשת את ויקטוריה בקפה והן מתווכחות. ויקטוריה חולפת על פני דייגו המדמם בסמטה, בלי לדעת שהוא שם. ניקי סקרנית לדעת איך ויקטור שכנע את דייגו לעזוב. קאסי מנחשת שאמא שלה יודעת שהם מבקרים את סבתא ניקי. כשוויקטור מגיע, נוח רץ לחבק אותו.
פיליס מוכנה שג'ק ישכב עם דיאן לצורך הודאה. איזבלה מפנה את גבה לדיאן. ג'ק מבקר את דיאן בסוויטה שלה ונושק לה. ניק אומר לאמא שלו שהוא לא בטוח אם הוא רוצה לשקם את יחסיו עם שרון. הוא מודה שהוא רוצה לתקן את היחסים, אבל לא מסוגל לסבול להיות בסביבתה. השוטר אובראיין מבחין בדייגו חסר ההכרה וקורא לאמבולנס. ראול וויקטוריה תוהים אם דייגו עזב את העיר. ראול מספר לוויקטוריה שאביה שיחד אותו, והיא מטלפנת לוויקטור לברך אותו שהמזימה שלו הצליחה.
דיאן מנסה לשכנע את ג'ק להצטרף אליה ואל קייל לנסיעה מחוץ לעיר. ג'ק מנשק אותה שוב ואומר לה שהתמיכה שלה מאוד חשובה לו. היא מציעה להישאר בעיר. אשלי מבקשת מ
להתרחק מבראד, ו
בטוחה שזה מפני שהיא פוחדת שהוא יגלה את האמת על אבא של אבי. אשלי מגיעה לדבר עם דרו על התערבותה בעניינים לא לה. ניקי משתלחת בשרון על שפירקה את המשפחה. ויקטור מגן עליה. דייגו מובל לניתוח מוח.
ויקטוריה מאשימה את ויקטור בכך שהרס את הדבר היחיד הטוב שבחייה. הוא מתעקש שניסה להגן עליה. היא מאמינה שהוא לא עזב וחייב להיות הסבר אחר להיעדרותו. ניק אומר לשרון שלא גילה לילדים את הסיבה לפרידה. קאסי שומעת את ניקי אומרת לוויקטור ששרון בגדה בניק. מייקל מאשים את איזבלה שבגללה כריסטין עזבה את העיר. פול מגיע הביתה ומגרש את מייקל. בראד מבקש מ
שתגיד לדרו להפסיק להתערב. בראד מבקש מאשלי להתרכז בקשר ביניהם ובאבי. דרו מחליטה לשלוח העתק מהקלטת של אשלי לבראד.
מראה מקום :
= אוליביה (יתוש) אני חשבתי על עוד אייקונים שיחליפו את השמות האמיתיים, כגון : ***************************************************************
- קתרין צ'נסלר - כי היא מלכה ! ( כתר)
= פול וויליאמס (טמבל)
= ויקטור ניומן (שריף)
= בראד ! כי הוא ממש אבל ממש משעמם !!! (חרופ)
= מאק או כל טינאייג'ר אחר ( מסטיק)
= גרייס טרנר.. . מה .. היא נראית טוב ! ( פצצה)
= אסתר.. מה שם המשפחה שלה שוב? טוב מישהו צריך לזרוק לה איזה עצם אחרי כל השנים האלה... ( עצם) נו, בואו נשמע את הרעיונות שלכם !

ממממ... אולי

דרו צריכה להיות היתוש, היא הרבה יותר מטרידה מאחותה העילגת. מה עם איזה
לניקי? או אולי
לפיליס? היא גם ג'ינג'ית וכולנו יודעים כמה היא אוהבת להתגנדר במדי אחות... הייתי הולכת גם על
למייקל בולדווין - כי הוא מרושע בצורה הו כה מקסימה והוא יראה מאוד חתיכי בזנב קטנטן ושתי קרניים.
- כיאה לשמה - אי-זבלה
- ראול, כי הוא כזה רכרוכי וגם די איטי
- ניקולס, כי הוא מעצבן אותי
- ג'ון אבוט? מה, הוא נורא נורא זקן כבר... ושאלת השאלות - מי יזכה להיות ה-
?

brum

New member
מוסיפה

זה בהחלט יכול להתאים לג'יל
ג''י טי
לארי (לא רק כי הוא מתחיל בל' אלא כי הכל צריך להסביר לו כאילו נולד היום)
בריטני (מתלבשת מפואר אך יש לה תפקיד של גיישה... המבין יבין)
קריסטין גם בגלל שהיא נעלמה עכשיו בגלל ההריון ובגלל הדמות שלה שבא לי להקיא ממנה
דווקא הייתי מצמידה לראול כי החנון של הסדרה
קאסי היא כזו אהבלה
בילי (שעוד מעט יחזור)
שרון כי זו חושבת ולא עם הראש
ויקטוריה כי מאוחרי החיוך שלה תמיד איזו מזימה שטנית
דיאגו
ג'ק (למרות שהוא מאוד בוגר הוא חושב כמו ילד)
לילי - מחבלת בפוטנציה

sharona78

New member
אהבתי

אהבתי מאוד את הסימנים שלכם.... בול הדמויות....
גם מתאים לדיאן....
מתאים לשרון כי היא כל הזמן בוכה על הטישות של עצמה....
מתאים לניקי על היחס לשרון...

עליזה 63

New member
sharona78 ניקי

שכחה מאיפה היא באה וכמה שטיות היא עשתה.איך אני שונאת את המתחסדים האלה באמת.

sharona78

New member
ניקי

עכשיו היא עושה i will keep an eye on you לשרון, כאילו היא מלאך ....

nimix

New member
חח איך פספסתי את האייקון של

מחבל ..הוי התפוז האלה.. נראה לי שבאמת אפשר לאמץ כמה :)

brum

New member
מה כבר כל כך מהר ??? ../images/Emo6.gif../images/Emo3.gif

כמיטב מסורת צח"מ ימרחו לך את התשובה, קודם צריך להראות איך החשיבה של כולם על דיאגו משתנה מקצה לקצה ובחזרה תתכני למשהו כמו שבועיים עד חודש בשביל להבין מה קורה לדיאגו (כנראה שבדיוק אז נגמר לשחקן החוזה)... ועכשיו ל
אחרי שכולם כבר היו בטוחים שהוא פשוט ברח עם הכסף ימצאו אותו בסימטה גוסס - הוא יכנס לביה"ח (קשה לנחש מי הרופאים שלו נכון ?) יגידו לכולם שלא בטוח שהוא יצליח לשרוד אך.... הפלא ופלא הוא הצליח ולא רק זה הוא יקדיש את זמנו לנקמה בשודדים

למעלה