"הלהקה"
-שירשור הצלחה

rhilf

New member
../images/Emo202.gif"הלהקה" ../images/Emo195.gif-שירשור הצלחה

לאורי היקר, המון הצלחה עם ההצגה "הלהקה". אתה תיהיה כובב ההצגה
. לא שירי, ולא אמיר פיי גוטמן וגם לא מוקי רק אורי אומנותי!!!!! המון הצלחה!!!! ממני, רועי

שישיוי

New member
בהצלחה

והכי הכי חשוב להנות תהנה כל הצגה מחדש ותחפש אותנו בקהל כי אנחנו ניהיה שם

m i r u s h i

New member
אורי'לה!../images/Emo108.gif

בהצלחה,בהצלחה,בהצלחה! אין לי כבר סבלנות לראות אותך על הבמה [שר ומרקד (אתה מרקד כן?
)] D:
תהנה מכל רגע
שוב בהצלחה! :)

תודה לכולכם

אתמול היתה הגנרלית. היו רק קרובי משפחה וחברים. האולם בהבימה היה מפוצץ. היה ממש כייף לשמוע את הצחוקים לאורך כל ההצגה. ואת מחיאות הכפיים האוהדות. אבל בנוסף, מסתבר שלבצע את "הלהקה" זו משימה לא פשוטה בכלל. ההצגה נמשכת כשלוש שעות ואנחנו לא מפסיקים "לעבוד" על הבמה - רוקדים שרים מדברים (מזיעים...). מסתבר שמישחק זה לא עסק קל. מור, שהיה בטלנובלה בע"מ אחראי על הפורום, הוא האחראי על הפורום של קהילת "הלהקה" באמ אס אן. הוא עושה הרבה כדי להעביר לכם ולשאר את החויות של מאחורי הקלעים אז אני מניח שבקרוב הוא יפרסם באתר הרשמי תמונות מאחורי הקלעים ותקבלו רושם קל על מה שהולך שם. אני אשמח לדעת אם תבואו וכמובן שאבוא להגיד שלום - אם אדע מראש. (ולרועי רק אוסיף שסוף ההצגה ... הוא בקריצה ברזילאית.. נחשו למה..). אז אני מקווה לראות אתכם. אז בהצלחה בבגרויות. עוד יש בגרויות... נכון?.. ובקרוב חופש גדול...

m i r u s h i

New member
עוד 10 ימים../images/Emo108.gif

ביה"ס נגמר,הלחץ יורד ואז אפשר לבוא לראות "הלהקה" :] Can't Wait!

mor sh

New member
תבואו תבואו תבואו ושוב תבואו

אתם לא מתארים בכלל אפילו מה מחכה לכם... מדהים מדהים מדהים מדהים.

שישיוי

New member
ואוו אורי מאושרת

וכן תאתרון זה בהחלטה עבודה קשה וכל כך כפית מי כמוך יודע! שוב תהנה הכי שיש ותפיק ממך ומכל ההצגה הזאת את המיטב! שאני אדע מתי אני באה לראות אותך אני אגיד לך! אוהבת המון שי

Simply an Angel

New member
ב-ה-צ-ל-ח-ה!../images/Emo195.gif../images/Emo189.gif

אורי, שיהיה לך המון המון בהצלחה!

Grey Flannel

New member
Break a leg, mate

אם אתם לא יודעים, יש אמונה תפלה בתיאטרון שאסור להגיד "good luck", אלא רק break a leg (יענו, "שבור רגל"...)

KeReN 0R

New member
break a leg../images/Emo8.gif

אני כבר מחכה למחר
(לא יודעת איך התבלבלתי בין ב-27.5 ל-28)

למעלה