הפרק היומי

• פותח הנושא nimix
  • פורסם בתאריך

nimix

New member
../images/Emo202.gif הפרק היומי ../images/Emo44.gif ../images/Emo70.gif

טוב למעשה אגיע ישר לעיקר סוף הפרק - עוצרים את פיליס !! ויש מוזיקת מתח כזו .. די נחמד
נו מה דעתכם על הפרק?

איNדיגו

New member
../images/Emo47.gif הפרחים של דרוסילה

3 פרחים לבנים בשיער... אוחחחח התגעגעתי לכל התסרוקות המוזרות שלה! איזה מזל שהיא חזרה עכשיו לישראל, במיוחד בעיתוי ש... אתם יודעים
ופיליס בסוף היתה כ"כ מסכנה... דאם יו דיאן ג'נקינס! דאמן יו טו הל!!!!

איNדיגו

New member
../images/Emo47.gif היה משעשע כשהיא אמרה לג'ק

כשהוא תפס אותה "אתה רוצה לרקוד"
וגם כן היתה יציאה של בריטני בסגנון "נו, אני מה זה מאושרת להיות כאן (בבית המשפט). רק לרגע הזה חיכיתי".

nimix

New member
כן ../images/Emo215.gif

די נחמד כל ההתכתשות של בריטני עם הוריה. .. הם ממש מעצבנים ההורים שלה , but then again , אולי זה רק אומר שהם משחקים טוב את התפקיד שלהם
נ.ב. שימו לב איך שילבתי אנגלית בתוך המשפט למעלה .. בטח אפילו לא שמתם לב אה? ...יופי..

עליזה 63

New member
כאב לי הלב על פיליס

היום באמת . איזה חולה דיאן חבל"ז. בסוף יעלו על זה ואיךךךךךךךךךךךךך אני ישמח באמת. ודרוסילה המפגרת הזאת אף פעם לא אהבתי אותה.

nimix

New member
אני חייב לומר

שפיליס ממש חמודה עם שיער ארוך , לדעתי זה הרבה יותר מתאים לה מאשר שיער קצר

EFRATY10

New member
כן,ככה זה בטלנובלות.מספיק לראות פעם

בחודש כדי להבין את ההתפתחויות.

python 4

New member
כמה חבל שצח"מ אינה טלנובלה../images/Emo70.gif

ואין דבר שיכול להרגיז יותר חובבי אופרות סבון מזה שיקראו לאופרת סבון החביבה עליהם "טלנובלה"

EFRATY10

New member
גם באופרת סבון מספיק לראות פעם

בחודש על מנת להבין את העלילה והתפתחויותיה.

python 4

New member
גם בסיטקומים מספיק לראות פעם בחודש,

וגם בסדרת המופת "חוק וסדר" מספיק לראות פעם בחודש כדי להבין מה קורה, פשוט בגלל שאין קשר בין פרק לפרק. למעשה, ברוב הז'אנרים הטלוויזיונים מספיק לראות פעם בחודש, כולל בשני הז'אנרים הנפרדים לגמרי שהם "טלנובלות"
ו- "אופרות סבון"
.

EFRATY10

New member
האמת שחוץ מצעירים חסרי מנוח,האלופה

ולעיתים היפים והאמיצים,לא יוצא לי לראות טלוויזיה, כי הטלוויזיה אצלי דלוקה רוב היום על ערוץ הופ .

python 4

New member
אם את רואה צח"מ והאלופה

הרי שאת רואה אופרת סבון אחת וטלנובלה אחת, ולכן בוודאי שאת יודעת להבדיל בין השתיים..

למעלה