יאללה לסכם שבוע!

../images/Emo202.gifיאללה לסכם שבוע!../images/Emo202.gif

שיר השבוע של נועם:
שיר השבוע בכללי:
אומן השבוע:
אלבום שבועי:
תמונה שבעית:
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
בן אדם שעשה את השבוע:
משהו שאתם מחכים לו בשבוע הבא:
מסקנה/ציטוט שבועי: סופ"ש מגניב שיהיה

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gif"אנ'לא מרגיש טוב מרגיש מיותר"

שיר השבוע של נועם: יופי שיר השבוע בכללי: אל תתפשטי לי-ארקדי דוכין אומן השבוע: ארקדי דוכין אלבום שבועי: החברים של נטאשה-רדיו בלה בלה תמונה שבעית:
משהו טוב שקרה השבוע: יום שלישי באוויטה היה איחוד של כל החבורה כמה זמן!!
איך התגעגעתי! משהו רע שקרה השבוע: רגשי נחיתות+יום ראשון יציאה שהתפקששה בן אדם שעשה את השבוע: בובוני בלי צל של ספק משהו שאתם מחכים לו בשבוע הבא: התיאטרוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מסקנה/ציטוט שבועי: "תזחל על קקטוסים אם יורים, מי ירה על קקטוסים ויחשוב שיש מישהו כלכך חולה נפש שיזחל שם.."

:)

שיר השבוע של נועם: סתם שיר השבוע בכללי: פשוט כנסיית השכל:) אומן השבוע: עברי לידר אלבום שבועי: אין. תמונה שבעית: אין לי כוח להעלות.. יש מלא אבלP= משהו טוב שקרה השבוע: הופעה של עברי, 3 ימים אצל הילי:):):)
משהו רע שקרה השבוע: מורי התגייסה:(:(:( בן אדם שעשה את השבוע: הילי..:) משהו שאתם מחכים לו בשבוע הבא: אמממממ לאיודעת.. מסקנה/ציטוט שבועי: חחח אוף אוף יש מלא ואני לא זוכרתP= סופ"ש מגניב שיהיה

מסכמת

שיר השבוע של נועם: כנראה שיר השבוע בכללי: פז'ו 92 של קרן פלס.... כל פעם שאני בשיעור נהיגה אני שומעת אותו אומן השבוע: נועם אלבום שבועי: אין תמונה שבעית:
אני לא במחשב שלי משהו טוב שקרה השבוע: פלאפון חדש
משהו רע שקרה השבוע: אין בן אדם שעשה את השבוע: אבא, שהסכים לקנות לי פלאפון משהו שאתם מחכים לו בשבוע הבא: שיעבור ויגיע השבוע שאחרי מסקנה/ציטוט שבועי:

מסכמת שבוע דיי מדהים../images/Emo23.gif

שיר השבוע של נועם: תנסה, בורח.. שיר השבוע בכללי: שנינו שווים-אביב גפן אומן השבוע: אביב גפן אלבום שבועי: אין תמונה שבעית: אני עם כפייה, לא להיבהל סD
משהו טוב שקרה השבוע: אוהו.. מיכלי, ענברי ועמיתי באו לכרמיאללל
הפסטיבל, אנשים איכותיים..
משהו רע שקרה השבוע: לא ממש היה. בן אדם שעשה את השבוע: מיכלייייייי אהרוני טרגר עמיתי ענברי גלוש! משהו שאתם מחכים לו בשבוע הבא: אני רואה את מיכלי יום חמישי! ומחר הופעה של ריטה :) מסקנה/ציטוט שבועי: זנות זה הכי טוב.

ליהי54

New member
שבוע הזוי לחלוטין.

שיר השבוע של נועם: לעוף - תודה לשיר ששלחה לי
שיר השבוע בכללי: גניבה - היהודים אומן השבוע: היהודים אלבום שבועי:
תמונה שבעית:
משהו טוב שקרה השבוע: כינרת משהו רע שקרה השבוע: רותם בן אדם שעשה את השבוע: רותם משהו שאתם מחכים לו בשבוע הבא: הסוכיות בראשוןןןןןןןן
מסקנה/ציטוט שבועי: "בשנה שעברה, הנושא של הרפסודייה הייתה על החיילים החטופים. ובדיוק שנה אחר כך, החזירו אותם. השנה הנושא הוא גלעד, הבן שלי. אז בואו נקווה שבדיוק בעוד שנה יחזירו גם אותו. נקווה שבחיים." אבא של גלעד שליט, ברפסודייה.

..

שיר השבוע של נועם: כנראה,דמעות יבשות שיר השבוע בכללי: גיטרה וכינור-שלום חנוך אומן השבוע: שלום חנוך אלבום שבועי: אין תמונה שבעית:
משהו טוב שקרה השבוע: הופעה,סיימתי לעבוד. משהו רע שקרה השבוע: שנהייתי חולה.. בן אדם שעשה את השבוע: שירה,מתן,אליאור ,אופיר. משהו שאתם מחכים לו בשבוע הבא: אממ? לא יודעת....... מסקנה/ציטוט שבועי: איזה כיף זה לסיים לעבוד :)

../images/Emo204.gifנמנמ.

שיר השבוע של נועם: אם הייתי שיר השבוע בכללי: בובה - נינט טייב אומן השבוע: ארקדי דוכין
אלבום שבועי: לאדעת תמונה שבעית:
שבעית?!
משהו טוב שקרה השבוע: רופא, הלילות הפכו לטובים יותר...
וזה. משהו רע שקרה השבוע: אנשים מציקים. בן אדם שעשה את השבוע: איזה מושלמת אחת.. אולי אתם מכירים :] משהו שאתם מחכים לו בשבוע הבא: דברים טובים, להחליט כבר מה אני רוצה. מסקנה/ציטוט שבועי: ציטוט שממש הצחיק אותי, לא זוכרת בכלל מאיפה הוא
"מה שלא הולך בכח הולך ביותר כח"

למעלה