סוגשל דיון..

PrincesSnoWhite

New member
../images/Emo202.gifסוגשל דיון..

טוב אז אני יודעת שרובנו כאן רואים את הסדרה בקצב ארה"ב, מה שאומר שלרובנו יש את הפרקים של GG במחשב. השאלה היא, אתם מתכננים לקנות את ה-DVD? או שאתם מסתפקים במה שיש לכם על המחשב / באינטרנט / בטלוויזיה?

PrincesSnoWhite

New member
נראה לי../images/Emo12.gif

אני מזמינה אותו בהזמנה מוקדמת מארה"ב, אבל אני מאמינה שגם יימכרו אותו בארץ.

Robin Sparkles

New member
לא רוצה לאכזב או משו..אבל אל תאמיני.

אני מחכה שיהיה דיוידי של "איך פגשתי את אמא" כבר שנתיים. כבר מזמן הפסקתי לחכות..

Robin Sparkles

New member
זה יחזור בתחילת השנה הבאה..

אחרי שהעונה הרביעית כבר תתחיל בארה"ב. אני בכל מקרה לא רואה בקצב של יס (עם סדרה כזאת למי יש סבלנות?!). ודרך אגב,מיום ראשון הקרבו יהיהו שידורים חוזרים מתחילת העונה הראשונה!! חח איך אני מתלהבת מזה וראיתי כל פרק איזה 10000000000 פעמים ויש לי אותם

LizLiz13

New member
אני אישית

רואה את הפרקים אונליין ולא מורידה... בכל מקרה, אם ייצא הדיוידי אני לא חושבת שאני אקנה... הפרקים לא שווים את הכסף... הסדרה (לדעתי) היא יותר מסוג שאפשר לראות רק פעם אחת... מקסימום שתיים, אם עבר הרבה זמן ושוכחים את כל ההפתעות וזה..

SShaii

New member
בהתחלה ראיתי בטלוויזיה :) ואז היה נמאס

לי לחכות כל שבוע לפרק D: , אז הורדתי.. (וכבר מחקתי :) ואני לא אקנה את הDVD כי לא נראה לי שאני ארצה לראות את הסדרה שוב (כילו את העונה הראשונה :).. בערך כמו שליז אמרה..

Robin Sparkles

New member
אה וגם את הדיוידי יגיע לארץ

אני לא אקנה אותו כי זה לא סיטקום (כמו חברים למשל) שאפשר לבחור לראות פרק כלשהו סתם ככה כי יש המשך מסוים ואי אפשר לדלג על פרקים.. בקיצור,אני מקווה שמישהו הבין מה כתבתי..

LizLiz13

New member
הבנתי... נראה לי

התכוונת שחייבים לראות את הסדרה בהמשכים ולא כמו חברים שאפשר לראות סתם פרק רנדומלי?

SShaii

New member
אני הבנתי :)

סתם חשבתי עכשיו על "שנות ה70" חח ותמיד חשבתי שזה סיטקום, אבל זה לא D:

PrincesSnoWhite

New member
אני ממש בשוק מכם../images/Emo12.gif

הייתי בטוחה שכולם פה יגידו שברור שהם רוצים את הDVD חחח.. מצחיקים! ולא לראות את אותו פרק יותר מפעם 1? וואי ווואי פרקים בגוסיפ שממש אהבתי ראיתי גם 70 פעם חחח.. ואני אישית קונה DVD של סדרות שאני אוהבת [חברים, ורוניקה מארס
והOC] כי זה סדרות שאני אוהבת ואני רוצה שיישאר לי משהו מהם אחרי שהן ייגמרו.

korely

New member
דיוידי של כל העונה הראשונה??

איפה?מתי?אני ככ"קונה אותו.... דא" גם אני ככה -אני רואה את גוסיפ 3פעמים בשבוע-אותו פרק חחחח הדיוידי כבר היגיע?

PrincesSnoWhite

New member
הוא יוצא ב-19 באוגוסט בארה"ב.

אני מאמינה שהוא יגיע לארץ, ואם לא תמיד יש את איביי..

SShaii

New member
תכלס גם אני הייתי קונה (ואקנה) DVD של סדרות

שאני אוהבת (חברים, מגרש ביתי) אבל כנראה שאני לא אוהבת את גוסיפ גירל עד כדי כך! D: טוב הייתה רק עונה אחת, אז נראה :)

למעלה