סקר !!!

ZeusMan

New member
../images/Emo202.gif סקר !!!

* אם אין אפשרות שמאפיינת אתכם, כיתבו במקום "אחר" את תשובתכם האישית... צבעי הרגאיי בשבילי הם :
א. צהוב, ירוק, אדום. ב. ירוק, שחור, צהוב. ג. כחול, לבן. ד. אחר. שון פול בשבילי הוא :
א. אחד מאמני הדנסהול הטובים ביותר. ב. מבזה את המיקצוע. ג. חביב ולא יותר מזה. ד. אחר. פטוואה בשבילי היא :
א. שפה שלעיתים יוצא לי להשתמש במילים ממנה בחיי היום יום. ב. פט.. מה !? מה זה בכלל ? ג. שפה נחמדה, אבל רק מי שמיתלהב משתמשים בה. ד. אחר. רגאיי ישראלי בשבילי הוא :
א. תומר יוסף. ב. התקווה 6. ג. סילברדון. ד. אחר. רוטס פאונדיישן רגאיי בשבילי זה :
א. בוב מארלי. ב. מגוון רחב של מוזיקה מדהימה שמתאים לי בכל מקום שאני נמצא בו. ג. מוזיקת רקע. ד. אחר. הכי כייף מסיבת רגאיי ב :
א. חוף הים. ב. מועדון. ג. קיבוץ. ד. אחר. רגאיי בשבילי זה :
א. דרך חיים. ב. מסיבה פעם בחודש. ג. חלק מהחיים. ד. אחר. אני שומע :
א. הכל, מסוקה עד דאב דרך דנסהול וקונשס. ב. רק פאונדיישן. ג. פאונדיישן וניו רוטס (קונשס) וקצת מז'אנרים אחרים. ד. אחר. הכי מאפיין רגאיי בשבילי זה :
א. מקצב התופים. ב. הבאס. ג. השירה. ד. האחר. ראסטות בשבילי זה :
א. למתלהבים בלבד. ב. יש לי, יהיה לי או היה לי. ג. נחמד לראות על אחרים אבל לא בשבילי. ד. אחר. הזמן שאני משקיע ברגאיי (שומע,מבצע,מדבר...) :
א. 24 שעות ביממה. ב. 12 שעות ביממה. ג. פעם בכמה ימים. ד. אחר. פורום רגאיי תפוז בשבילי הוא :
א. מקור אינפורמציה טוב. ב. בית חם. ג. מקום שאני מבקר מידי פעם. ד. אחר. בהצלחה

fleaboy

New member
ביג אפ

צבעי הרגאיי בשבילי הם : א. צהוב, ירוק, אדום. שון פול בשבילי הוא : ג. חביב ולא יותר מזה. פטוואה בשבילי היא : ד. אחר: שפה ממש נחמדה שגם לאט לאט אני מבין אותה יותר ויותר רגאיי ישראלי בשבילי הוא : ד. אחר: רגאיי ישראלי זה הבית הזה, זה הוייבס שיש רק פה. זה לא להקה מסויימת או אמן מסויים... רוטס פאונדיישן רגאיי בשבילי זה : ב. מגוון רחב של מוזיקה מדהימה שמתאים לי בכל מקום שאני נמצא בו. הכי כייף מסיבת רגאיי ב : ד. אחר: כל מקום פתוח עם וייב טוב מתקבל בברכה רגאיי בשבילי זה : א. דרך חיים. אני שומע : ג. פאונדיישן וניו רוטס (קונשס) וקצת מז'אנרים אחרים. הכי מאפיין רגאיי בשבילי זה : ב. הבאס. ראסטות בשבילי זה : ד. אחר: זה לא הדבר הזה שעל הראש, אלא האמונה שבלב. הזמן שאני משקיע ברגאיי (שומע,מבצע,מדבר...) : ב. 12 שעות ביממה. פורום רגאיי תפוז בשבילי הוא : ד. אחר: מקור אינפורמציה טוב, בית חם, ומקום שאני מבקר מידי פעם.

RastaTzlila

New member
בום :)

צבעי הרגאיי בשבילי הם אדום צהוב ירוק :) שון פול הוא אחד מאומני הדאנסהול הטובים. פטואה בשבילי היא שפה שיותצא לי לפעמים להשתמש במילים ממנה ביום יום :) *רגאיי ישראלי בשבילי, הוא רגאיי בעברית עם מסרים חיובים וגוד ויבס כמו שהישראלחיים יודעים לתת :) כל שנאמר לעיל הוא לוקח חלק בזה :) *רוטס פאונדייש'ן רגאיי בשבילי זה מגוון רחב של מוזיקה מדהימה שמתאימה לי בכל מקום שאני אמצא בו :) *הכי כייף זה מסיבת רגאיי, לא משנה איפה היא תהיה העיקר האוירה החיובית, המוסיקה הטובה והאנשים היפים עם האנרגיות שלא נגמרות :) *רגאיי בשבילי זו דרך חיים :) *הכי מאפיין רגאיי בשבילי זה השילוב של מקצב התופים עם הבאס ועם השירה והמלל והמסרים הייחודיים :) ולכן כל התשובות נכונות לגביי :) *ראסטות מבחינתי הן סממן חיצוני למשו שנמצא בפנים. וגם אני בעלת כאיילו. *הזמן שאני משקיעה ברגאיי הוא 24 שעות ביממה. זה אחד מתחומי העניין החביבים עליי :) *פורום רגאיי בשבילי הוא- כל התשובות נכונות שוב :) אני אוהבת להסתובב כאן בין השרשורים ואתם כולכם אנשים נהדרים, עם חלקכם גם יש לי היכרות יותר מעמיקה ועם חלקכם פחות, אבל אני מניחה שכולם כאן אנשים מקסימים :) וזה אחלה של פתיל הייתי חייבת לציין :) צליל :)

התשובות שלי--->>>

צבעי הרגאיי בשבילי הם: ירוק צהוב אדום. ג'אן פול בשבילי הוא: חביב ולא יותר מזה (חוץ מאיזה שתיים שלוש יציאות טובות) פטואה בשבילי היא: שפה שוואלה יוצא לי להשתמש בה לפעמים בחיי היום יום. רגאיי ישראלי בשבילי הוא: התקווה 6, יוניטי סאונד וכו'.. רוטס פאונדיישן רגאיי בשבילי זה: מגוון רחב של מוזיקה מדהימה שמתאימה לי בכל מקום או מצב. הכי כיף מסיבת רגאיי ב: קיבוצים, חוות, חוף הים, חושות וכו'.. רגאי בשבילי זה: חלק מהחיים. אני שומעת: מסוקה ודאב עד לרגאמפין ודאנסהול. רגאיי בשבילי זה: מקצב התופים עם הבאס עם השירה חח. ראסטות בשבילי זה: קשרים בשיער (חח סתם), אממ.. היו לי כמה פעמים ואולי בעתיד יהיו שוב :) הזמן שאני משקיעה ברגאיי : ישנה/קמה עם רגאיי, בעבודה שומעת רגאיי במסיבות- נראה לי 24 שעות. פורום רגאיי תפוז בשבילי הוא: בית חם שנותן לי ולשאר החבר'ה אינפורמציה טובה (גם לגבי מסיבות). שיהיה לכולם יום מקסים מלא בהפתעות טובות :) -כשף!

עונה.

צבעי הרגאיי בשבילי הם: צהוב, ירוק, אדום. שון פול בשבילי הוא: אמן דנסהול לא רע בכלל. פטאווה בשבילי היא: שפה שהייתי רוצה לדעת הרבה-הרבה יותר טוב. רגאיי ישראלי בשבילי הוא: תומר יוסף, התקווה 6, סילברדון ועוד המון אמנים נוספים וקהל חם. רוטס פאונדיישן רגאיי בשבילי זה: בוב מארלי, אבל גם המון נוספים. הכי כייף מסיבת רגאיי ב: אוי, שלושתם. רגאיי בשבילי זה: חלק מהחיים. אני שומע: הכל [ממה שאני מכירה, כן? זה לא אומר שאני מכירה הכל
] הכי מאפיין רגאיי בשבילי זה: הכל ביחד. ראסטות בשבילי זה: התלבטות ענקית.. הזמן שאני משקיעה ברגאיי (שומע, מבצע, מדבר...): נראה לי שעה-שעתיים ככה ביום.. לפעמים פחות לפעמים טיפה יותר. פורום רגאיי תפוז בשבילי הוא: מקור אינפורמציה מעולה.. בתוספת וייבים מעולים.

ZeusMan

New member
M'WA

צבעי הרגאיי בשבילי הם : ירוק, שחור, צהוב... אין מה לעשות, הצבעים של ג'מייקה הם סימול הרגאיי בשבילי. שון פול בשבילי הוא : אחד מאמני הדנסהול הטובים ביותר. פטוואה בשבילי היא : שפה שלעיתים יוצא לי להשתמש במילים ממנה בחיי היום יום. רגאיי ישראלי בשבילי הוא : מה שהיה בקולטורה בערב ההתרמה... רוטס פאונדיישן רגאיי בשבילי זה : מגוון רחב של מוזיקה מדהימה שמתאים לי בכל מקום שאני נמצא בו. הכי כייף מסיבת רגאיי ב : בטבע. רגאיי בשבילי זה : חלק רחב מהחיים. אני שומע : פאונדיישן וניו רוטס (קונשס) וקצת מז'אנרים אחרים, כאלו יותר וכאלו פחות הכי מאפיין רגאיי בשבילי זה : מקצב התופים. ראסטות בשבילי זה : יש לי אחדים, אולי יום אחד מיניינם יגדל. הזמן שאני משקיע ברגאיי (שומע,מבצע,מדבר...) : פלוס מינוס 12 שעות ביממה. פורום רגאיי תפוז בשבילי הוא : בית חם.

Dtiup

New member
../images/Emo79.gif

אם אין אפשרות שמאפיינת אתכם, כיתבו במקום "אחר" את תשובתכם האישית... צבעי הרגאיי בשבילי הם : א. צהוב, ירוק, אדום. שון פול בשבילי הוא : . ב. מבזה את המיקצוע. פטוואה בשבילי היא : א. שפה שלעיתים יוצא לי להשתמש במילים ממנה בחיי היום יום. רגאיי ישראלי בשבילי הוא : א. תומר יוסף. רוטס פאונדיישן רגאיי בשבילי זה : א. בוב מארלי. הכי כייף מסיבת רגאיי ב : ד. לא משנה=) רגאיי בשבילי זה : א. דרך חיים. . אני שומע : א. הכל, מסוקה עד דאב דרך דנסהול וקונשס. הכי מאפיין רגאיי בשבילי זה : א. מקצב התופים. ראסטות בשבילי זה : ד. מה שמאפיין אותי. הזמן שאני משקיע ברגאיי (שומע,מבצע,מדבר...) : ד. יותר מ 12 שעות ביממה. פורום רגאיי תפוז בשבילי הוא : ב. בית חם.

Carcass

New member
..

צבעים: ירוק שחור צהוב ז'אן פול: אחר - הוא יותר מדי ממוסחר לטעמי,אבל יש לו כמה יציאות טובות פטוואה : אחר - שפה שהייתי רוצה ללמוד איך באמת מדברים איתה רוטס פאונדיישן: מגוון רחב של מוזיקה מדהימה שמתאימה לי בכל מקום הכי כיף: מסיבה,לא משנה איפה רגאי: אחר - פשוט המוזיקה המעודפת עליי אני שומע: פאונדיישן וניו רוטס וקצת מכל ז'אנר אחר הכי מאפיין: הכל,גם התופים גם השירה,גם הליריקה ראסטות: משהו שאני יעשה(אחרי השחרור) זמן: כל זמן פנוי שיש לי לשמוע מוזיקה,אני שומע רגאי פורום תפוז: אחר - אחלה פורום שהוא גם מקום אינפורמציה טוב בנוסף

FreestyleBoy

New member
אני עונה!

צבעי הרגאיי בשבילי הם : א. צהוב, ירוק, אדום. שון פול בשבילי הוא : א. אחד מאמני הדנסהול הטובים ביותר. פטוואה בשבילי היא : א. שפה שלעיתים יוצא לי להשתמש במילים ממנה בחיי היום יום. רגאיי ישראלי בשבילי הוא : ד. אחר. רוטס פאונדיישן רגאיי בשבילי זה : א. בוב מארלי. הכי כייף מסיבת רגאיי ב : א. חוף הים. רגאיי בשבילי זה : ד. אחר. אני שומע : ב. רק פאונדיישן. הכי מאפיין רגאיי בשבילי זה : א. מקצב התופים. ראסטות בשבילי זה : ג. נחמד לראות על אחרים אבל לא בשבילי. הזמן שאני משקיע ברגאיי (שומע,מבצע,מדבר...) : ד. אחר. שעה ביום פורום רגאיי תפוז בשבילי הוא : א. מקור אינפורמציה טוב.

Grand Master G

New member
רק כי רואים שאתה משקיע!

צבעי הרגאיי בשבילי הם : א. צהוב, ירוק, אדום. שון פול בשבילי הוא : א. אחד מאמני הדנסהול הטובים ביותר. פטוואה בשבילי היא : א. שפה שלעיתים יוצא לי להשתמש במילים ממנה בחיי היום יום. רגאיי ישראלי בשבילי הוא : א. תומר יוסף. רוטס פאונדיישן רגאיי בשבילי זה : ב. מגוון רחב של מוזיקה מדהימה שמתאים לי בכל מקום שאני נמצא בו. הכי כייף מסיבת רגאיי ב : א. חוף הים. רגאיי בשבילי זה : ג. חלק מהחיים. אני שומע : ד. אחר - בעיקר דאנסהאל וקונשנס הכי מאפיין רגאיי בשבילי זה : ג. השירה. ראסטות בשבילי זה : ג. נחמד לראות על אחרים אבל לא בשבילי. הזמן שאני משקיע ברגאיי (שומע,מבצע,מדבר...) : ד. אחר - בעיקר מפיץ לאנשים שלא גילו את המוזיקה הזאת.. פורום רגאיי תפוז בשבילי הוא : א. מקור אינפורמציה טוב.

kacha

New member
יום יבוא ואתה תהיה מנהל :)

צבעיי הרגאיי בשבילי : צהוב אדום ירוק ושחור... הצהוב ירוק אדום גם בגלל שזה השתרש וזה חלק בלתי נפרד כמעט והשחור, כי רגאיי בא לי גם יחסית הרבה בזמנים שחורים משהו (בנאלי איי?:)) וגם כי אמא סרגה לי היום כובע צבר שכזה מהצבעים הנ"ל לבקשתי :) שון פול בשבילי : התשובה המתבקשת: מעפן אבל לא שמעתי מספיק בשביל לשפוט. פטוואה בשבילי זה: בומבווקלאט. רגאיי ישראלי בשבילי זה: אין לי באמת מישהו אחד שמצליח לקלוע להגדרה הזו מבחינתי, ולא בא לי להתחיל למנות את המי ומי. כך שאני אסכם את זה בכך שרגאיי ישראלי זה נהדר! :) רוטס פאונדיישן רגאיי בשבילי זה: מוזיקת רקע. הכי כיף מסיבת רגאיי ב: טבע! ראסטה ליון כבוד :) אני שומע בעיקר: דאב דאב דאב! וגם רוטס/דאנסהאל למינהם. בעיקר כשזה בעברית. אין כמו העברית מבחינתי. היא הולכת פשוט טוב במוזיקה לטעמי :) הכי מאפיין רגאיי בשבילי זה: הסאטלה!הבאסססס! הכלים האפריקאים היחודיים! אבל כשזה מגיע לדאב אז הבאס הבאס באס באס!!!! :) ראסטות בשבילי זה: טבעי זה הכי אחי :) סתם יש לי . הזמן שאני משקיע ברגאיי: יוצא שמדי יום. פורום רגאיי בתפוז בשבילי הוא: בעיקר עוד פורום שאני יכול לזהם בזיוני השכל שלי. :) וגם מקור אינפורמציה לא רע. זאוס , ריספקט יא בנאדם :)

התשובות שלי:

צבעי הרגאיי בשבילי הם : א. צהוב, ירוק, אדום. שון פול בשבילי הוא : ד. אחר: זמר מעולה, מקצוען, שיודע לעשות מוזיקה שמוכרת. פטוואה בשבילי היא : ד. אחר: שפה עם מבטא מצחיק שאני אוהב לחכות רגאיי ישראלי בשבילי הוא : ד. אחר: איאם, פישי. רוטס פאונדיישן רגאיי בשבילי זה : ב. מגוון רחב של מוזיקה מדהימה שמתאים לי בכל מקום שאני נמצא בו. הכי כייף מסיבת רגאיי ב : א. חוף הים. רגאיי בשבילי זה : ג. חלק מהחיים. אני שומע : א. הכל, מסוקה עד דאב דרך דנסהול וקונשס. הכי מאפיין רגאיי בשבילי זה : ב. הבאס. ראסטות בשבילי זה : ב. יש לי, יהיה לי או היה לי. הזמן שאני משקיע ברגאיי (שומע,מבצע,מדבר...) : ד. אחר: 4-6 שעות ביממה. פורום רגאיי תפוז בשבילי הוא : ג. מקום שאני מבקר מידי פעם.

ZeusMan

New member
תודה לכל...

המשתתפים, המחמיאים, המעמיקים ולאל שבשמיים... עד כה, זה ניראה נחמד...

טובא

New member
התשובות שלי

צבעי הרגאיי בשבילי הם : כל הצבעים-רגאיי זאת מוזיקה גלובלית ולכן אני חושב שלא נכון לתחם אותה לצבעים מסויימים שון פול בשבילי הוא :אחד מאמני הדנסהול הטובים ביותר פטוואה בשבילי היא : שפה שלעיתים יוצא לי להשתמש במילים ממנה בחיי היום יום רגאיי ישראלי בשבילי הוא :כל מי שעושה רגאיי בארץ ועושה את זה מאהבה אמיתית למוזיקה רוטס פאונדיישן רגאיי בשבילי זה :מגוון רחב של מוזיקה מדהימה שמתאים לי בכול מקום שאני נמצא בו הכי כייף מסיבת רגאיי ב : מועדון רגאיי בשבילי זה :דרך חיים אני שומע :הכל, מסוקה עד דאב דרך דנאסהל וקנשס הכי מאפיין רגאיי בשבילי זה :הוויב'ס ראסטות בשבילי זה :משהו שהיה לי פעם (ממש לתקופה קצרה)ואולי יהיה לי שוב מתיי שהוא... הזמן שאני משקיע ברגאיי (שומע,מבצע,מדבר...) :24 שעות ביממה פורום רגאיי תפוז בשבילי הוא :מקום שמאוד היה חסר לקהילת הרגאיי בארץ

האיש 3

New member
התשובות שלי קצת באיחור

צבעי הרגאיי בשבילי - ירוק שחור וצהוב. שון פול- פחות מחביב פטואה- אחות השפות שאני יותר אם לא הכי רוצה לדעת טוב. יודע ביטויים מילים ספורות. רגאיי ישראלי - התקווה 6. אין פשוט על מה שהם עושים לי שם בפנים. רוטס פאונדיישן- איך אני יכול להגיד משהו אחר מבוב מארלי. האיש שהתחיל הכל ומגיע לו את כל ההערכה על זה. מסיבת רגאיי- חוף ים, טבע, כל מקום שאפשר לראות את הכוכבים :) רגאיי בשבילי זה.. - אמונה אני שומע- בעיקר רוטס ודאנסהול מאפיין רגאיי בשבילי - השירה ראסטות בשבילי- שלב של המאמינים לקחת את זה עוד צעד אחד קדימה. אבל לא חובה בכלל. הזמן שאני משקיע- שעה שעתיים שלוש .. פורום- כרגע לצערי רק מקום שאני מבקר בו מידי פעם אבל אני משתדל להפוך את זה לקצת יותר.

למעלה