קולנוע "גיל" כפר סבא

../images/Emo202.gifקולנוע "גיל" כפר סבא../images/Emo222.gif

מה דעתכם על הקולנוע שלנו? מה דעתכם על הסרטים שמגיעים? המחירים ומה שמציעים לנו בתמורה? אשמח לשמוע, ליאור.

ShaniNaor

New member
למען האמת....

יש לי המון מה לומר על הקולנוע שלנו. אני חושבת שהקולנוע שבקניון שוכר רק את הסרטים המפורסמים והמיוחצנים ולא שוכר גם סרטים פחות ידועים (ולפעמים יותר איכותיים.) מה גם, שהייתי בקולנוע ביום שבת, והייתי מזועזעת על העלייה של המחירים. פעם אחת לקולנוע גומר לי את כל הכסף, זה היה נורא. 14 שקל לכוס קולה?! למה מה קרה? הגזימו. אוי אבל זה היה נורא נחמד לפרוק את זה :) חחחחח איזה כיף P:

Super Chuly

New member
אני טוענת ש...

פתיחת משהו כמו סינמטק, ולהקרין בו לא רק סרטים אמריקאיים, אלא גם נאמר, סרטים זרים, תצליח מאוד. לטעמי יש אנשים רבים שמעוניינים בנושאים כאלה. הדבר היחיד שמונע את זה, וגם מונע מהרבה מאוד אנשים בכלל לראות קולנוע בכפ"ס זה המחירים המוגזמים לכרטיס... ליהי :)

AYELET1

New member
היה דבר כזה בכפ"ס

קולנוע עמל סרטים איכותיים (בד"כ) בצד קולנוע גיל בקניון בכל פעם שהייתי מגיעה לשם, זו היתה כמעט הקרנה פרטית...

ba r2 0 1 0

New member
../images/Emo45.gif

האמת לסרטים יש לי פחות טענות.... הם לא יכולים להקרין הרבה סרטים... אבל אולי באמת מדיי פעם יכולים להביא משהו פחות מוכר.... סה"כ הכל בסדר חוץ מהמחירים שבאמת מוגזמים...

דעתי בנושא..../images/Emo85.gif

הסרטים מצוינים! אין מה להגיד על הקולנוע במבחינת בחירת הסרטים.... אבל גדול!! המחיר לכרטיס!!!לאן הגענו!? ופופקורן,שתיה |:.. אם היה צריך לדרג את הקולנוע שלנו מ1-10 ההיתי נותן לו 7.5

כלפי קולנוע גיל אין לי טענות, אבל..

קולנוע גיל עושה את עבודתו. כצפוי מקולנוע שנמצא בתוך קניון. הוא כמובן מייצג בעיקר את תרבות המיינסטרים, את הסרטים הפופולאריים והמוכרים. אני מאוד אוהב סרטים כאלו, אבל כיום בכפר סבא (לאחר שסגרו את קולנוע עמל) אין כבר אלטרנטיבה. וזה הדבר שהכי חסר לי בקולנוע גיל. אין לו מתחרים. ובלי מתחרים אין אפשרות לקיים תרבות מיינסטרים כמו שצריך. ושלא נתחיל לדבר על תרבות אלטרנטיבית ("איכותית") למיינסטרים...

דעתי היא...

נראה לי שהקולנוע הוא בסדר חוץ מזה שהוא לא מוסדר לנכים!!הסרטים בסדר אבל המחירים הם בשמיים!!!! אני עושה חרם על בית הקולנוע בכפר סבא וכבר שנה ומשהו אולי שנתיים אני לא הולכתי לסרט(בסרט האחרון שראיתי זה מטריקס 2).למרות שאין לי בעיה של כסף(טפו טפו טפו) אני פשוט לוקח סרטים בDVD (שזה גם יותר זול וגם אפשר לראות אותם יותר פעמיים) שבת שלום אמיר

למעלה