TOP 5IVE

Carcass

New member
../images/Emo202.gifTOP 5IVE

האאא אז מה חמשת הצ'ונים שעשו לכם את השבוע האחרון?

Carcass

New member
שאווה אבויה,

Movado - Inna Di Car Back על הוורק אאוט רידים. Vybz Kartel - Million By A Morning,על הtiger balm של קורליאון,מונגה יושב חזק גם שם. Vybz Kartel - Broad Daylight,אין כל כך מה להציג,צ'ון ענק,על ה day break. Buju Banton - People Dem A Bawl,על ה shoot out..אחח בוג'ו בוג'ו... - "mi nuh gangsta,rasta a mi sponsa" לפנים. תגידו,מה לעזעזל ההבדל בין המישן לשוט אאוט???? אותו בומבוקלאט רידים. Bush Man - Born Fi Di Ting על הDat Mi Seh Riddim,אמנם יושבים על הרידים כמה אמני דאנסהול מכובדים (דלי ראנקס,קפלטון,אלאפנט - טורבולנס) אבל כה בוש מאן מגיע ובמילים אחרות אומר לכולם "תם ילדים",והכל בסטריקלי גוד וייבז,אני עף על הצ'ון הזה כה.. שיהיה אחלה סופ'ש !

S t o l a

New member
שאלה

מאיפה אתם מורידים את המוזיקה שלכם? וואלה חזרתי והאימיול כבר לא אותו אימיול... לא מוצאים כלום והוא לא זז... איזה תכנה עכשיו הולכת? תודה! ונתראה בערב, קומפורט לפנים.

Carcass

New member
האימיול על הפנים אחי כבר המון זמן..

טורנט\סולסיק.

שלי (ויש גם לינקים להורדה אז כנסו)

אז סוף סוף אחרי תקופה ממושכת בה לא היה לי בקביעות אינטרנט בבית, קניתי לפ טופ חדש ואני דואג להזרים אליו מוזיקה בכל רגע נתון.... הנה הטיונים שלי, קצת פאונדיישן וקצת brand new: 1. טיון שכמה שהוא ישן ככה הוא ענק, The Lyrics-Like Dirt. זה אמנם יכול להישמע כמו איזה שיר היפ-הופ במועדונים של ערסים, אבל מדובר בסטודיו וואן fe real, ותקשיבו טוב טוב למילים שלו, כי יש כאן מסר חשוב. מוקדש לכל הגברים שנשים עושים להן צרות. 2. Michigan and Smily-Jah a Di Creator - טיון ענק ביותר של הצמד הבלתי מנוצח ואחד הטובים בהיסטוריה של הרגאיי, אם לא ה-.... 3. Jah Cure-Journey - קרדיט לאלעד על שלושת ההמלצות הבאות. טיון הנושא של הרידים הנושא את שמו. אני חושב שג'ה קיור היה נשמע טוב יותר מאחורי הסורגים...
4. Buju Banton-Model Inna Dance-על הניינטיז רידים החדש. בוג'ו פשוט לא נותן לך את האפשרות להפסיק לזוז כששומעים את הטיון הזה, ואני יכול רק לדמיין מה זה עושה לבנות ביארד... 5. Bushman-Born Fi Di ting-אלעד אמר לי שעל הDat Mi Seh רידים החדש, כל אחד נותן קטע חביב, ואז בוש מאן מתיישב ומראה לכולם מי המלך האמיתי. מה אני אגיד לכם, כשלאעד צודק הוא צודק.... ונותר לי רק להצטרף להמלצה שלו ולצאת לא מקורי

Gouzita

New member
../images/Emo11.gifMine

Vybz Kartel- Dandy Shandy -unfinished business riddim Vybz Kartel- Weh Dat Fah - Self Defence Riddim Vybz Kartel- Life Sweet יש גם את הרמיקס של זה עם lil wayne שזה נחמד ולא רע בכלל... Aidonia- Hundred Stab- Daggering Riddim ward 21 - dagga morning t.o.k - peppa dem - Trenches Riddim Munga- Knocking Like A Hammer- Stimulant Riddim גם Alain- Spin MI Bay-C feat. Tony Matterhorn, Sami T, Cutty -Wave Benny Hill Riddim- הכי מגניב שיש : 1. Sample - Kotch 2. Leftside - Cowboy 3. Leftside - I Love You 4. Timberlee - Heels 5. Lady Saw - Jealous 6. Shano - U Lele 7. Elephant Man - No Tikkle Kiprich - Gal Clown -Dunng A Town Riddim Busy Signal feat. Alborosie – Murderer מהאלבום החדש של ביזי loaded Bounty Killer - Kill Dem All אין מילים! Black Jack Riddim: איכשהו הרידם הזה נפל בין הכיסאות.. מעולה. Sizzla - Chat Up Dem Mouth הטוב ביותר על הרידם Vybz Kartel - Various Guns Bounty Killer - Judas לא יודעת מה עוד.. זרמו

xXx Shiraz xXx

New member
גם בעיניי הבלאק ג'ק מעולה

אבל משום מה אין לי את סיזלה עליו ! תודה על הרקומנדיישן סיס

אם הייתה מלחמה הייתה סוגרת חודש...

ואם לא הייתה מלחמה, לא היו מחייבים אותי ללכת עם האות הכי מכוער בתולדות צה"ל. והייתי משתחרר עוד חודש...

Carcass

New member
רוצה עוד אות כזה מתנה? :)

אלוהים יודע למה שלחו לי את זה,ישבתי ועשיתי פאפים בבית כל המלחמה..

K C

New member
5

Outkast - Liberation סי-לו ו-אריקה באדו.אין מילים Dead Prez - Behind Enemy Lines Mavado - Brown Bottle Mavado - last night Jah Cure - Ghetto Life

ב ז ו ק ה

New member
Top 5IVE - מיוחד ליום כיפור

Anthony B - Raid the Barn Sizzla - Praise Jah Buju Banton - Hills and Valleys Capelton - Jah Jah City עמיר בניון - רציתי להיות

למעלה