היום ב-
אנשים

../images/Emo203.gifהיום ב-../images/Emo43.gif אנשים../images/Emo141.gif

מצעד נבחרי השנה: כל סלב שמכבד את עצמו מצא דרך מקורית להשתחל למצעד "נבחרי השנה" היוקרתי מבית היוצר של ראש 1. הם רבו, נפרדו ואפילו התחתנו, רק כדי שתצביעו עבורם. אז למה אתם מחכים? http://www.tapuz.co.il/rosh1/year
טובים בעיצוב? ממתינים בציפייה לשנה החדשה? רוצים לזכות בפרסים? פורום מחשבים ואינטרנט מזמין אתכם לעצב לפורום ברכת שנה טובה ואולי לזכות בפרסים! כל הפרטים בפנים: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=99&msgid=85217960
התגעגעתם לכדור הפחוס? בפורום פוטבול אמריקאי פותחים עונה של משחקים, תחרויות ושידורים, ומזמינים אתכם לקחת חלק בפעילויות. אל תפספסו את יריית הפתיחה! http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1095&msgid=85216871
Flix לסיום: יום קשה - סרט קצר על "המצב" http://www.flix.co.il/showVideo.asp?m=964616

rocket

New member
היי ../images/Emo13.gif שאלה -

(נראה לי פעם ראשונה שאני כותבת כאן בפורום ^^) בכל מקרה, רציתי לשאול : ל yoshiki מ x-japan יש שיר שהוא הקליט שנקרא virginity הוא מאוד מיוחד ומקורי ואני מאוד אוהבת אותו. השאלה שלי היא .. מישהו יודע מה הסיפור של השיר הזה? הוא ניסה קריירת סולו? זה משהו חד פעמי?

oracle

New member
ברוכה הבאה!!! ^_^ ../images/Emo24.gif

האמת, זה מצדיק פתיחת כתום... P= בקשר ליושיקי - השיר הזה שייך לפרוייקט משותף שלו ושל Tetsuya Komuro מהלהקה GLOBE שנקרא V2. אחרי Xjapan (והאמת שגם תוך כדי~~) יושיקי עשה ה-מ-ו-ן דברים, כולל הפרוייקט הזה, ועוד הרבה שיתופי פעולה עם אמנים שונים. לאחרונה הוא הכריז שהוא הולך לכתוב ולהקליט כמה שירים עם Gackt *__*
Yoshiki had experimented with many artists. He had produced some songs with Roger Taylor, the former drummer of Queen and they produced the songs Foreign Sand and Final Destination. Yoshiki also produced The Eternal Melody album with George Martin, the producer of The Beatles. Eternal Melody was the orchestral version of many X songs, and it was an awesome album. Thank God he's now working on the Eternal Melody II. Yoshiki had some projects with Tetsuya Komuro, the founder of GLOBE and they formed V2. They produced some songs, Eyes of Venus and Virginity and they are great songs! Yoshiki and Tetsuya both made the songs and played the piano. Apart from producing Glay, Shoko Kitano and Dir en Grey, Yoshiki also had done a song with Saijo Hideki and produced several other foreign artists under ERI. The latest of his experiments was him joining the trance band, GLOBE. Yoshiki who was a friend of Tetsuya Komuro said that he enjoyed the company of GLOBE and he accepted the offer to join GLOBE straight away. Yoshiki wrote the song Seize the Light for Globe and, even though the sound was so trance, I can find a hint of Yoshiki in the song.​

Keitarou

New member
באמת?!!?

שותפות עם גאקט?! וואו.. מעניין מי ישתלט על מי שם.. ^^; מממ.. בכל מקרה יהיה מעניין.. =)

oracle

New member
כן, הוא הכריז על זה

בג'פאן אקספו האחרון שהיה בצרפת או משו... זה חלק מפרוייקט של שיתופי פעולה עם כל מיני אמנים שהוא הולך לעשות.. באמת יהיה מעניין מי ישתלט כי שניהם כאלה פרפקציוניסטיים.. למרות שזה לא פעם ראשונה שלהם - הם כבר הקליטו פעם ביחד שיר של גאקט - Leeca~~~

Keitarou

New member
מממממ... אני לא מת עליו...

שניהם לפעמים נכנסים למצב של אובד דרמטיות מטורף משולב בקיטש פיכסי... לדוגמא כל הקטע הזה של התיפוף שיושיקי עושה שנורא קשה לו בלאסט לייב.. עם המים שנופלים מלמעלה ושהוא די מתומטט שם בסוף ואצל גאקט יש את הנפילות המתוכננות שלו מהבמה (יש גם את הלא מתוכננת!! D= ) קיצר.. לחוד אפשר לשרוד את זה וזה יוצא לא רע לפעמים.. אבל ביחד נראה לי שהם פשוט לוקחים את זה רחוק מדי... נה, אני מניח שנחכה ונראה מה הם יעשו הפעם.. =)

Nora Shu

New member
מה זה?

מיטל שלחה לי קליפ של קודה קומי [קליפ מוזר לאללה. וטף, ילדה.] ואם תצליחו להסב את מבטכם הרחק מהדבר שהוא קודה קומי, אז תבחינו למטה בשורה עוברת עם לינק לאתר עם סיומת ישראלית. ניסיתי למצוא את האתר אבל לא הלך לי. אני סתם בקטע וטף כרגע. כלומר, באמת. וטף. XDDD

nadav1232

New member
קליפ 1-2 לא אומר כלום עליה XD

כן, קליפ מוזר אבל בטח רצו לקשר את זה עם המילים של השיר, לא? חוץ מזה אני מתייחס יותר לשירים..

Nora Shu

New member
Oם?

זה לא קשור למילים או משהו; נדמה לי שמי שהעלה את זה עשה לזה ריפ מאיזה אתר או משהו כי כתוב שהתקופת ניסיון של הנגן שלו הסתיימה ואם הוא רוצה לחדש אותו אז שיפנה לאתר moonlight.co.il. זה סתם בידר אותי + XD

איך יודעים כששומעים מוסיקה איכותית?

כשאתם בשאנטי של שבת בבוקר, שמים את Ningyo Hime של קודה קומי, ואז כל החדר, ואפילו הבניין, מחליטים להצטרף לקצב של השיר, ופשוט להתחיל לרעוד!! עכשיו ז-א-ת חווייה!!!

למעלה