היום ב-
אנשים

../images/Emo203.gif היום ב-../images/Emo43.gif אנשים ../images/Emo221.gif

מתקשים להתמודד עם המצב? דואגים לחיילים בחזית ולמשפחה בעורף? מרגישים לחוצים וחרדים? ד"ר טל ויצמן, מנהל המרפאה להפרעות חרדה במרכז הרפואי ת"א איכילוב, יתארח היום בשעה 15:00 LIVE בבלוגTV בפורום למען ועם מצפון ועד דרום על מנת לסייע לגולשים. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1600&msgid=82077068
כוכבי רוקדים עם כוכבים רוצים לדבר אתכם! בשל המצב הקשה בחזית - אנה ארונוב, חיים רביבו, לימור אטיאס, גיא אריאלי,דורית מילמן וחיים פרשטיין יתארחו הערב בשעה 21:00 Live ב-BlogTV של תפוז (ממש במקום התוכנית שהיתה אמורה להיות משודרת בשידור חי). אם גם אתם רוצים לדבר איתם ולשתף אותם בחוויות העוברות עליכם במצב החירום בו אנו נמצאים, שילחו מסר לכינוי צוות אתר רוקדים עם שמכם המלא, מספר הטלפון שלכם ואיזור מגוריכם ואולי גם אתם תעלו לשידור. לפורום רוקדים עם כוכבים: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1393&msgid=82073080 ל-BlogTV: http://www.tapuz.co.il/blogtv/
אביבה רוזן, סופרת ועיתונאית,תתארח הערב בשעה 20:00 בפורום ספרות לנוער ולילדים ותענה לשאלות הגולשים. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/communityEvent.asp?id=47536

NeKoGiRl

New member
חגיגה!

בואו לחגוג את תחייתו של הפורום!!
בואו נתחרפן! להלהלהלהל בלובלובלובלו חיחיחגכחליקןש'ןםירעכםמשםןי90רןעאלףםפ'קןם89פ46%^&$^*#$%$ (_)^$$FVHJY&%DFF&E$עכגטק47י35יקר ^___^ @__________@
אוכל!!@!!!

kittycatbone

New member
@#$@#$@#@../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif

מקווה שימשיך ככה^^ וידעתי ששודדי הקאריביים יעזור לזה
אגב, זה סוג של נצל"ש, אבל יש כאן המון חדשות, ולעומת זאת המון ותיקות שלא ממש כותבות כאן... יש כל מיני שגרות בצפון, קארין למשל שגרה בקריות, ובכל מקרה אני לא יודעת אם הן באמת באות לכאן כדי לראות תגובות וכאלה, אבל מקווה שהן בסדר!!!
תראו סימני חיים אם אתן יכולות! והכי הכי חשוב תשמרו על עצמכם ועל המורל! הבומים האלה והאזעקות שאחרי (כן אחרי כמה עוזר זה!) מאוד מלחיצים ומעצבנים.. ואני לא לחוצה עכשיו אבל רק לשמוע את זה פשוט עושה לי רע. וזה אומנם היה רק פעמיים בינתיים מאז אתמול בלילה, אבל זה פעמיים יותר מדי ואני ממש מקווה (למרות שאני לא מאמינה) שזה לא יקרה לי כאן יותר!!! או בכל... ובקיצור שכל זה ייגמר

*מראה סימני חיים*

חבר'ה המצב פה בכי רע...המצב ממש גרוע...לפני חצי שעה עלינו מהמקלט...הקטיושות הפעם נשמעו כ"כ קרוב שהדמה כבר רעדה...האזעקה העירה אותנו היום בפאקינג 6 בבוקר...יש פה בלאגן שלא יאומן..לא יודעים למה לצפות..פחד שקטיושה תבקר את הסלון בבית ותזרע הרס ומוות...פשוט קשה לתאר מה קורה פה...כולם בלחץ..אחי התעלף לי בידיים כשירדנו למקלט לפני חצי שעה..המצב פשוט רע...חיביים לעשות משהו...חיבים לעצור את זה...זה פשוט הפך למצב של או אנחנו או הם...אני מעדיפה אותנו...צריך להכנס בהם בכל הכוח..אין ברירה אחרת..הם מבינים רק כוח..הם לא מבינים שהם לא יקבלו שום דבר מלבד פצצות על הראש...אני מרגישה שאני חיה סיוט ורק רוצה להתעורר ממנו.. שייגמר כבר!ושייגמר מהר ובלי עוד הרוגים או פצועים!די לזה!הגיע הזמן לשים לזה קץ אחת ולתמיד...החיזבאללה האלה לא יכולים להמשיך ולהפגיז אותנו..אי אפשר לחיות...

kittycatbone

New member
../images/Emo201.gif

זה נשמע ממש מפחיד מה שעובר עלייך, אני מקווה שזה ייגמר מהר כמה שיותר!
למרות שאצלינו עניין הטילים הרבה פחות כמו אצלכם.. גם אני מפחדת כל הזמן שייפול כאן טיל. אני לא ממש גרה קרוב מספיק למקלט ויש לנו סוגשל מרחב מוגן בבית אבל זה לא ממ"ד של ממש או משהו כזה.. וגם כן, אני לא יכולה להפסיק לחשוב על אם זה יפגע בבית מה יהיה עם כל הדברים שלי.. הקטנים ביותר עד חתולים שלי, אמא שלי כמובן .. חברים שלי שגרים באזור, בעצם הכל.... והקטע שמעצבן הוא באמת, העובדה שזה מונע ממש מלחיות. אי אפשר לישון אפילו בשקט כל היום ולקוות שזה כבר יעבור וזהו.. כי אם משהו קורה צריך לקום וללכת ובקיצור.... אומנם זה לא אצלי בכלל כמו ברמה שלך אבל זה מלחיץ מעט ומעצבן.
תרגישי טוב ותשמרי על עצמך!!!
ותודה שהראית כאן סימני חיים כי התחלתי לדאוג!

../images/Emo24.gif

יהיה בסדר.. וסורי שברחתי מהמסן קודם..פשוט אמ..הייתה אעזקה

gil38

New member
../images/Emo24.gif

כולנו מקווים שזה יגמר מהר... ומפחדים אני במרכז אבל גם עלינו מאיימים שיש טילים לתל- אביב !!.... מפחיד בכל מקרה תהיי חזקה... ואת צודקת צריך להיכנס בהם בכל הכוח!!!

Primula

New member
../images/Emo201.gif

זה ממש ממש מפחיד.. אני ממש מקווה שהכל יהיה בסדר.. תשמרו על עצמכם כמה שתוכלו ואני ממש ממש מקווה שהכל ייגמר בקרוב... אבא שלי גם היה היום בחיפה (הוא צילם לטלוויזיה) והוא סיפר לי שהם שמעו את הבומים ממש חזק.. זה ממש מפחיד ונורא.

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifמי לאב.

אל תדאגי, בייבס. הכל יעבור, ויהיה בסדר שוב. מבטיחה. אצלנו הרבה יותר רגוע, למרות שהיום נפלו ברמות ובאיזור. אבל בכל זאת, אני לא יכולה להתחיל לדמיין מה עובר עליכם. אני ממש מצטערת, הלוואי והיה משהו שהייתי יכולה לעשות. הייתי מזמינה אתכם אלינו לפה, אבל זה לא נראה לי ממש הגיוני כרגע, כי לפי איך שזה נראה, בעוד זמן קצר אנחנו לא נהיה הרבה יותר בטוחים מכם. מקווה שיעבור לנו [לכם] מהר. אל תדאגי. תישארו חזקים, וזה. ולכל שאר הבנות מהאיזור-- מיטלי and co., תישארו חזקות[ים]. יהיה בסדר. עברנו הרבה, נעבור גם את זה. אוהבתכן.

../images/Emo24.gif

שום מקום כבר לא בטוח...אבל יהיה בסדר..זה ייגמר בקרוב..כמה הם יכולים ולהמשיך להפגיז אותנו? זה ייגמר בקרוב...

Or Altman

New member
מעניין מי החיה פה את הפורום...../images/Emo11.gif

אניייייייי!!! קולה כבוד!

למעלה