כ\התפקדות יוני

Robin Sparkles

New member
../images/Emo203.gifכ\התפקדות יוני../images/Emo203.gif

כללי- שם- גיל- תאריך לידה- כיתה- מיקום גיאוגרפי- מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- החודש הקודם- דבר טוב שקרה- דבר רע שקרה- סרט החודש- סדרת החודש- שיר החודש- זמר\ת החודש- להקת החודש- ספר החודש- מאכל החודש- אירוע מיוחד שהייתם בו- מה דעתכם על סוף העונה השנייה? החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- משהו רע שהולך לקרות- אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- ספר שאתם מתכוונים לקרוא- מחכים לסיים את הלימודים? יש לכם בגרויות החודש?אם כן במה? XOXO,Gossip Girl

Robin Sparkles

New member
החודש יומהולדת../images/Emo3.gif

כללי- שם-כרמית גיל-17 ו-359 ימים
תאריך לידה-7.6.91 כיתה-י"ב מיקום גיאוגרפי-מרכז מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר-בעולם שלי החודש הקודם- דבר טוב שקרה-קנו לי פלאפון חדש
נוקיה N85 מיי סקסי פון ואפשר לומר שסיממנו ללמוד. וברצלונה ניצחו..חח אני לא מאמינה שאני מתעניינת בזה....... דבר רע שקרה-יום לפני הבגרות באנגלית הייתי ממש חולה וכבר חשבתי לא לגשת,אבל אחרי הרבה כדורים הכל בסדר
סרט החודש- סדרת החודש-איך פגשתי את אמא!!!! שיר החודש-יש הרבה... זמר\ת החודש-לא יודעת להקת החודש-בל אנד סבסטיאן ספר החודש-אין מאכל החודש-סושי אירוע מיוחד שהייתם בו- מה דעתכם על סוף העונה השנייה?מחכה לשלישית
החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות-וואו...יומהולדת ביום ראשון,אחותי מתחתנת,נגמר המלווה ונגמרות הבגרויות פור אבר (חוץ ממועד ב' של G) משהו רע שהולך לקרות-בטח הבגרות באזרחות תהיה משהו רע
אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה-angel eyes jai ho (you are my dastiny( mother lover ספר שאתם מתכוונים לקרוא- מחכים לסיים את הלימודים?כןןןןן 12 שנה אני מחכה לזה יש לכם בגרויות החודש?אם כן במה?כן. תנ"ך ביומהולדת אזרחות ב-11/6 הבעה ב-16/6 סוציולוגיה ב-29/6 ומתישהו בגרות על היחידה החמישית

liat012

New member
חודש יומולדת../images/Emo140.gif

כללי- שם-ליאת גיל- עוד 20 יום 15! תאריך לידה-21 ליוני 1994 ! כיתה-ט'. מסיימים@!$$@! מיקום גיאוגרפי-מרכז מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר-D: החודש הקודם- דבר טוב שקרה- ימי הולדת ולמדתי להכין סושיייי!
דבר רע שקרה- הבנתי כמה החברות שלי כנות ומדהימות [לא ממש..] סרט החודש- לא ראיתי סרטים כלכך אבל הנקוק
וקזנובה
סדרת החודש-גוסיפפפפפ
שיר החודש-heartless- kris allen זמר\ת החודש- kris allen! להקת החודש-nickelback או muse לא יודעתD: ספר החודש- יומנו של חנוןXD מאכל החודש- פשטידת חצילים וגבינות בכללי
אירוע מיוחד שהייתם בו-בראבו
ראיתי את מרינה ועוד אנשים כמו מיכל ינאי! מה דעתכם על סוף העונה השנייה?
[לא ניתן לתאר במילים] החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- סיום השנה כאילו דע
משהו רע שהולך לקרות- מקווה שלא יקרה. אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה-מאיפה ליXD? ספר שאתם מתכוונים לקרוא- יומנו של חנון 2? ולסיים את ניו מון! חובה!! מחכים לסיים את הלימודים? יותר ממה שציפיתיD: יש לכם בגרויות החודש?אם כן במה? לא אבל יש לי מבחן במתמטיקה שאולי אני לא עושה אותוD:!!!!!

../images/Emo13.gif

כללי- שם-רוני גיל-18 וחמישה חודשים! תאריך לידה-18.12 כיתה-יב'..עוד חודש השאלה הזו לא תהיה רלוונטית בשבילי!!
מיקום גיאוגרפי-באר שבע.. מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר-
החודש הקודם- דבר טוב שקרה-ממ הולך לי טוב בלימודים(חוץ ממתמטיקה),יצא לי לצאת הרבה עם חברות. דבר רע שקרה-מתמטיקה! סרט החודש- סדרת החודש-גוסיפ,90210,אי.אר,האוס,הטופ מודל הבאה,אמריקן איידול,פרוייקט מסלול. שיר החודש-Daughters - John Mayer John Mayer - Clarity John Mayer - Free Fallin' זמר\ת החודש-John Mayer להקת החודש-Jackson 5 ספר החודש-.. מאכל החודש-בירה.
אירוע מיוחד שהייתם בו-יריד הטי-שירטס,פסטיבל הבירה. מה דעתכם על סוף העונה השנייה?לא הגעתי.. החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות-אני מסיימת ללמוד(החיוך שמרוח לי עכשיו על הפנים..
). משהו רע שהולך לקרות-חרישה עצבנית לקראת אזרחות!
אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה-שירים של ג'ון..
ספר שאתם מתכוונים לקרוא- מחכים לסיים את הלימודים?ברור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,כמו שאמרו לפני אני מחכה 12 שנה! יש לכם בגרויות החודש?אם כן במה?כן: אזרחות,ספרות,הבעה,תנ"ך.

jasika siton

New member
עונה, ומזל טוב .. :)

כללי- שם- ג'סיקה גיל- עוד ארבעה חודשים 17 :) תאריך לידה- 24.9.92 כיתה- י'א מיקום גיאוגרפי- חור במרכז .. מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- החודש הקודם- דבר טוב שקרה- אמ, יציאות ממש טובות :) דבר רע שקרה- אני והוא לא דיברנו .. |: סרט החודש- " העין " סדרת החודש- גוסיפ גירל שיר החודש- יש מלא זמר\ת החודש- אמ.. אבריל לאבין, ועוד מלא .. להקת החודש- היהודים, אונסנס .. ספר החודש- לא קראתי מאכל החודש- אורז ועוף אירוע מיוחד שהייתם בו- מה דעתכם על סוף העונה השנייה? מדהיםמדהיםמדהים. מתה שתתחיל כבר השלישית. החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- לעבור את הבגרות בלשון .. משהו רע שהולך לקרות- מקווה שלא. אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- אמ, עדיין לא יודעת ספר שאתם מתכוונים לקרוא- אין מחכים לסיים את הלימודים? מאוד. יש לכם בגרויות החודש?אם כן במה? לשון

RayoDeLuz

New member
../images/Emo13.gif

כללי- שם- קרן גיל- 19 וחודש
תאריך לידה- 27.4.90 כיתה- אין כיתה מיקום גיאוגרפי- קנדה מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- יש מסנג'ר אי סי פייסבוק טוויטר מייספייס וכל מה שתרצו
החודש הקודם- דבר טוב שקרה- סבא היה פה
דבר רע שקרה- מריבות אין סופיות עם ההורים סרט החודש-תאכלס? לא זוכרת סדרת החודש- גוסיפ, 90210, DWTS,SYTYCD שיר החודש- the climb של מיילי סיירוס זמר\ת החודש-טיילור סוויפט להקת החודש- אין ספר החודש- very valentine מאכל החודש- לא זוכרת אירוע מיוחד שהייתם בו- אין מה דעתכם על סוף העונה השנייה? אחלה של סוף חח החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- חתונה לשכן
משהו רע שהולך לקרות- לא יודעת אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- כל האלבומים ספר שאתם מתכוונים לקרוא- יש תור

RayoDeLuz

New member
חחח בתאכלס..

חבל שדסטין מיליגן (איתן) לא ישחק בעונה הבאה...
אגב, הוא היה בצ'ט אתמול
והתכתבתי איתו ^^ הוא מקנדה די קרוב אליי

RayoDeLuz

New member
כן הוא לא יהיה...

מסתבר שהדמות שלו אית'ן הייתה אמורה להיות דמות אורחת אבל הסופו של דבר הוא נשאר כקבוע ולכן בעונה השניה הוא לא יהיה...

JAP Noa

New member
יאללללללה יוני../images/Emo3.gif

כללי- שם- נעה
גיל- עוד שנייה 19. מלחיץ משו. תאריך לידה- 3.9 כיתה- מה זה?
מיקום גיאוגרפי- חיפה. מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר- למי שיש יש, מי שמעוניין שיבקש
החודש הקודם- דבר טוב שקרה- אילת
והיו כל מיני דברים נחמדים..בעיקר עבר מהר
דבר רע שקרה- שמירות..תורנויות..כרגיל
סרט החודש- נער החידות ממומבאיי ומלאכים ושדים
סדרת החודש- 90210.
שיר החודש- מורנינגסייד של שרה ברילס
זמר\ת החודש- ^^ להקת החודש- קרוליייינה לייר
ספר החודש- משחק הראיות. מדהים. מאכל החודש- אוכל של שבועות
אירוע מיוחד שהייתם בו- טקס סיום קורס של החברה הכי טובה שלייייייייייייי..היה מרגש ומדהים. מה דעתכם על סוף העונה השנייה? מוזררררררר. החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות- חצי שנה בצה"ל
יאיאיאיאי
ובאה אלינו מישי חדשה, ואני הולכת לראות מלא אנשים שלא ראיתי מלאמלא זמן. משהו רע שהולך לקרות- כלום! "נחשוב טוב יהיה טוב!" אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה- ממממ, מה שיגיע לידיי. לא משהו ספציפי. ספר שאתם מתכוונים לקרוא- כל האלה שיושבים לי בחדר והתחלתי ואני לא זזה איתם..הזדמנות למשו טוב, בשבילה גיבורים עפים.. מחכים לסיים את הלימודים? מה זה?
יש לכם בגרויות החודש?אם כן במה? ^^ חודש מושלם

RayoDeLuz

New member
חח "עוד שנייה 19. מלחיץ משו."..

אני כבר בת 19 תאמיני לי זה לא כזה מלחיץ...
וחוצמזה יש לך עוד 3 חודשים בערך אז אין מה להלחץ כבר עכשיו..

MeItOsH

New member
עדיף מאוחר מnever...

כללי- שם-מיתר גיל-עוד שבועיים 17 תאריך לידה-20.6.92 כיתה-יא מיקום גיאוגרפי-נצרת עילית מסנג'ר/אייסיקיו/פייסבוק/משהו אחר-תבקשו ובשמחה. החודש הקודם- דבר טוב שקרה-ממ לא זכור לי משהו מיוחד דבר רע שקרה-בגרות במתמטיקה סרט החודש- סדרת החודש-כל הסדרות שלי נגמרו
- גוסיפ,90210,CSI,בונס ורבות אחרות. שיר החודש- זמר\ת החודש-לילי אלן להקת החודש-מיוז ספר החודש-מספר חסוי,למה גברים מעדיפים ביצ'יות מאכל החודש-גבינה לבנה
אירוע מיוחד שהייתם בו-לא זכור לי מה דעתכם על סוף העונה השנייה?
החודש הנוכחי- משהו טוב שהולך לקרות-יומולדתתתתתתתתתתתת משהו רע שהולך לקרות-מאוד מקווה ששומדבר רע אלבום\שיר שהולך לעבור חרישה-taylor swift - fearless ספר שאתם מתכוונים לקרוא-הבנביסטר-הולי פיטרסון,ניו מון בפעם השנייה,ספרים שאני אקבל ליומולדת. מחכים לסיים את הלימודים?די סיימתי בעיקרון.באים לבגרויות והולכים הבייתה. יש לכם בגרויות החודש?אם כן במה?היה לי בתנ"ך וספרות,נשאר ביולוגיה ביום שלישי

למעלה