סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo203.gifסיכום שבועי../images/Emo203.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:
משהו רע שקרה לך השבוע:
אכזבת השבוע:
שיר שלא הפסקת לשמוע:
התחדשות השבוע:
תוכנית השבוע:
סרט השבוע:
ספר השבוע:
מאכל השבוע:
יציאת השבוע:
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
אדם שעשה לך את השבוע:
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא:
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: הודגש באמצעות מדגישומטיק

Robin Sparkles

New member
זה יצא לי מכוער../images/Emo3.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: מצאתי את המחברת לסוציולוגיה אחרי שהפכתי את כל החדר ובסוף היא בכלל הייתה במזכירות חח. התארגנו לקבוצה ממש טובה לטיול השנתי. משהו רע שקרה לך השבוע:פרק ג-ר-ו-ע של מגרש ביתי.אפילו לא סיימתי לראות.. כמעט הסרחתי את האוטו החדש מההמבורגר שאכלתי בו..חח ישבתי באוטו ואכלתי בזמן שאבא שלי הלך לקנות כמה דברים זה היה מצחיק.. אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:craig david-insomnia התחדשות השבוע: תוכנית השבוע:איך פגשתי את אמא וגוסיפ גירל סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע:המורגר יציאת השבוע:מוזס משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:טיול שנתי אחרון. וביום שני אני לא לומדת.. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:חברה ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:מורה לסוציולוגיה:"אני עוצרת את הבן שלי נוהג ברכב של חבר ומבצע עבירת תנועה.." חברה:"הבן שלך לא בן שנתיים?" אני (לחברה):"בטח הוא נהג בבימבה"
~~~ -"היא לא עברה טסט" -"מה היא לבשה?" -"גולף" -"מטומטמת" חחחח ~~~ אני (בטלפון):"החזירו את המבחן ליומהולדת שלך" (וזה אחרי שהוזיזו אותו..) חברה (בטלפון):"אווו הנה התחלנו" ~~~ התבאסנו מזה שיש איתנו סטודנטיות בשיעור ספורט.. חברה:"אווף אין לי כוח למטומטמות האלה נו איך קוראים להן...סטודנטיות!" תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:טיול שנתי ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:מעולה!

JAP Noa

New member
חחחח קראתי../images/Emo6.gif../images/Emo24.gif

הציטוט על הטסט הזכיר לי שבטסט הקודם שלי הייינו בטוחות שתבוא לנו טסטרית, כי כל הטסטרים כבר נכנסנו למכוניות ויצאו..קיצר הייתי עם סווצ'ירט של הייינס שיש לו ריצרץ' פתוח עד למטה, וגופייה סופר חשופה, אז אני עושה לזאתי שאיתי באוטו - "אם מוניק באה, *ואז העלתי את הריצרץ עד למעלה*, ואם חרמנוביץ' בא (אחד הטסטרים שאומרים שמעביר כל מי שעושה לו עיניים חח) *הורדתי את הריצ'רץ' עד למטה*" חחחח וואי זה היה כזה מצחיק
שבוע טוב מותק
ויצא לך ממש יפה האיייקונים!

JAP Noa

New member
"אולי הפעם זה יהיה אחרת, אם אני אאמין.."../images/Emo79.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: ירושליייייייייים
היה הכי מושלם בעולם. באמת שמלא זמן לא נהנתי ככה. בשבת ישנתי אצל בנידודים שלי והיה כלכך מצחיק. ביום ראשון היה את היום הכי מושלם אבר
והיייתי בממילא
אשכרה כ-ל השבוע היה כיף
משהו רע שקרה לך השבוע: כלום?
אכזבת השבוע: שום דבר
שיר שלא הפסקת לשמוע: לוב לוקדאון של קניייה
ולחיות את החלום של בן ארצי
התחדשות השבוע: הווווו זה יהיה שוב ארוך
- 2 סריגים ארוכים שמגיעים עד התחת כזה, עם מחשוף עצום, וכפתורים לכל האורך וכיסים. אני לא יודעת להסביר
קיצר קרדיגנים ארוכים באורך
בשחור ואפור, מזארה
- סריג צמות לבן עם כפתורים, מזארה
- חזיייה ותחתונים של ליטל מיס חרטא האלה..כזה יפה
- מכנס שחור מהיינס לצבא (מד"סים
), סווצ'ירט ירוק כהה מהיינס, טייץ שחור מהיינס. [אני ואמא שדדנו את היינס
] - הספר של דה סיסטרהוד אוף דה טרוולינג פנס
של השני. וטיין ווג. - שעון דיגיטלי ירוק של קסיו לצבא
ועוד טונות של שטויות צבא (זה כככככככזה יקר), מתנת יומולדת לבסטייייי - אמפי3 שעובד על בטריות, קופסא ענקית מעץ שאני צובעת בעצמי ובתוכה יהיו כל המתנות, לוח שעם עם כיתובים ותמונות שלי שלה ושל הBFF השנייה
, וקיייס סיליקון שקוף לאייפוד הכוסון שלי
תוכנית השבוע: פריוולדג'ד.
התוכנית היחידה שכמעט לא איכזבה אותי השבוע.
סרט השבוע: הנשים
ככככזה סרט מצחיק
ספר השבוע: דה סיסטרהוד וגוסיפ הראשון, את שניהם התחלתי ואין לי כוחות להמשיך
מאכל השבוע: ארוחת בוקר של לחם ארז, אני והיוצור שלי הלכנו עם סבתו'ש בראשון בבוקר
יציאת השבוע: ככככככככל יום
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לסיייים עם הלימודי נהיגה לכל החייים
, מטולה עם הבסטיייי, הבסטייי השניייה חוזרת מהצבא (מה שונה מכל שאר השבועות?
), הבסטייי באה להתנחל פה, וסופשבוע בצפון עם הבנידודים היפים שלי, לכבוד הגיוס שלי.
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את כל הנזכרים מעלה
אדם שעשה לך את השבוע: הבתדודה הקטנה והיפה שליייי
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: חחחחחחחחחחח וווואי היו מלא ואני לא זוכרת כלום
תמונת השבוע:
אני ובתדודה שלי, ב-12 בלילה..שפיות זה לא משהו שאנחנו דוגלות בו
הצטלמתיייי עם טיגרר
חחח ואני יודעת, אני נראית סינית
[ותסלחו לי על הלוק המזוויע משהו, זה היה אמצע הלילה
]
התוכניות שלי לשבוע הבא: יומולדת לבסטייי מחר אז חגיגות יומולדת לה (מסעדה ופאב ושטויות), לסייים ללמוד נהיגה, ביום שני הבסטי באה להתנחל אצלי, בשלישי אנחנו נוסעות למטולה להחלקרח, וסופשבוע בצפון עם הבנידודים היפים שלי
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מוווווווווווווווווווווווווווושלם
קראת?
מה המקום שהכי היית רוצה להיות בו עכשיו? שבוע טוב

Lauren Cooper

New member
קראתי!

עקרונית, הכי הייתי רוצה לנסוע ללונדון, וגרמניה. נורא בא לי...אני כ"כ מתגעגעת לחברים שלי בלונדון... וההורים שלי ואחותי נמצאים בברלין...ואני פשוט כבר מתגעגעת! אבל זה יקרה אני רק מחכה לפחות לחץ בעבודה ואני וחבר שלי סיכמנו שניסע...

Just Freckles

New member
שבת שלום../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: אבא של חברה שלי עבר מהעבודה להונגריה, ואולי אני, היא ועוד שתי חברות ניסע אליו בחנוכה. אין לכן מושגגגג כמה אני מקווה שזה יקרה
משהו רע שקרה לך השבוע: עוד לא היה לי זמן לראות את הפרק של גוסיפ. זה לא משהו רע, סתם מעצבן. אכזבת השבוע: לא היה. שיר שלא הפסקת לשמוע: Hot N' Cold- Katy Perry התחדשות השבוע: אין. אבל אבא חוזר מחר מארה"ב ואמור להביא לי דברים
תוכנית השבוע: "האח הגדול". זה כל כך זבל, וכל כך נמוך, אבל זה ממכר
סרט השבוע: דה סיסטרהוד אוף דה טרבלינג פנטס 2(איך אומרים את זה בעברית?)
ספר השבוע: - מאכל השבוע: שוקולד לבןןןןן
יציאת השבוע: לא הייתה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שאני אדע אם אנחנו נוסעות או לא.. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: - אדם שעשה לך את השבוע: הBFF ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: - תמונת השבוע: חחח אין לי אף פעם
התוכניות שלי לשבוע הבא:לחגוג את היומולדת של אחת החברות
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: ממש טוב

Keren 104

New member
עונה

משהו טוב שקרה לך השבוע: אני מניחה שה95 בביולוגיה משהו רע שקרה לך השבוע: הרסתי את המחב :( אבל זו אשמתי.. כי חברה שלי ממש ממש מטורפת על טווילייט והסרט יצא אתמול אז ניסיתי להוריד לה אותו ודפקתי את המחשב :( אכזבת השבוע: אני וכמה חברות רצינו לסוע לת"א אבל בסוף לא יצא שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: חולצה של גלעד שליט תוכנית השבוע: אחים ואחיות, גוסיפ, טרו בלאד סרט השבוע: לקרוא ולשרוף (תאמת, זה לא כזה טוב כמו שאומרים) ספר השבוע: מאכל השבוע: סושי יציאת השבוע: החלטתי לא לצאת אתמול.. במקום זה אני וחברה שלי עשינו שיחה ארוכה ארוכה בטלפון משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ת"אאאאא אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: לא יודעת.. כל החברים שלי אדם שעשה לך את השבוע: שני ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: מבחנים, ות"אאאא ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה

Lauren Cooper

New member
עונה...../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: אחותי הבטיחה שבחנוכה היא תבוא לארץ לאיזה ארבעה ימים!!!
משהו רע שקרה לך השבוע: היה לי שבוע עמוס בעבודה...אין דברים כאלה...אני פשוט מותשת. אכזבת השבוע: ההורים שלי הפתיעו אותי עם זה שכנראה הם לא חוזרים לארץ שנה הבאה אלא עוברים לאיזור אחר בעולם...:-\ באמת שזה כבר כ"כ נמאס... שיר שלא הפסקת לשמוע: אז נרים כוס יין...לחיי חיים בריאים יותר... התחדשות השבוע: קניתי מעיל חדש, ומגפיים...ויום ראשון אני הולכת לשופינג כי אני צריכה סווצ'רים, וסוודרים ושטויות לחורף... תוכנית השבוע: אין...פשוט אין לי חיים חברים... סרט השבוע: אין לא היה לי זמן לסרט השבוע, זה נורא. חבר שלי כבר יורד עליי...בעע. ספר השבוע: נחשו מה?!...אין! למה? כי-אין-לי-חיים! מאכל השבוע: מלפפונים חתוכים עם גבינה לבנה ומלח... יציאת השבוע: כל שניה וחצי שלא הייתי בעבודה הייתה כיפיית! חחח אפילו חד"כ...חחח משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: בבקשה ה', פחות עומס!!! בבקשה! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברה ממש ממש ממש ממש טובה שלי עושה מסיבת שחרור (סופסוף!) אז אותה! אדם שעשה לך את השבוע: החבר שלי, הוא פשוט כזה מדהים, כמה שהוא מוכן לאכול ממני חרא זה באמת מדהים. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: הכל! חחחחח תמונת השבוע: אין לי תמונת השבוע, אבל אני אשים תמונת לא השבוע.. חחח התוכניות שלי לשבוע הבא: לחיות קצת. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: נחמד. אם כי עמוס למדיי... יותר מידי! אוהבת!

Lauren Cooper

New member
כן גם אני...

למרות שבדצמבר אחותי מביאה לי בגדים מברלין....
אבל עדיין...

MeItOsH

New member
../images/Emo199.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:..טיול לירושלים/כותל בשני בלילה..היה ממש כיף! הברזה לקניון ביום רביעי..[התחלתי ב10.40.."סיימתי" ב11.25] קניתי מתנה ליומולדת של חברה משהו רע שקרה לך השבוע:ממ..לא עולה לי משהו אכזבת השבוע:יום שישי. שיר שלא הפסקת לשמוע: Hot n Cold - katy perry sex on fire - kings of leon התחדשות השבוע: תוכנית השבוע:CSI:NY 90210 ו- privileged סרט השבוע:התחלתי לראות את רעם טרופי..אבל נרדמתי..
ספר השבוע:עדיין תקועה על the wedding מאכל השבוע:זה לא אוכל אבל נרגילה
..גם טעים וגם ללא ערך קלורי..
[אבל עם הרבה "ערך בריאותי"] יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:תוצאות של בחינות אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "The forbidden fruit tastes the sweetest" - מתוך Twilight תמונת השבוע:אני רוצצצה כזההה!! תביאו לארץ את הסיידקיק!!! התוכניות שלי לשבוע הבא:ללמוד,ללמוד,ללמוד ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:זורם.

RayoDeLuz

New member
סופשבוע

משהו טוב שקרה לך השבוע: נפגשתי עם מורה לשעבר שלי בבית קפה ונרשמתי לקולג' ^^ וחברה שלי שלחה לי עידוד
משהו רע שקרה לך השבוע: הייתי חולה ^^ אכזבת השבוע: ממממ אין ^^ שיר שלא הפסקת לשמוע: bleeding love של לואינה לואיס התחדשות השבוע: מעיל לבן ומגפיים לבנות ^^ תוכנית השבוע: חברים , אחת שיודעת ו90210 סרט השבוע: אחוות הג'ינס 2 ספר השבוע:the opposite of love של Julie Buxbaum מאכל השבוע: פיצה עם שום ותוספות אחרות ^^ יציאת השבוע: לבית קפה עם המורה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: להיפגש עם חברות ואולי ללכת לבקר בבית ספר אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברות ^^ אדם שעשה לך את השבוע: חברה שלי ^^ ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: ידיד שלי : אין לי כרגע תמונת השבוע: אין התוכניות שלי לשבוע הבא: מה שיהיה יהיה ^^ ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: פסדר

JAP Noa

New member
אומיייייייייייייייגאד לאיזה קולג' נרשמת?../images/Emo12.gif

מזזזזזזזזזזזזזל טוב בובייייייייי
ומה המיייג'ור שאת הולכת ללמוד? אומיייגאד יותר מידי זמן לא דיברנו!

RayoDeLuz

New member
חחח ../images/Emo9.gif

נרשמתי לקולג' פה בעיר שלי
מרחק של כמה דק' נסיעה מהבית.. לא בחרתי מייג'ור.. בחרתי משהו כללי כי אין לי מושג מה אני רוצה ללמוד.. אז פשוט אני אבחר כל מיני קורסים בסיסים שונים (4 בערך) ואראה מה אני אוהבת... אני מתלבטת בין חשבונאות, סוציולוגיה, אקונומי ופסיכולוגיה ^^

h e n y

New member
היי אנשים:)

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שלא התייחסו אליי{אני דורשת צומי לפעמים} אכזבת השבוע: יום רביעי היה יום מעפן שיר שלא הפסקת לשמוע: breathless- the corss התחדשות השבוע: אין תוכנית השבוע: מפרץ האהבה סרט השבוע: רעם טרופי ספר השבוע: למה גברים אוהבים ביצ'יות מאכל השבוע: שקשוקה יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אין אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ידיד שלי אדם שעשה לך את השבוע: חברות שלי ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: לא תבינו..חח תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: לא משהו

למעלה