סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo203.gifסיכום שבועי../images/Emo203.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

Robin Sparkles

New member
בוקר טוב../images/Emo140.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:פלאפון חדש
Nokia N85 הוא מושלם משהו רע שקרה לך השבוע:כשנסעתי עם אבא לאורנג' לקנות פלאפון היינו שם שעתיים!!! והיה לי קר
אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:lily allen-not fair Lily Allen - Back To The Start Lady Gaga - Love Game Ciara feat. Justin Timberlake - Love & Sexy Magic התחדשות השבוע:נוקיה N85
תוכנית השבוע:איך פגשתי את אמא!!אחד הפרקים הטובים
סרט השבוע:איזה מליון סרטים שהקלטתי ביס מקס ולא ראיתי אפילו שנייה
ספר השבוע: מאכל השבוע:צ'יפס יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:מבחן באזרחות (שבטח אני אכשל בו...),שיעורי אנגלית אחרונים לכל החיים חח
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע:אבא ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:למדנו בתנ"ך שירים משיר השירים והגענו לנושאים לא הכי קשורים חח... המורה:"כנראה הוא אכל הרבה תאנים" חברה:"או טים טם"
אחד השיעורים ההזויים... ~~~ וכל הצרחות של אח שלי ובן דוד שלי במשחקים של ברצלונה
זה כ"כ מצחיק..... אה וגם משו שדני אלבז (מברצלונה) אמר אחרי המשחק ביום שבת...וד"א אני מכירה שמות של השחקנים מאח שלי אני לא רואה משחקים!! תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:מעולה...אתמול היה קצת פחות טוב אבל סבבה,נגמר

jasika siton

New member
עונה :)

משהו טוב שקרה לך השבוע: קיבלתי 85 במגן :) משהו רע שקרה לך השבוע: הייתי חולה .. |: אכזבת השבוע: רבתי עם חברת ילדות שלי, היא עשתה קטע מגעיל ואפילו לא ביקשה סליחה. שיר שלא הפסקת לשמוע: lost - katy parry ושוב - love story - taylor swift slipped away - avril lavigne התחדשות השבוע: נעליים ומקפי שמש :) תוכנית השבוע: גוסיפ גירל והוליווד הילס. סרט השבוע: נער החידות מבומביי - סרט מהמם. ספר השבוע: אין .. מאכל השבוע: שניצל של אמא :) יציאת השבוע: אמ, אתמול .. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לעבור את הבגרות במחשבים |: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ידיד שלי .. אדם שעשה לך את השבוע: לא היה מישהו כזה. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: לא היה משהו מיוחד. תמונת השבוע: אין. התוכניות שלי לשבוע הבא: לעבור את הבגרות ול"ג בעומר ! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: נחמד..

למעלה