סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo203.gifסיכום שבועי../images/Emo203.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: משהו להוסיף: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

Robin Sparkles

New member
איזה יום רע...והוא רק התחיל../images/Emo4.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:סגרו על טיסה לאיטליה בקיץ
ואולי אני טסה למיאמי בספטמבר משהו רע שקרה לך השבוע:היום
וגם הייתי צריכה לפרמט את הכרטיס זיכרון של הפלפאון כי העברתי לשם קובץ פגום
אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:דור דניאל-בין החלומות
התחדשות השבוע: תוכנית השבוע:העשב של השכן 5 סרט השבוע:7 דברים לעשות לפני גיל 30. סרט חמוד. ספר השבוע: מאכל השבוע:מאפינס שוקולד עם שוקולד לבן בפנים שהכנתי לאחותי ליומהולדת
יציאת השבוע:לא היו לי חיים השבוע משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:להתחיל ללמוד לבגרות בסוציולוגיה אדם שעשה לך את השבוע:אף אחד. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:היה לנו קיפוד בחצר והכלב שלי נבח עליו וזה הדבר הכי מצחיק בעולם... תמונת השבוע:תמונה של הכלב וחתול שלי בשולחן בסלון.הייתי מעלה אבל אני לא יכולה להעלות תמונות מהפלאפון כי זה גדול מידי התוכניות שלי לשבוע הבא:להירגע משהו להוסיף:לא לצפות לשום דבר!!פשוט שום דבר!! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:היום הרס את הכל

jasika siton

New member
עונה ..

משהו טוב שקרה לך השבוע: קיבלתי את הציון הכי בגבוה במגן בלשון מכל השכבה והייתי בים המלח :) משהו רע שקרה לך השבוע: אמ .. ריבים, הרבה ריבים. אכזבת השבוע: אמ לאדעת .. שיר שלא הפסקת לשמוע: כל הדיסק של ליידי גאגא וטיילור סוייפט. התחדשות השבוע: משקפי שמש תוכנית השבוע: מסודרים סרט השבוע: " סיפור אהבה בלתי נשכח " ספר השבוע: מאכל השבוע: אורז :) יציאת השבוע: אתמול .. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ללכת לים.. אדם שעשה לך את השבוע: חברה שלי ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ללכת לים משהו להוסיף: השתזפתי בטירוף :) ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: גרוע חוץ מים המלח ..

RayoDeLuz

New member
../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: סתם מתקדמת לאט לאט עם כל מיני עניינים... משהו רע שקרה לך השבוע: שומדבר אכזבת השבוע: כנל שיר שלא הפסקת לשמוע: אין משהו ספציפי
התחדשות השבוע: נעלי עקב לחתונה של מחר
תוכנית השבוע: 7th heaven, SYTYCD סרט השבוע: MONA LISA SMILE ספר השבוע: All you need is love מאכל השבוע: לוזוכרת מה אכלתי השבוע
יציאת השבוע: אין משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שומדבר מיוחד אדם שעשה לך את השבוע: חברה :) ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אין תמונת השבוע: אין התוכניות שלי לשבוע הבא: מה שיהיה יהיה :) משהו להוסיף: העולם כתום! תחייכו :) ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סיידר.. כרגיל..

JAP Noa

New member
"וכבר הייתי גיבור עפתי בשמיים.."

"ועכשיו ביום אפור אני עוקף שלולית של מים אסור לאחר, אין פתרון קל איזה יום, איזה יום עבר עלי זה קצת יותר מדי"
משהו טוב שקרה לך השבוע: בסך הכל דבר אחד טוב קרה לי השבוע - למדתי מי האנשים שבאמת שם בשבילי, ולשמחתי הרבה זה בדיוק האנשים שקיוויתי.
משהו רע שקרה לך השבוע: זה היה שבוע מחריד, כל השבוע קרו דברים רעים. אבל האמת שהכל התגמד אחרי ששלשום הבן הקטן של החברה הכי טובה של אמא שלי מת. כלכך קטן, כל כך מתוק. זה הדבר הכי עצוב בעולם. ולחשוב שהייתי אמורה לטוס להיות האופר שלו עוד שנה וחצי. מזעזע.
אכזבת השבוע: מהמפקדת שלי, בטירוף. אבל האמת שזה ממש מתגמד אחרי המקרה הזה.
שיר שלא הפסקת לשמוע: ימים אחרים - הראל סקעת בילי ג'ין - דיוויד קוק דור דניאל - בין החלומות
התחדשות השבוע: ווואו היו ממש מלא.
תיק צד מושלם
שחור עם לבבות. פשוט ראיתי אותו והתאהבתי בו. וזה לא קורה הרבה.
יומן של מיכל נגרין.
וחוצמזה שהוא מדהים יש בו גם את התאריך שיחרור שלי וזה ההרגשה הכי טובה בעולם לראות אותו מתנוסס לו שם
ספריםספריםספרים - מלך החומוס ומלכת האמבטיה, קציצות, עוד אהבה אחת ודי.
מחברת מדהימה, גם של מיכל נגרין.
עטים, סיכות תקניות לצבא, קרם, לק וזהו נראהלי.
תוכנית השבוע: כן המפקדת. לא משנה כמה פעמים אני אראה אותה אני עדיין אשב מולה נדהמת. כמה כוח יש בילדות האלה. סדרה ממש מומלצת.
סרט השבוע: מהיר ועצבני 4 באיחור מטורף. היה ממש חביב.
ספר השבוע: התחלתי את עוד אהבה אחת ודי, וגם 100 חורפים ובשבילה גיבורים עפים יושבים לי על השולחן ומחכים שיהיה לי זמן.
מאכל השבוע: הקינוח הזה של בורגוס שזה בא על מקל כזה, קינדר אולי קוראים לזה? גאוני.
יציאת השבוע: לבורגוס ולקריון עם האהובות שלי.
בסופ"ש לא יצאתי כי ממש אין לי מצברוח.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: להחליט מה לעזאזל אני עושה עכשיו עם הצבא ועם המפקדת שלי, להיות עם היפות שלי..כל השאר כרגיל
שיגיע הסופ"ש כבר.
אדם שעשה לך את השבוע: האהובות שלי שתמכו בי לכל אורך הדרך.
ציטוט\\\\\\יציאת\\\\\\מילת השבוע: וווואו היו מלא כשהשתגענו, אבל יש יותר סיטואציה.
העברנו מבדקים לחיילים, קיצר יש מין דבר כזה שמכינים לכל אחד מהם תיק. קיצר אנחנו מכינות להם תיקים ואסור שהם יראו אותם. קיצר אני יושבת עם הערמה עליי ופתאום ה-כ-ל נופל ומתפזר.
שעעעעעעעעעעעעעעעה צחקנו.
ואיזה מתמיינת באה לעזור לי להרים ואני כזה "לאאאאאאאאאאאאאאאאא אל תגעי." חחחחחחחח מסכנה.
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: הפניות, הלוויה לצערי הרב
וגם שבעה. להיות עם הבנות שלי. בשני אני בעמק הירדן. בסופ"ש הבסטפרינד חוזרת אז להיות איתה מלא, ובמוצ"ש אני נוסעת לישוןן אצל קושקוש ובטח גם ברני תבוא
משהו להוסיף: תיכנסו לפרופורציות, כי החיים יכולים להיגמר ברגע. תזכרו לחייך כל הזמן, כי זה מה שיחזיק אותכם גם כשרע לכם.
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מזעזע. מחריד.

Robin Sparkles

New member
יש לנו אותו שיר שבוע../images/Emo9.gif

של דור דניאל...כזה טוב לשמוע אותו כשעצוב. הסיטואציה מצחיקה

liat012

New member
יומולדת../images/Emo65.gif עונה../images/Emo6.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: כלום. אכזבת השבוע:אין שיר שלא הפסקת לשמוע:fighter-כריסטינה אגילרה התחדשות השבוע:נעליי עקב
תוכנית השבוע:אמ CSI NY
סרט השבוע: אני הולכת לראות ההצעה
ספר השבוע: אממ ניו מון סיימתיייי! מאכל השבוע: ממ, סושיייייי! יציאת השבוע: היום תיהי יציאה ליומולדת אבל אתמול היה יציאה לדובנוב לסוף שנה בבוקר ארוחה היה מדהים, הכיתה הכי מדהימה שיכולתי לבקש! משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: כלומר השבוע
יומולדת! אדם שעשה לך את השבוע: חברים משפחה והכיתה שלי. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:
תמונת השבוע:- התוכניות שלי לשבוע הבא: לחגוג עם החברות והמשפחה
משהו להוסיף:שיהיה לכולם שבוע מקססססים
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: שבוע מרגש עצוב ומדהים.

למעלה