שלום

../images/Emo203.gifשלום../images/Emo203.gif

היי ממצב? אני המון זמן קוראת, מתעדכנת.. בפורום הזה אגב פורום מעולה!! אז אני מור בת 18.. מחור כזה שקוראים לו באר שבע הייתי תקופה בגרמניה ושמעתי שם על זמר טוב אני ממליצה עליו: ניקטה מאן- nikitaman(לא בטוחה שככה רושמים) וכמובן על שאבה ראנק!:] ושאלה קטנה.. מישהו מכיר באיזור באר שבע מסיבות רגאי-דנסהול?! משהו בסיגנון ..ממש יבש פה:\ תודה מור

Carcass

New member
ברוכה הבאה..

בקשר לשאלה,היו פעם דאנסים באיזה פאב בבאר שבע,לא נראה שיש את זה עדין אבל...

JahMighty

New member
הכזמת, לא כזה חור......./images/Emo6.gif

אהלן מור...ברוכאים הבאים דבר ראשון, טוב לשמוע על עוד חברה מהדרום שבקטע....אל תדאגי את לא לבד בקשר לאירועים, מסיבות באזור וכו' ....יש לא מעט...וזה שאת מעל 18 זה בכלל טוב דבר ראשון יש ליין בבאר שבע, כל יום שני בערב....רגאייי...חח אני לא סגור איפה ....אבל אחד המועדנים בעיר.... אני יודע שבחור בשם שי אחראי על העסק....050793716 ..תרמי לו טלפון וחוץ מזה את חצי שעה נסיעה מקיבוץ מצאלים...ושם יש לא מעט הופעות..( בזמן האחרון קצת פחות, אבל יהיה בסדר) Bless אמיר.

חחח כן גם אני שמעתי על..

ליין אבל זו בדיוק השאלה -א-י-פ-ה!! חחחח צאלים טיפה רחוק.. אני לא ניידת אבל תודה חביבי
ד"א אין על החור (ב"ש)

JahMighty

New member
תקשרי למספר שנתתי לך..

שם הבחור שי, הוא יתן לך פרטים...אני בטוח שהוא ישמח לעוד קהל...

Nechi Nech

New member
רגאיי-דאנסהול בדרום - הערב בניצנים

רודבוי סאונד מארחים את פאדא צ'ולו על המיקרופון, כמו תמיד בימי חמישי ברוקסי ביץ' - חוף ניצנים.. כניסה חינם.. חניה חינם.. רגאיי ודאנסהול.. מה צריך יותר מזה?. הלילה!!!!!!!!!

S t o l a

New member
נצ'י אתה מגיע הערב לניצנים ??

קפוץ להגיד שלום על הדרך :)

למעלה